Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 17min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Egzamin ósmoklasisty 2020: J. ANGIELSKI - sprawdź ODPOWIEDZI i ZADANIA z arkusza z 18 czerwca. Przekonaj się, czy dobrze odpowiedziałeś

Anastazja Bezduszna
Anastazja Bezduszna
Egzamin ósmoklasisty - język angielski: Odpowiedzi i arkusz z zadaniami znajdziesz na kolejnych stronach galerii.Uwaga, nasi eksperci dodają odpowiedzi na bieżąco - odświeżaj stronę!Zobacz arkusz i odpowiedzi ---->CKE
Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego - szukasz ODPOWIEDZI? Publikujemy je na tej strony razem z arkuszem zadań CKE. Opublikujemy je w czwartek, 18 czerwca tuż po godz. 13. Nasi eksperci będą rozwiązywać zadania i dodawać odpowiedzi do arkusza na bieżąco, dlatego odświeżaj stronę, aby obejrzeć kolejne.

Trwa egzamin na koniec 8. klasy 2020 - test z języka angielskiego ósmoklasiści rozwiązywali 18 czerwca 2020 roku o godz. 9. Jest to drugi obowiązkowy egzamin na koniec szkoły podstawowej. Ze względu na zmianę terminu egzaminu ósmoklasisty w terminie głównym w 2020 r., na stronie tytułowej arkusza podany będzie termin egzaminu ósmoklasisty, w jakim pierwotnie miał się on odbyć - czyli 23 kwietnia.

Egzamin ósmoklasisty 2020 języka angielskiego: kilknij, aby zobaczyć ARKUSZ I ODPOWIEDZI

Trwa głosowanie...

Egzamin ósmoklasisty: jak ci poszło na angielskim?

Głos Wielkopolski

Egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego składał się z około 14 zadań. Ostatnie zadanie polega na napisaniu krótkiego wypracowania na podany temat. Na rozwiązanie uczniowie będą mieli 90 minut.

Zobacz też: Matura 2020 i egzamin ósmoklasisty 2020: Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wytyczne dotyczące organizowania tegorocznych egzaminów

Sprawdź też:

W 2020 roku do egzaminu ósmoklasisty zostało zgłoszonych ponad 347 700 uczniów z ponad 12 400 szkół, którzy rozwiążą zadania w ponad 1 043 000 arkuszy egzaminacyjnych.

W tym roku w związku z pandemią Centralna Komisja Egzaminacyjna przeprowadza dodatkowy próbny egzamin dla uczniów ósmych klas szkół podstawowych, by mogli lepiej przygotować się do kwietniowego testu, od którego zależy, czy dostaną się do wymarzonej szkoły średniej. Egzamin odbywał się zdalnie, a każdy uczeń na własną odpowiedzialność rozwiązywały go w domu. Później można było się sprawdzić z kluczem CKE. Który wraz z arkuszem jest opublikowany też na stronie Głosu Wielkopolskiego.
egzamin ósmoklasisty 2020: arkusze i klucze[/polecane]

Harmonogram egzaminu ósmoklasisty czerwiec 2020

  • 16 czerwca, wtorek
  • godz. 9 język polski (120 minut)
  • 17 czerwca, środa
  • godz. 9 matematyka (100 minut)
  • 18 czerwca, czwartek
  • godz. 9 język obcy nowożytny (90 minut)

Zobacz też:

Najlepsze licea w Poznaniu 2020 - zobacz ranking "Newsweeka"

Nauczyciel płakał, jak poprawiał [ZDJĘCIA Z KLASÓWEK]

Sprawdź też:

Egzamin ósmoklasisty w Poznaniu - zobacz wideo:

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie