GKS Bełchatów - Arka Gdynia 1:1

Piotr Wiśniewski
Piłkarze Arki wciąż pozostają bez zwycięstwa na wyjeździe. Gdynianie w Bełchatowie prowadzili 1:0 po bramce w 43. minucie Mirko Ivanovskiego, ale gospodarze wyrównali po przerwie. Mimo, iż z obu stron były okazje na zmianę wyniku, to ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Remis Arce tak naprawdę nic nie daje, walka o utrzymanie wciąż trwa.

GKS Bełchatów - Arka Gdynia 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Ivanovski (43), 1:1 Nowak (62)

GKS: Sapela - Popek (76' Wróbel), Lacić, Drzymont, Fonfara, Baran, Sawala (57' Cetnarski), Małkowski, Bocian, Nowak, Kuświk (76' Żewłakow).

Arka: Moretto - Bruma (69' Wilczyński), Szmatiuk, Rozić, Noll, Ivanovski, Czoska (88' Siemaszko), Siebert, Zawistowski, Glavina (78' Mawaye), Labukas.

Żółte kartki: Bocian, Cetnarski, Baran (PGE GKS) oraz Bruma, Szmatiuk (Arka).

Sędzia: Paweł Gil (Lublin).