Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w związku z rozbiórką budynku usytuowanego w rejonie skrzyżowania ulic Grunwaldzkiej i Słowackiego nastąpią utrudnienia w ruchu w rejonie dzielnicy Wrzeszcz.
W dniu 16 kwietnia 2011r. (od godz. 7.00 do godz. 17.00) zostanie wyłączony z ruchu prawy pas jezdni Al. Grunwaldzkiej (jezdnia w relacji do centrum) od przejścia dla pieszych do ul. Słowackiego.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.