III liga. Bałtyk na remis z Arką, zwycięstwo Lechii II Gdańsk [ZDJĘCIA]

W derbach III ligi pomiędzy Bałtykiem i Arką padł remis 1:1. Z kolei komplet punktów zapisała na swoje konto Lechia II Gdańsk, która pokonała Gwardię Koszalin 1:0.

W meczu Bałtyku z rezerwami Arki zdecydowanie lepiej na początku prezentowali się ci drudzy. Swoją dominację potwierdzili w 37. minucie, a konkretnie zrobił to Michał Gałecki, który zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. Wcześniej natomiast, Bałtyk nie wykorzystał rzutu karnego. Biało-niebiescy jednak dążyli za wszelką cenę do wyrównania. Ostatecznie, udało się to w 63. minucie po strzale Radosława Krysińskiego.

Z kolei w innym pojedynku, Lechia również od początku spotkania rzuciła się na Gwardię Koszalin. Stwarzała liczne sytuacje, ale finalnie tylko jedną z nich udało się wykorzystać. Uczynił to Adam Buksa, który wykorzystał sytuację sam na sam z golkiperem rywali z Koszalina.

Bałtyk Gdynia - Arka II Gdynia 1:1 (0:1)
0:1 Gałecki 37'
1:1 Krysiński 63'

Lechia II Gdańsk - Gwardia Koszalin 1:0 (1:0)