reklama

Już czas na gryfy gospodarcze

Wioletta KakowskaZaktualizowano 
Gryf to najbardziej prestiżowa nagroda pomorska dla firm
Gryf to najbardziej prestiżowa nagroda pomorska dla firm Grzegorz Mehring
Już tylko do 10 kwietnia (piątek) pomorskie firmy mogą zgłaszać swój udział w konkursie "Gryf Gospodarczy 2009".

To już 10, jubileuszowa edycja. Celem konkursu jest promocja przedsiębiorczości i aktywności gospodarczej przedsiębiorstw. Gala finałowa planowana jest na 15 maja.

Organizatorem konkursu jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości, pełniąca rolę doradcy w zakresie wspierania przedsiębiorczości dla marszałka województwa pomorskiego. Kapituła konkursu, której przewodniczą marszałek Jan Kozłowski oraz Roman Zaborowski, wojewoda pomorski, wyróżni dynamicznie działające firmy, które niezależnie od koniunktury odnotowują poprawę wyników finansowych, a ich działalność charakteryzuje się przejrzystością, uczciwością i ma szczególny wpływ na wizerunek i rozwój naszego regionu.

Organizatorzy konkursu właśnie na przejrzystość kładą szczególny nacisk. Uczestnicy konkursu muszą wykazać, iż nie mają zaległości w opłacaniu podatków oraz obowiązkowych składek na ubezpieczenie społeczne poprzez załączenie stosownego oświadczenia. Muszą również dostarczyć pisemną rekomendację organizacji - członka Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości.

Konkurs rozstrzygany jest w czterech kategoriach firm: mikroprzedsiębiorstwo - zatrudniające mniej niż 10 pracowników, małe przedsiębiorstwo - zatrudniające 10 i powyżej, a mniej niż 50 pracowników, średnie przedsiębiorstwo - zatrudniające 50 i powyżej, a mniej niż 250 pracowników, i duże przedsiębiorstwo - zatrudniające powyżej 250 pracowników.

Aby wziąć udział w konkursie, firma musi wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do 10 kwietnia w wersji drukowanej, wraz z wersją elektroniczną (na nośniku CD lub DVD), do sekretariatu Pomorskiej Rady Przedsiębiorczości w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego Departament Rozwoju Gospodarczego, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk. Natomiast wersję elektroniczną zgłoszenia pocztą internetową na adres biura konkursu w Gdańsku centrum@pom.pl.

Więcej informacji na stronie www.gryfgospodarczy.pl.

100 milionów euro z Funduszy Norweskich na rozwój przedsiębiorczości

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie