III liga grupa II. Wyniki 8 kolejki TABELA Terminarz sezonu 2020/21. Kiedy i z kim grają drużyny z Pomorza?

Paweł Stankiewicz
Paweł Stankiewicz
Fot. Przemysław Świderski
Poznaliśmy szczegółowy terminarz rozgrywek III ligi grupy II na sezon 2020/21. Sprawdźcie z kim i kiedy zagrają Bałtyk Gdynia, Radunia Stężyca, Gryf Wejherowo, KP Starogard i GKS Przodkowo. W ty materiale będziemy aktualizować wyniki poszczególnych kolejek ligowych oraz tabelę III ligi grupy II.

8 kolejka - 19-20 września

Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police - Flota Świnoujście
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Gryf Wejherowo

III liga grupa II. Tabela

CZYTAJ TAKŻE: Seksowne polskie sportsmenki ZDJĘCIA

M-ceKlubMeczePunktyBramki
1.Radunia Stężyca72127-5
2.Polonia Środa Wielkopolska72123-7
3.Bałtyk Gdynia71713-6
4.Świt Skolwin71413-8
5.Jarota Jarocin71218-11
6.Kotwica Kołobrzeg71212-10
7.Bałtyk Koszalin71117-9
8.Unia Swarzędz71117-9
9.Nielba Wągrowiec71017-12
10.GKS Przodkowo71013-10
11.Elana Toruń6911-6
12.Gwardia Koszalin7911-8
13.Sokół Kleczew7815-11
14.Flota Świnoujście7812-21
15.KP Starogard Gdański6710-15
16.Pogoń II Szczecin7713-19
17.Gryf Wejherowo779-16
18.Pomorzanin Toruń666-9
19.Unia Janikowo669-18
20.Górnik Konin715-18
21.Chemik Police714-21
22.Mieszko Gniezno705-25

Pomorski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz III ligi grupy II oraz zmieniony regulamin rozgrywek. Wszystko przez epidemię koronawirusa. Poprzedniego sezonu nie udało się dokończyć i teraz do rywalizacji przystąpią aż 22 drużyny. Pierwsza runda rozpocznie się 1-2 sierpnia i potrwa do 27-28 marca. Po rozegraniu pierwszej rundy (po jednym meczu z każdym rywalem) drużyny zostaną podzielone na grupę mistrzowską (osiem zespołów, mecz i rewanż) i spadkową (pozostałe drużyny, jeden mecz).

CZYTAJ TAKŻE: Tak wygląda knajpa Peszki, Kuciaka, Wawrzyniaka i Kuświka ZDJĘCIA

Terminarz sezonu 2020/21 w III lidze grupie II

1 kolejka - 1-2 sierpnia

GKS Przodkowo - Bałtyk Koszalin 0:0
Unia Swarzędz - Chemik Police 0:0
Gwardia Koszalin - Radunia Stężyca 0:1
Świt Skolwin (Szczecin) - Górnik Konin 3:1
Gryf Wejherowo - Elana Toruń 0:4
KP Starogard Gdański - Jarota Jarocin 2:6
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 2:0
Nielba Wągrowiec - Pogoń II Szczecin 1:5
Flota Świnoujście - Unia Janikowo 3:1
Polonia Środa Wielkopolska - Sokół Kleczew 2:1
Pomorzanin Toruń - Bałtyk Gdynia 2:0

2 kolejka - 8-9 sierpnia

Bałtyk Koszalin - Bałtyk Gdynia 3:4
Sokół Kleczew - Pomorzanin Toruń 1:1
Unia Janikowo - Polonia Środa Wielkopolska 0:3
Mieszko Gniezno - Nielba Wągrowiec 0:6
Jarota Jarocin - Kotwica Kołobrzeg 1:1
Elana Toruń - KP Starogard Gdański - mecz przełożony na 21.10
Górnik Konin - Gryf Wejherowo 1:2
Radunia Stężyca - Świt Skolwin (Szczecin) 5:1
Chemik Police - Gwardia Koszalin 0:6
GKS Przodkowo - Unia Swarzędz 4:2
Flota Świnoujście - Pogoń II Szczecin 2:2

3 kolejka - 15-16 sierpnia

Unia Swarzędz - Bałtyk Koszalin 0:3
Gwardia Koszalin - GKS Przodkowo 1:3
Świt Skolwin (Szczecin) - Chemik Police 5:1
Gryf Wejherowo - Radunia Stężyca 1:2
KP Starogard Gdański - Górnik Konin 3:0
Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń 1:1
Nielba Wągrowiec - Jarota Jarocin 2:4
Flota Świnoujście - Mieszko Gniezno 4:2
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 3:1
Pomorzanin Toruń - Unia Janikowo - przełożony na 16.09
Bałtyk Gdynia - Sokół Kleczew 0:0

4 kolejka - 22-23 sierpnia

Bałtyk Koszalin - Sokół Kleczew 5:2
Unia Janikowo - Bałtyk Gdynia 2:4
Pogoń II Szczecin - Pomorzanin Toruń 4:1
Mieszko Gniezno - Polonia Środa Wielkopolska 1:6
Jarota Jarocin - Flota Świnoujście 3:1
Elana Toruń - Nielba Wągrowiec 1:1
Górnik Konin - Kotwica Kołobrzeg 1:3
Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański 5:1
Chemik Police - Gryf Wejherowo 2:3
GKS Przodkowo - Świt Skolwin (Szczecin) 1:2
Unia Swarzędz - Gwardia Koszalin 2:0

5 kolejka - 29-30 sierpnia

Gwardia Koszalin - Bałtyk Koszalin 3:0
Świt Skolwin (Szczecin) - Unia Swarzędz 0:0
Gryf Wejherowo - GKS Przodkowo 2:2
KP Starogard Gdański - Chemik Police 2:0
Kotwica Kołobrzeg - Radunia Stężyca 0:4
Nielba Wągrowiec - Górnik Konin 4:0
Flota Świnoujście - Elana Toruń 0:4
Polonia Środa Wielkopolska - Jarota Jarocin 3:2
Pomorzanin Toruń - Mieszko Gniezno 3:1
Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin 1:0
Sokół Kleczew - Unia Janikowo 1:2

6 kolejka - 5-6 września

Bałtyk Koszalin - Unia Janikowo 6:0
Pogoń II Szczecin - Sokół Kleczew 0:7
Mieszko Gniezno - Bałtyk Gdynia 0:1
Jarota Jarocin - Pomorzanin Toruń 1:1
Elana Toruń - Polonia Środa Wielkopolska 1:4
Górnik Konin - Flota Świnoujście 1:1
Radunia Stężyca - Nielba Wągrowiec 2:1
Chemik Police - Kotwica Kołobrzeg 1:3
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański 1:1
Unia Swarzędz - Gryf Wejherowo 4:1
Gwardia Koszalin - Świt Skolwin (Szczecin) 0:2

7 kolejka - 12-13 września

Świt Skolwin (Szczecin) - Bałtyk Koszalin 0:0
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin 0:1
KP Starogard Gdański - Unia Swarzędz 1:3
Kotwica Kołobrzeg - GKS Przodkowo 2:2
Nielba Wągrowiec - Chemik Police 2:0
Radunia Stężyca - Flota Świnoujście 8:1
Polonia Środa Wielkopolska - Górnik Konin 2:1
Pomorzanin Toruń - Elana Toruń 0:0
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin 1:1
Sokół Kleczew - Mieszko Gniezno 3:1
Unia Janikowo - Pogoń II Szczecin 4:1

8 kolejka - 19-20 września

Bałtyk Koszalin - Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno - Unia Janikowo
Jarota Jarocin - Sokół Kleczew
Elana Toruń - Bałtyk Gdynia
Górnik Konin - Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca - Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police - Flota Świnoujście
GKS Przodkowo - Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz - Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin - KP Starogard Gdański
Świt Skolwin (Szczecin) - Gryf Wejherowo

9 kolejka - 26-27 września

Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin
KP Starogard Gdański - Świt Skolwin (Szczecin)
Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec - Unia Swarzędz
Flota Świnoujście - GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska - Chemik Police
Pomorzanin Toruń - Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia - Górnik Konin
Sokół Kleczew - Elana Toruń
Unia Janikowo - Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin - Mieszko Gniezno

10 kolejka - 3-4 października

Bałtyk Koszalin - Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin - Pogoń II Szczecin
Elana Toruń - Unia Janikowo
Górnik Konin - Sokół Kleczew
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia
Chemik Police - Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo - Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz - Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin - Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin (Szczecin) - Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo - KP Starogard Gdański

11 kolejka - 10-11 października

KP Starogard Gdański - Bałtyk Koszalin
Kotwica Kołobrzeg - Gryf Wejherowo
Nielba Wągrowiec - Świt Skolwin (Szczecin)
Flota Świnoujście - Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń - GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Chemik Police
Sokół Kleczew - Radunia Stężyca
Unia Janikowo - Górnik Konin
Pogoń II Szczecin - Elana Toruń
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin

12 kolejka - 17-18 października

Bałtyk Koszalin - Jarota Jarocin
Elana Toruń - Mieszko Gniezno
Górnik Konin - Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca - Unia Janikowo
Chemik Police - Sokół Kleczew
GKS Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz - Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin - Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin (Szczecin) - Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo - Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański - Kotwica Kołobrzeg

13 kolejka - 24-25 października

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin
Nielba Wągrowiec - KP Starogard Gdański
Flota Świnoujście - Gryf Wejherowo
Polonia Środa Wielkopolska - Świt Skolwin (Szczecin)
Pomorzanin Toruń - Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia - Unia Swarzędz
Sokół Kleczew - GKS Przodkowo
Unia Janikowo - Chemik Police
Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno - Górnik Konin
Jarota Jarocin - Elana Toruń

14 kolejka - 31 października

Bałtyk Koszalin - Elana Toruń
Górnik Konin - Jarota Jarocin
Radunia Stężyca - Mieszko Gniezno
Chemik Police - Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo - Unia Janikowo
Unia Swarzędz - Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin - Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin (Szczecin) - Pomorzanin Toruń
Gryf Wejherowo - Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański - Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg - Nielba Wągrowiec

15 kolejka - 7-8 listopada

Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin
Flota Świnoujście - Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska - KP Starogard Gdański
Pomorzanin Toruń - Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia - Świt Skolwin (Szczecin)
Sokół Kleczew - Gwardia Koszalin
Unia Janikowo - Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin - GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno - Chemik Police
Jarota Jarocin - Radunia Stężyca
Elana Toruń - Górnik Konin

16 kolejka - 11 listopada

Bałtyk Koszalin - Górnik Konin
Radunia Stężyca - Elana Toruń
Chemik Police - Jarota Jarocin
GKS Przodkowo - Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz - Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin - Unia Janikowo
Świt Skolwin (Szczecin) - Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański - Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec - Flota Świnoujście

17 kolejka - 14-15 listopada

Flota Świnoujście - Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska - Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń - Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew - Gryf Wejherowo
Unia Janikowo - Świt Skolwin (Szczecin)
Pogoń II Szczecin - Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno - Unia Swarzędz
Jarota Jarocin - GKS Przodkowo
Elana Toruń - Chemik Police
Górnik Konin - Radunia Stężyca

18 kolejka - 6-7 marca

Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca
Chemik Police - Górnik Konin
GKS Przodkowo - Elana Toruń
Unia Swarzędz - Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno
Świt Skolwin (Szczecin) - Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo - Unia Janikowo
KP Starogard Gdański - Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec - Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście - Polonia Środa Wielkopolska

19 kolejka - 13-14 marca

Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Koszalin
Pomorzanin Toruń - Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia - Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew - Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo - KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin - Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno - Świt Skolwin (Szczecin)
Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin
Elana Toruń - Unia Swarzędz
Górnik Konin - GKS Przodkowo
Radunia Stężyca - Chemik Police

20 kolejka - 20-21 marca

Bałtyk Koszalin - Chemik Police
GKS Przodkowo - Radunia Stężyca
Unia Swarzędz - Górnik Konin
Gwardia Koszalin - Elana Toruń
Świt Skolwin (Szczecin) - Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo - Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański - Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew
Flota Świnoujście - Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska - Pomorzanin Toruń

21 kolejka - 27-28 marca

Pomorzanin Toruń - Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia - Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew - Flota Świnoujście
Unia Janikowo - Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno - KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin - Gryf Wejherowo
Elana Toruń - Świt Skolwin (Szczecin)
Górnik Konin - Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca - Unia Swarzędz
Chemik Police - GKS Przodkowo

Złota Piłka jednak dla Roberta Lewandowskiego. Brytyjscy dziennikarze docenili Polaka

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie