Juniorzy Lechii ze złotym medalem!

Krzysztof Juras
W Rejowcu Fabrycznym juniorzy młodsi gdańskiej Lechii zremisowali z poznańskim Lechem 1:1 (1:1) i tym samym zostali mistrzami Polski do lat 17. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Damian Roszczyk (2) dla Lecha i Kacper Łazaj (10) dla gdańszczan.

Podopieczni Krzysztofa Wilka źle rozpoczęli to spotkanie, bowiem już w drugiej minucie stracili gola. Jednak osiem minut później po doskonałym podaniu Przemysława Frankowskiego, niezawodny Kacper Łazaj (strzelał gole w każdym meczu turnieju finałowego) wykorzystał sytuację sam na sam.

W drugim poniedziałkowym spotkaniu Zagłębie Lubin ograło Stomil Olsztyn 3:0.