Gdańsk Business Run. Biegnij w „Konkursowej Rozgrzewce” i pomagaj jeszcze bardziej!

Materiały organizatoraZaktualizowano 
W dniu 4 sierpnia rusza konkurs organizowany na łamach Dziennika Bałtyckiego, którego celem jest promocja Gdańsk Business Run - charytatywnego biegu mającego pomóc sfinansowanie protez dla Mateusza Pędziwiatra, beneficjenta Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Konkurs polegać będzie na rozwiązywaniu różnych zadań widocznych w telefonie, które wymagają od uczestników zabawy podjęcia wyzwań intelektualnych oraz sportowych.

Drużyny zdobywają punkty, rywalizują ze sobą o najlepsze miejsca i nagrody oraz rozpowszechniają wiedzę na temat Gdańsk Business Run. Zabawa odbywa się na platformie gamifikacyjnej Huntly dostępnej w App Store i Google Play. Trzy drużyny, które uzyskają najlepszy wynik w konkursie, wygrają bony do Sklepu Biegacza, konsultacje dietetyczne w Efyra Centrum Dietetyki i Szkoleń oraz opiekę treningowa specjalistów AWFiS Gdańsk. Warunkiem udziału w zabawie jest rejestracja drużyny na Gdańsk Business Run oraz pobranie bezpłatnej, mobilnej aplikacji Huntly (www.huntlyapp.com/download), zaakceptowanie regulaminu gry i wypełnienie kwestionariusza.

Aplikacja jest bezpłatna i dedykowana dla wszystkich uczestników posiadających smartphone z systemem operacyjnym takim jak iOS w wersji 8.0 lub wyższej oraz Android (wersja powyżej 4.3). Dodatkowo uczestnik musi posiadać dostęp do Internetu i opcję low energy bluetooth.

Czym jest Gdańsk Business Run?

Gdańsk Business Run jest lokalną edycją największego biegu charytatywnego Poland Business Run integrującego przede wszystkim środowiska biznesowe równocześnie w siedmiu miastach w Polsce. W tym samym dniu, o tej samej godzinie ponad 20 tysięcy biegaczy pobiegnie w sztafecie (5 razy 3,8 km) na rzecz beneficjentów Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, która na co dzień pomaga osobom po amputacjach. Każdy zespół liczy 5-ciu członków. Każdy z nich ma do pokonania trasę o dystansie 3,8 km. Biegi odbywają się w centrach Krakowa, Poznania, Warszawa, Wrocławia, Katowic, Łodzi oraz Gdańska. Od 2012 roku Poland Business Run pomogło już 60 podopiecznym.

Jak grać, żeby pomóc?

1. Należy zarejestrować 5-osobową drużynę reprezentującą pracowników firmy na stronie Gdańsk Business Run i uiścić opłatę startową w wysokości 307,50 zł.

2. Pobrać bezpłatną, mobilną aplikację mobilną Huntly ze sklepu Google Play lub App Store, zaakceptować Regulaminu Konkursu i Politykę prywatności oraz i zarejestrować drużynę..

Konkurs polega na wykonaniu zadań widocznych w aplikacji, za które uczestnicy otrzymają punkty. Część z zadań wymaga zeskanowania kodu QR umieszczonego w wybranych wydaniach Dziennika Bałtyckiego, wejścia na konkretną stronę internetową lub pojawienia się w konkretnym miejscu w Gdańsku i o konkretnej godzinie (instrukcje będą podane w treści zadań). Czytnik QR jest elementem aplikacji i nie trzeba pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania.

Agnieszka Deka-Malijewska, Business Development Manager Huntly, zachęca: “Gdańsk Business Run - Konkursowa Rozgrzewka to konkurs zachęcający do dobrej zabawy, gwarantujący zdrową rywalizację i pozytywne emocje. Drużyny uczestniczące w tej zabawie mają szansę wykazać się wiedzą, szybkością działania i zręcznością. To świetna opcja drużynowej integracji przed finalnym biegiem w szczytnym celu. Jednym z zadań w aplikacji, jest możliwość zapraszania do konkursu swoich znajomych lub przyjaciół. Dodatkowo na bieżąco można śledzić swój aktualny wynik na tle innych drużyn w konkursie w menu aplikacji w opcji “Nailepsi gracze”. Zadania będą pojawiać się w aplikacji na przestrzeni 4 tygodni, więc warto być czujnym i sprawdzać nowe zadania oraz wiadomości wysyłane przez Organizatora konkursu. W każdym momencie trwania gry można dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygraną. Warto podjąć ten wysiłek bo satysfakcja na starcie biegu będzie jeszcze większa!”

Jakie nagrody czekają na zwycięzców?

1 miejsce – nagrody dla drużyny: bon o wartości 700 PLN do wykorzystania w Sklepie Biegacza (www.sklepbiegacza.pl), konsultacja dietetyczna w Efyra Centrum Dietetyki i Szkoleń oraz bon o wartości 120 zł do wykorzystania w sklepie www.efyra-shop.pl

2 miejsce – nagrody dla drużyny: 2 wizyty w Laboratorium Badań Prozdrowotnej Aktywności Fizycznej AWFiS oraz ułożenie planu treningowego dla wszystkich członków drużyny, konsultacja dietetyczna w Efyra Centrum Dietetyki i Szkoleń oraz bon o wartości 40 zł do wykorzystania w sklepie www.efyra-shop.pl

3 miejsce – nagrody dla drużyny: konsultacja dietetyczna w Efyra Centrum Dietetyki i Szkoleń oraz bon o wartości 20 zł do wykorzystania w sklepie www.efyra-shop.pl

Konkurs trwa od 4 sierpnia br. do 4 września br. (przez 4 tygodnie). Finał konkursu odbędzie się 4 września br. przed startem Gdańsk Business Run. Partnerem Medialnym konkursu jest Dziennik Bałtycki.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie