Fortuna 1 Liga 2021/2022. Terminarz zaplecza ekstraklasy. Arka Gdynia, Widzew Łódź, ŁKS Łódź czy GKS Tychy - kto powalczy o awans?

(raf)
Piłkarze Arki Gdynia i ŁKS-u Łódź znów będą chcieli powalczyć o wysokie miejsca w tabeli 1 Ligi
Piłkarze Arki Gdynia i ŁKS-u Łódź znów będą chcieli powalczyć o wysokie miejsca w tabeli 1 Ligi Przemyslaw Swiderski
Udostępnij:
Nowy sezon Fortuny 1 Ligi 2021/2022 rozpocznie się 30 lipca 2021 roku, a zakończy 22 maja 2022 roku. Chrapkę na grę o najwyższe cele mają m.in. piłkarze Arki Gdynia, Widzewa Łódź, ŁKS-u Łódź, GKS-u Tychy czy Miedzi Legnica. Kto zajmie dwa pierwsze miejsca premiowane bezpośrednim awansem? Prezentujemy ramowy terminarz Fortuny 1 Ligi.

Terminarz Fortuny 1 Ligi na sezon 2021/2022

Kolejka 1 - 31 lipca-1 sierpnia
Piątek, 30 lipca

  • 18.00 Odra Opole - Miedź Legnica
  • 20.00 Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów
  • 20.30 GKS Tychy - ŁKS Łódź 30

Sobota, 31 lipca

  • 12.40 GKS Katowice - Resovia
  • 18.00 GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice
  • 20.30 Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec

Niedziela, 1 sierpnia

  • 12.40 Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
  • 15.00 Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • 18.00 Skra Częstochowa - Korona Kielce

Kolejka 2 - 7-8 sierpnia
Piątek, 6 sierpnia

  • 18.00 Resovia - GKS Tychy
  • 20.30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Odra Opole

Sobota, 7 sierpnia

  • 12.40 Miedź Legnica - GKS Katowice
  • 18.00 Górnik Polkowice - Sandecja Nowy Sącz
  • 20.30 Arka Gdynia - Chrobry Głogów

Niedziela, 8 sierpnia

  • 12.40 Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
  • 15.00 GKS 1962 Jastrzębie - Stomil Olsztyn
  • 18.00 ŁKS Łódź - Skra Częstochowa

Poniedziałek, 9 sierpnia

  • 18.00 Korona Kielce - Puszcza Niepołomice

Kolejka 3 - 14-15 sierpnia
Czwartek, 12 sierpnia

  • 20.00 Resovia - Skra Częstochowa

Piątek, 13 sierpnia

  • 18.00 Puszcza Niepołomice - ŁKS Łódź
  • 20.30 GKS Tychy - Miedź Legnica

Sobota, 14 sierpnia

  • 12.40 Korona Kielce - GKS 1962 Jastrzębie
  • 18.00 Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
  • 20.30 GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Niedziela,15 sierpnia

  • 12.40 Widzew Łódź - Chrobry Głogów
  • 15.00 Górnik Polkowice - Zagłębie Sosnowiec
  • 18.00 Odra Opole - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 4 - 18 sierpnia
Piątek, 17 sierpnia

  • 18.00 Resovia - Puszcza Niepołomice
  • 18.00 Miedź Legnica - Skra Częstochowa
  • 20.30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy

Sobota, 18 sierpnia

  • 18.00 Stomil Olsztyn - Korona Kielce
  • 18.00 ŁKS Łódź - GKS 1962 Jastrzębie
  • 20.30 Arka Gdynia - Widzew Łódź

Niedziela, 19 sierpnia

  • 18.00 Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
  • 18.00 Górnik Polkowice - Chrobry Głogów
  • 20.30 GKS Katowice - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 5 - 21-22 sierpnia
Piątek, 20 sierpnia

  • 18.00 Puszcza Niepołomice - Miedź Legnica
  • 20.30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa

Sobota, 21 sierpnia

  • 12.40 Korona Kielce - ŁKS Łódź
  • 18.00 GKS 1962 Jastrzębie - Resovia
  • 20.30 Widzew Łódź - Stomil Olsztyn

Niedziela, 22 sierpnia

  • 12.40 GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
  • 15.00 Górnik Polkowice - Arka Gdynia
  • 18.00 GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz

Poniedziałek, 23 sierpnia

  • 18.00 Odra Opole - Chrobry Głogów

Kolejka 6 - 28-29 sierpnia

  • Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź
  • Resovia - Korona Kielce
  • Miedź Legnica - GKS 1962 Jastrzębie
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice
  • Sandecja Nowy Sącz - Skra Częstochowa
  • Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
  • Chrobry Głogów - GKS Katowice
  • Arka Gdynia - Odra Opole
  • Widzew Łódź - Górnik Polkowice

Kolejka 7 - 4-5 września

  • Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn
  • Odra Opole - Widzew Łódź
  • GKS Katowice - Arka Gdynia
  • GKS Tychy - Chrobry Głogów
  • Skra Częstochowa - Zagłębie Sosnowiec
  • Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
  • GKS 1962 Jastrzębie - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Korona Kielce - Miedź Legnica
  • ŁKS Łódź - Resovia

Kolejka 8 - 11-12 września

  • Stomil Olsztyn - Resovia
  • Miedź Legnica - ŁKS Łódź
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Korona Kielce
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie
  • Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
  • Chrobry Głogów - Skra Częstochowa
  • Arka Gdynia - GKS Tychy
  • Widzew Łódź - GKS Katowice
  • Górnik Polkowice - Odra Opole

Kolejka 9 - 18-19 września

  • Odra Opole - Stomil Olsztyn
  • GKS Katowice - Górnik Polkowice
  • GKS Tychy - Widzew Łódź
  • Skra Częstochowa - Arka Gdynia
  • Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
  • GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
  • Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
  • ŁKS Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Resovia - Miedź Legnica

Kolejka 10 - 25-26 września

  • Stomil Olsztyn - Miedź Legnica
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Resovia
  • Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź
  • Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
  • Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie
  • Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
  • Widzew Łódź - Skra Częstochowa
  • Górnik Polkowice - GKS Tychy
  • Odra Opole - GKS Katowice

Kolejka 11 - 2-3 października

  • GKS Katowice - Stomil Olsztyn
  • GKS Tychy - Odra Opole
  • Skra Częstochowa - Górnik Polkowice
  • Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
  • GKS 1962 Jastrzębie - Arka Gdynia
  • Korona Kielce - Chrobry Głogów
  • ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec
  • Resovia - Sandecja Nowy Sącz
  • Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 12 - 9-10 października

  • Stomil Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Sandecja Nowy Sącz - Miedź Legnica
  • Zagłębie Sosnowiec - Resovia
  • Chrobry Głogów - ŁKS Łódź
  • Arka Gdynia - Korona Kielce
  • Widzew Łódź - GKS 1962 Jastrzębie
  • Górnik Polkowice - Puszcza Niepołomice
  • Odra Opole - Skra Częstochowa
  • GKS Katowice - GKS Tychy

Kolejka 13 - 16-17 października

  • GKS Tychy - Stomil Olsztyn
  • Skra Częstochowa - GKS Katowice
  • Puszcza Niepołomice - Odra Opole
  • GKS 1962 Jastrzębie - Górnik Polkowice
  • Korona Kielce - Widzew Łódź
  • ŁKS Łódź - Arka Gdynia
  • Resovia - Chrobry Głogów
  • Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 14 - 23-24 października

  • Stomil Olsztyn - Sandecja Nowy Sącz
  • Zagłębie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Chrobry Głogów - Miedź Legnica
  • Arka Gdynia - Resovia
  • Widzew Łódź - ŁKS Łódź
  • Górnik Polkowice - Korona Kielce
  • Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie
  • GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
  • GKS Tychy - Skra Częstochowa

Kolejka 15 - 30-31 października

  • Skra Częstochowa - Stomil Olsztyn
  • Puszcza Niepołomice - GKS Tychy
  • GKS 1962 Jastrzębie - GKS Katowice
  • Korona Kielce - Odra Opole
  • ŁKS Łódź - Górnik Polkowice
  • Resovia - Widzew Łódź
  • Miedź Legnica - Arka Gdynia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Chrobry Głogów
  • Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 16 - 6-7 listopada

  • Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
  • Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
  • Arka Gdynia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Widzew Łódź - Miedź Legnica
  • Górnik Polkowice - Resovia
  • Odra Opole - ŁKS Łódź
  • GKS Katowice - Korona Kielce
  • GKS Tychy - GKS 1962 Jastrzębie
  • Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice

Kolejka 17 - 13-14 listopada

  • Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
  • GKS 1962 Jastrzębie - Skra Częstochowa
  • Korona Kielce - GKS Tychy
  • ŁKS Łódź - GKS Katowice
  • Resovia - Odra Opole
  • Miedź Legnica - Górnik Polkowice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź
  • Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
  • Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów

Kolejka 18 - 20-21 listopada

  • Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
  • Puszcza Niepołomice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  • Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
  • Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
  • Miedź Legnica - Odra Opole
  • Resovia - GKS Katowice
  • ŁKS Łódź - GKS Tychy
  • Korona Kielce - Skra Częstochowa

Kolejka 19 - 27-28 listopada

  • Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie
  • Sandecja Nowy Sącz - Górnik Polkowice
  • Chrobry Głogów - Arka Gdynia
  • Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
  • Skra Częstochowa - ŁKS Łódź
  • GKS Tychy - Resovia
  • GKS Katowice - Miedź Legnica
  • Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 20 - 4-5 grudnia

  • Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
  • GKS 1962 Jastrzębie - Korona Kielce
  • Chrobry Głogów - Widzew Łódź
  • Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice
  • Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice
  • Miedź Legnica - GKS Tychy
  • Resovia - Skra Częstochowa
  • ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice

Kolejka 21 - 26-27 lutego

  • Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice
  • Chrobry Głogów - Górnik Polkowice
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn
  • GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - ŁKS Łódź
  • Puszcza Niepołomice - Resovia
  • Skra Częstochowa - Miedź Legnica
  • GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
  • Widzew Łódź - Arka Gdynia

Kolejka 22 - 5-6 marca

  • Stomil Olsztyn - Widzew Łódź
  • Arka Gdynia - Górnik Polkowice
  • Chrobry Głogów - Odra Opole
  • Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice
  • Sandecja Nowy Sącz - GKS Tychy
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Skra Częstochowa
  • Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
  • Resovia - GKS 1962 Jastrzębie
  • ŁKS Łódź - Korona Kielce

Kolejka 23 - 12-13 marca

  • ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn
  • Korona Kielce - Resovia
  • GKS 1962 Jastrzębie - Miedź Legnica
  • Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Skra Częstochowa - Sandecja Nowy Sącz
  • GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
  • GKS Katowice - Chrobry Głogów
  • Odra Opole - Arka Gdynia
  • Górnik Polkowice - Widzew Łódź

Kolejka 24 - 19-20 marca

  • Stomil Olsztyn - Górnik Polkowice
  • Widzew Łódź - Odra Opole
  • Arka Gdynia - GKS Katowice
  • Chrobry Głogów - GKS Tychy
  • Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa
  • Sandecja Nowy Sącz - Puszcza Niepołomice
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS 1962 Jastrzębie
  • Miedź Legnica - Korona Kielce
  • Resovia - ŁKS Łódź

Kolejka 25 - 26-27 marca

  • Resovia - Stomil Olsztyn
  • ŁKS Łódź - Miedź Legnica
  • Korona Kielce - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • GKS 1962 Jastrzębie - Sandecja Nowy Sącz
  • Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
  • Skra Częstochowa - Chrobry Głogów
  • GKS Tychy - Arka Gdynia
  • GKS Katowice - Widzew Łódź
  • Odra Opole - Górnik Polkowice

Kolejka 26 - 2-3 kwietnia

  • Stomil Olsztyn - Odra Opole
  • Górnik Polkowice - GKS Katowice
  • Widzew Łódź - GKS Tychy
  • Arka Gdynia - Skra Częstochowa
  • Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice
  • Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie
  • Sandecja Nowy Sącz - Korona Kielce
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź
  • Miedź Legnica - Resovia

Kolejka 27 - 9-10 kwietnia

  • Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
  • Resovia - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
  • Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
  • GKS 1962 Jastrzębie - Chrobry Głogów
  • Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
  • Skra Częstochowa - Widzew Łódź
  • GKS Tychy - Górnik Polkowice
  • GKS Katowice - Odra Opole

Kolejka 28 - 16 kwietnia

  • Stomil Olsztyn - GKS Katowice
  • Odra Opole - GKS Tychy
  • Górnik Polkowice - Skra Częstochowa
  • Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice
  • Arka Gdynia - GKS 1962 Jastrzębie
  • Chrobry Głogów - Korona Kielce
  • Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
  • Sandecja Nowy Sącz - Resovia
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica

Kolejka 29 - 23-24 kwietnia

  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stomil Olsztyn
  • Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
  • Resovia - Zagłębie Sosnowiec
  • ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
  • Korona Kielce - Arka Gdynia
  • GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź
  • Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice
  • Skra Częstochowa - Odra Opole
  • GKS Tychy - GKS Katowice

Kolejka 30 - 27 kwietnia

  • Stomil Olsztyn - GKS Tychy
  • GKS Katowice - Skra Częstochowa
  • Odra Opole - Puszcza Niepołomice
  • Górnik Polkowice - GKS 1962 Jastrzębie
  • Widzew Łódź - Korona Kielce
  • Arka Gdynia - ŁKS Łódź
  • Chrobry Głogów - Resovia
  • Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
  • Sandecja Nowy Sącz - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Kolejka 31 - 30 kwietnia-1 maja

  • Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec
  • Miedź Legnica - Chrobry Głogów
  • Resovia - Arka Gdynia
  • ŁKS Łódź - Widzew Łódź
  • Korona Kielce - Górnik Polkowice
  • GKS 1962 Jastrzębie - Odra Opole
  • Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
  • Skra Częstochowa - GKS Tychy

Kolejka 32 - 7-8 maja

  • Stomil Olsztyn - Skra Częstochowa
  • GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
  • GKS Katowice - GKS 1962 Jastrzębie
  • Odra Opole - Korona Kielce
  • Górnik Polkowice - ŁKS Łódź
  • Widzew Łódź - Resovia
  • Arka Gdynia - Miedź Legnica
  • Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 33 - 14-15 maja

  • Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
  • Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia
  • Miedź Legnica - Widzew Łódź
  • Resovia - Górnik Polkowice
  • ŁKS Łódź - Odra Opole
  • Korona Kielce - GKS Katowice
  • GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy
  • Puszcza Niepołomice - Skra Częstochowa

Kolejka 34 - 21-22 maja

  • Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice
  • Skra Częstochowa - GKS 1962 Jastrzębie
  • GKS Tychy - Korona Kielce
  • GKS Katowice - ŁKS Łódź
  • Odra Opole - Resovia
  • Górnik Polkowice - Miedź Legnica
  • Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • Arka Gdynia - Sandecja Nowy Sącz
  • Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mistrzostwa w Polsce zwiększą popularność strzelectwa i rugby

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Dziennik Bałtycki
Dodaj ogłoszenie