Gryf Wejherowo nadal przegrywa

Tomasz Smuga
Gryf Wejherowo przegrał ze Zniczem Pruszków 0:2 (0:0) w meczu drugiej ligi piłki nożnej. Bramki dla Znicza strzelili: Maciej Mysiak (72), Patryk Kubicki (77).

Pierwsza połowa niedzielnego spotkania - która przebiegała w deszczu - była wyrównana. Sytuacja uległa zmianie dopiero w 53 minucie, kiedy to obrońca wejherowskiego Gryfa Przemysław Szur ujrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Zespół z Pruszkowa zaczął stwarzać sobie więcej sytuacji podbramkowych. Goście prowadzenie objęli w 72 minucie po trafieniu Macieja Mysiaka. Pięć minut później na tablicy widniał już wynik 0:2. Na listę strzelców wpisał się Patryk Kubicki.

Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków 0:2 (0:0)