Kandydaci do Sejmu i Senatu – lista na Wybory Parlamentarne 13.10.2019, Sejm okręg nr 25 i Senat okręg nr 66

Diana Tobor
Diana Tobor
Zaktualizowano 
Sprawdź, na kogo możesz głosować w wyborach parlamentarnych 13.10.2019. Poznaj bliżej wszystkich kandydatów do Sejmu z okręgu nr 25 oraz wszystkich kandydatów do Senatu z okręgu nr 66. Sprawdź, kim są kandydaci, na których możesz głosować w wyborach parlamentarnych. Poznaj zawód, jaki wykonują i sprawdź, z której listy i z której pozycji startują. Taka wiedza pozwoli Ci lepiej przygotować się do udziału w wyborach parlamentarnych 2019. Czy miejsce Twojego zamieszkania to obszary powiatów: gdański, starogardzki, tczewski? Masz już swoich kandydatów do Sejmu i Senatu?

Twój wybór to cały jeden, ważny głos. Nie zmarnuj swojej szansy, zagłosuj 13 października

Lista w wyborach do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 25.

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 25.
Granice tego okręgu to część województwa pomorskiego obejmująca obszary powiatów:

  • gdański,
  • kwidzyński,
  • malborski,
  • nowodworski,
  • starogardzki,
  • sztumski,
  • tczewski
    oraz miast na prawach powiatu:
  • Gdańsk,
  • Sopot.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. Kobylarz Andrzej Sławomir, Domachowo, parlamentarzysta
  2. Trawicki Krzysztof Gabriel, Bytonia, lekarz weterynarii
  3. Pawłowska Maria Urszula, Mikoszewo, prawnik
  4. Kucharek Adam Antoni, Tczew, przedsiębiorca
  5. Kaczyński Leszek Józef, Rościszewo, rolnik
  6. Sarnowski Wojciech Ireneusz, Mały Bukowiec, inżynier produkcji
  7. Biernacki Paweł Piotr, Miastko, nauczyciel
  8. Cymerys Wojciech, Postolin, inżynier rolnik
  9. Tusk Lucyna Maria, Straszyn, sprzedawca
  10. Nowak Bartosz Kazimierz, Stogi, rolnik
  11. Daszkiewicz Maria Jolanta, Starogard Gdański, ekolog
  12. Kłos Małgorzata Maria, Sopot, księgowa
  13. Weroniecki Bartosz Szymon, Pelplin, inżynier leśnik
  14. Grahn Marianna, Sopot, ekonomista
  15. Michalak Leszek, Pruszcz Gdański, mistrz cukiernictwa
  16. Kamiński Paweł, Gdańsk, przedsiębiorca
  17. Dombrowska-Grubba Beata Agnieszka, Gdańsk, ekonomista
  18. Hołubowski Bartosz Rafał, Gdańsk, student turystyki
  19. Rybakowska Małgorzata, Gdańsk, przedsiębiorca
  20. Młot Andrzej, Gdańsk, prawnik
  21. Paszek Krystyna, Grabowo, rolnik
  22. Dąbek-Stobierska Janina Maria, Koszwały, nauczyciel
  23. Grajoszek Zbigniew Mariusz, Wocławy, inżynier rolnik
  24. Dorniak Tomasz, Żukowo, inżynier środowiska

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. Sellin Jarosław Daniel, Warszawa, parlamentarzysta
  2. Płażyński Kacper Maciej, Gdańsk, adwokat
  3. Żebrowski Arwid Marek, Kaniczki, audytor
  4. Kilian Jan, Starogard Gdański, parlamentarzysta
  5. Cymański Tadeusz, Malbork, parlamentarzysta
  6. Smoliński Kazimierz, Tczew, adwokat
  7. Rabenda Karol Kazimierz, Gdańsk, historyk
  8. Celmer Sylwia Agnieszka, Michorowo, starosta
  9. Koralewski Kazimierz Marian, Gdańsk, kierownik projektu
  10. Rakowski Tomasz Jędrzej, Gdańsk, przedsiębiorca
  11. Petkowski Paweł Piotr, Sopot, socjolog
  12. Kempa Anna Magdalena, Trąbki Wielkie, specjalista administracji publicznej
  13. Sulewska Katarzyna Joanna, Gdańsk, prawnik
  14. Wieczorek Jan Antoni, Miłoradz, urzędnik państwowy
  15. Górniak Sonia Anna, Gdańsk, ekonomista
  16. Wittner Marcin Daniel, Rusocin, politolog
  17. Stolc Grażyna Jadwiga, Pączewo, nauczyciel
  18. Cabaj Joanna Dorota, Gdańsk, nauczyciel
  19. Jasiński Mirosław, Malbork, nauczyciel religii
  20. Wańczyk-Kulpińska Katarzyna Maria, Rajkowy, specjalista do spraw organizacji i rozwoju sprzedaży
  21. Brożek Anna, Pruszcz Gdański, ekonomista
  22. Imianowska Barbara, Gdańsk, kierownik domu kultury
  23. Stankiewicz Filip Andrzej, Gdańsk, muzealnik
  24. Raczak Grzegorz, Gdańsk, lekarz-specjalista kardiologii

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. Maciejewska Beata Monika, Gdańsk, edukatorka
  2. Banach Jolanta Maria, Gdańsk, nauczyciel
  3. Kowalczuk Łukasz, Gdynia, psycholog
  4. Śnieg Andrzej Stanisław, Pastwa, inżynier rolnictwa
  5. Piękoś Michał Rafał, Sopot, specjalista bankowości
  6. Ochocka Iwona, Knybawa, przedsiębiorczyni
  7. Strojny Olga, Gdańsk, inżynier budowy mostów
  8. Gwoźdź Edward Rajmund, Gdańsk, inżynier budownictwa okrętowego maszyny i siłownie okrętowe
  9. Hryniewski Wojciech, Gdańsk, programista aplikacji
  10. Nowak Karolina, Nowa Wioska, spedytor
  11. Król Judyta Anna, Pruszcz Gdański, pedagog
  12. Pacek Igor, Luzino, student
  13. Hoderny Adam Ryszard, Malbork, emerytowany oficer sił zbrojnych
  14. Grekulak Ksenia, Sztum, fizjoterapeutka
  15. Kłos Wojciech Jakub, Gdańsk, programista aplikacji
  16. Cygan Mirosław Wojciech, Gdynia, nauczyciel - trener
  17. Stażewska Anna Ewa, Gdańsk, analityk baz danych
  18. Wadlewska Lucyna Beata, Pruszcz Gdański, dyrektor handlowy
  19. Bylica Bartosz, Rotmanka, specjalista do spraw marketingu i handlu
  20. Markiewicz Dorota Maria, Pruszcz Gdański, magazynier
  21. Wichert Marcin Krystian, Starogard Gdański, technik administracji
  22. Żochowska Anna Kazimiera, Gdańsk, adwokat
  23. Szkudlarek Joanna Dorota, Gdynia, filozof
  24. Koperski Romuald Wincenty, Gdańsk, muzyk

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. Urbaniak Michał Piotr, Mosty, przedsiębiorca
  2. Pruś Sylwester Zbigniew, Gdańsk, fizyk
  3. Mojzesowicz Wojciech, Gogolinek, rolnik
  4. Zaborowski Arkadiusz, Skarszewy, technik rolnik
  5. Welka Michał, Gdynia, inżynier elektryk
  6. Ochał Andrzej, Prabuty, technik ochrony mienia
  7. Wysokińska Monika Agnieszka, Ustka, rolnik
  8. Rabęda Krzysztof, Gdańsk, logistyk
  9. Czarnecka Anna, Juszkowo, przedsiębiorca
  10. Pawełczak Barnaba Bogusz, Sopot, dyrektor operacyjny
  11. Paprocka Małgorzata Maria, Gdynia, aktorka
  12. Piasecka Dorota Magdalena, Sopot, architekt
  13. Paszko Dagmara, Gdańsk, urzędnik
  14. Labuda Katarzyna, Amalka, technik ekonomista
  15. Seredyński Konrad Bartłomiej, Drzewina, technik elektronik
  16. Brodnicka Kamila Kinga, Gdańsk, specjalista w dziale zakupów
  17. Falińska Urszula, Gdynia, emeryt
  18. Landowska Agnieszka Monika, Rumia, muzealnik
  19. Szablewska Joanna Maria, Rumianek, grafik komputerowy
  20. Wilk Piotr Jerzy, Starogard Gdański, specjalista kontroli jakości
  21. Adamowicz Emilia Regina, Bydgoszcz, pedagog
  22. Chojnacka Izabela Anna, Gdańsk, pracownik socjalny
  23. Stępkowski Adrian, Gdańsk, inżynier ds. projektowania oprogramowania
  24. Krzywkowski Marcin Piotr, Tczew, naukowiec

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. Neumann Sławomir Arkadiusz, Rokocin, ekonomista
  2. Wałęsa Jarosław Leszek, Gdańsk, politolog
  3. Pomaska Agnieszka Dominika, Gdańsk, politolog
  4. Adamowicz Piotr, Gdańsk, dziennikarz
  5. Chmiel Małgorzata, Gdańsk, inżynier architekt
  6. Sarnowski Józef Leon, Czernin, inżynier rolnik
  7. Borowczak Jerzy Stanisław, Gdańsk, technik mechanik
  8. Widz Piotr, Kwidzyn, nauczyciel
  9. Bauć Piotr Paweł, Gdańsk, nauczyciel akademicki
  10. Bagiński Piotr Wojciech, Sopot, nauczyciel
  11. Wójcik Małgorzata Joanna, Gdynia, architekt
  12. Gancarewicz Monika Katarzyna, Starogard Gdański, ekonomistka
  13. Lisek Krzysztof, Kłodawa, dyplomata
  14. Skonieczny Stefan Leon, Pruszcz Gdański, ekonomista
  15. Michalski Jacek Wojciech, Nowy Dwór Gdański, nauczyciel
  16. Kacprowicz Beata Maria, Malbork, nauczyciel
  17. Kulas Jan Edward, Tczew, nauczyciel
  18. Handke-Owsiak Alicja, Tczew, przedsiębiorca
  19. Czyżewska Agata Anna, Gdańsk, studentka
  20. Pobłocka Natalia Zuzanna, Sopot, mgr inż. architekt
  21. Śledź Mariusz, Małe Walichnowy, nauczyciel
  22. Maj Lucyna, Prabuty, pielęgniarka
  23. Rezmerowski Roman Kazimierz, Turze, mgr inż. rolnictwa
  24. Lieder Ewa, Gdańsk, ekonomistka

Dowiedz się więcej

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 66.

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 66.
Granice tego okręgu to obszary powiatów

  • gdański,
  • starogardzki,
  • tczewski.

Szymański Antoni

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Miejsce zamieszkania: Gdańsk
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: parlamentarzysta

Świlski Ryszard Jan

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Miejsce zamieszkania: Cieplewo
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: politolog

polecane: Komentarze ze sztabów wyborczych po ogłoszeniu wyników sondażowych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie