Focus na samoloty [PLEBISCYT]

red
Pasjonujesz się lotnictwem? Lubisz robić zdjęcia samolotów? Zapraszamy do udziału w naszej zabawie! Osoba, która zajmie pierwsze miejsce wygra ufundowany przez Eurolot podwójny voucher na bilet lotniczy tam i z powrotem do Amsterdamu, dwa kolejne miejsca wygrywają podwójne vouchery na bilety na trasie Gdańsk-Kraków-Gdańsk – do wykorzystania do marca. Dodatkowo zdobywca pierwszego miejsca otrzyma Voucher na półtorej godziny w symulatorze Airbusa A320.

Startujący lub podchodzący do lądowania samolot to niezwykły widok. Jest to też nie lada gratka dla pasjonatów fotografii. Wielu z nich spędza wiele czasu w pobliżu lotnisk, by uwiecznić w swoim obiektywie efektowne sceny.

ZOBACZ FOTOGRAFIE SAMOLOTÓW

Nasza zabawa to świetna okazja, aby podzielić się swoimi zdjęciami z Czytelnikami Dziennika Bałtyckiego oraz bloga Samolotowoo.
Użytkownicy naszego serwisu w głosowaniu internetowym oraz przez Facebook’a wybiorą najlepsze zdjęcia. Internauci będą mieli możliwość oddania 5 głosów dziennie w naszym serwisie oraz 5 głos za pośrednictwem Facebooka. Głosy oddane za pośrednictwem Facebooka będą miały trzykrotną wartość. Dla trzech pierwszych osób, których zdjęcia zdobędą największą łączną liczbę głosów mamy wspaniałą niespodziankę – podwójne bilety na lot do Amsterdamu lub Krakowa w obie strony.

Plebiscyt organizowany jest wspólnie z Agatą Wiśniowską, autorką bloga Samolotowoo. Sponsorem nagród jest Eurolot. Zgłoszenia przyjmujemy do 31 października. Głosowanie rozpocznie się 20 października i zakończy się 7 listopada o godzinie 18.

Przewoźnik oferuje bezpośrednie połączenia z Gdańska do Amsterdamu, Krakowa, Lublina, Rzeszowa i Wrocławia, zaś z innych miast Polski także do Szwajcarii, Niemiec, Włoch i Francji.

Wideo

Dodaj ogłoszenie