Hotel w Polsce wystawił klientce paragon: "Dopłata za bachora 165 złotych"

Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Zaktualizowano 
"Dopłata za bachora 165 zł" - skandaliczny paragon w pięciogwiazdkowym hotelu w Karpaczu.
"Dopłata za bachora 165 zł" - skandaliczny paragon w pięciogwiazdkowym hotelu w Karpaczu. pixabay.com
Wrocławianka spędzała wakacje z rodziną w pięciogwiazdkowym hotelu Green Mountain Hotel w Karpaczu. Nie spodziewała się, że dostanie skandaliczny rachunek z dopiskiem: "Dopłata za bachora 165 zł".

Na paragonie można przeczytać, że jest to "hotelowa dopłata za bachora" w wysokości 165 zł. Zdjęcie rachunku kobieta zamieściła na Facebooku, dodając: "Paragon za pobyt córki. Brak mi słów...".

Po sieci zdjęcie rozeszło się z prędkością światła a internauci nie skąpili gorzkich słów i ironicznych komentarzy.

W jednym z komentarzy przedstawiciele Green Mountain Hotel w Karpaczu przeprosili za zaistniałą sytuację: "Pani Agnieszko, najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację. Wydruk to wynik niefrasobliwego i nietaktownego komentarza jednego z naszych pracowników i wypadek poniżej wszelkiej krytyki, który absolutnie nie powinien mieć miejsca. Jesteśmy kompleksem nastawionym na rodzinne pobyty, a dzieci to nasi goście VIP, dlatego zależy nam, by czuły się u nas jak najlepiej – potwierdzają to liczne pozytywne opinie i wysokie noty wystawiane przez naszych gości po pobycie. Zapewniamy, że niestosowny komentarz, który pojawił się na wydruku w najmniejszym stopniu nie licuje z polityką i ofertą Green Mountain Hotel & Apartments, zaś w stosunku do autora wyciągniemy stosowne konsekwencje, aby taki incydent nie miał szans ponownie się wydarzyć" – czytamy w komentarzu na Facebooku.

Wobec pracownika, który odpowiada za skandaliczny rachunek z dopiskiem "Dopłata za bachora 165 zł", zostaną wyciągnięte konsekwencje.

"Przyjmuję przeprosiny. Dziękuję za reakcję i proszę o szacunek wobec drugiego człowieka" – napisała w odpowiedzi na Facebooku pani Agnieszka.

Te imiona nadali rodzice, a teraz żałują! Twoje jest na liśc...

Emerytury dla matek. Sprawdź, o co w tym chodzi!

Wideo

Materiał oryginalny: Hotel w Polsce wystawił klientce paragon: "Dopłata za bachora 165 złotych" - Gazeta Pomorska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 121

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-30T17:26:39 02:00, Gość:

Byliśmy tam niedawno z „bachorem”😂, bardzo fajny hotel polecam 👍

2019-07-31T08:55:27 02:00, Gość:

Jesteś konkubentem czy mężem madki swojego??? bachora?

2019-08-01T15:33:26 02:00, Gość:

Jestem człowiekiem mającym do siebie dystans 😂

Madke ma się tylko jedną🤣😂

G
Gość
2019-07-30T17:26:39 02:00, Gość:

Byliśmy tam niedawno z „bachorem”😂, bardzo fajny hotel polecam 👍

2019-07-31T08:55:27 02:00, Gość:

Jesteś konkubentem czy mężem madki swojego??? bachora?

Jestem człowiekiem mającym do siebie dystans 😂

G
Gość

Powinniśmy zorganizować zbiórkę dla odważnego pracownika hotelu.Mało kogo stać na podobny gest

Trzeba mieć charakter!Brawo,Tak trzymać.Świetna reklama dla hotelu swoją drogą.

G
Gość
2019-07-30T17:26:39 02:00, Gość:

Byliśmy tam niedawno z „bachorem”😂, bardzo fajny hotel polecam 👍

Jesteś konkubentem czy mężem madki swojego??? bachora?

L
LoL

niestety pan ma rację - nawet za mao czasem bedzie - nie starczy na odszokdowania dla innych, w czasie pobytu bachora nie utemperowanefo madki 500

G
Gość

Byliśmy tam niedawno z „bachorem”😂, bardzo fajny hotel polecam 👍

z
zwyrol
2019-07-28T23:23:53 02:00, Gość:

Nie sądzę, aby świadomie dorosły człowiek, w dodatku w pięciogwiazdkowym hotelu, nazwał dziecko bachorem dla kpiny czy zartu.

Na mój rozum to był to komunikat napisany drukowanymi literami do mamusi. Większość dzieciaków to istoty niewychowane - tylko uchowane!!! - nic potem dziwnego, że nie umieją się nigdzie zachować a mamusie myślą, że ich dzieci to są takie święte i niepokrojone.

2019-07-29T09:33:18 02:00, Gość:

Dokladnie tak

2019-07-29T15:35:14 02:00, Ilona:

Tak to prawda ,dzieciaki krzyczą żle się zachowują A rodzice oczywiście mają to gdzieś , taka dopiska do paragonu powinna dać tej Pani

do myślenia ......

2019-07-29T23:03:26 02:00, Gość:

Też tak myślę, a ona robi aferę.

Ano właśnie, dać do myślenia. Słowo kluczowe: myślenia. Masz bardzo wysokie wymagania :)

G
Gość
2019-07-29T22:17:11 02:00, Piotrek S:

Ja bym się wrócił i bym mu wpierdolił.

pff albo on tobie

G
Gość
2019-07-29T14:22:50 02:00, Jas:

Bez powodu by tak nie napisali pewnie bachor rozpieszczony i rozrabial

bachory są wstrętne i wredne i rodzice też

G
Gość

Ciekaw jestem co takiego robił ten bękart, że zalazł aż tak obsłudze za skórę...

R
Recepcja

Też pracuję jako recepcjonistka, proszę mi wierzyć niektóre dzieci zachowują się skandaliczne a rodzice kompletne nie reagują, też mam dziecko ale gdyby tak się zachowywało spaliłbym się że wstydu, więc dobrze rozumiem tego recepcjonistę .

G
Gość

Weszłam na jej profil. Ewidentnie madka bachora. Paragon zgodny

G
Gość

"Dziękuję za reakcję i proszę o szacunek wobec drugiego człowieka" Zastanawiające jest to, czy ta mama również okazuje szacunek obcym ludziom?

G
Gość

"Dziękuję za reakcję i proszę o szacunek wobec drugiego człowieka" Zastanawiające jest to, czy ta mama również okazuje szacunek obcym ludziom?

z
zizi

"Dziękuję za reakcję i proszę o szacunek wobec drugiego człowieka" Zastanawiające jest to, czy ta mama również okazuje szacunek obcym ludziom?

Dodaj ogłoszenie