Drutex-Bytovia Bytów straciła punkty i trenera. Porażka z Puszczą Niepołomice, a Adrian Stawski wyrzucony na trybuny

Rafał Rusiecki
Drutex-Bytovia przegrała 0:2 w niedzielę w Niepołomicach z tamtejszą Puszczą i ciągle nie może spokojnie odsapnąć, kiedy ogląda się za siebie w tabeli.

Sześć rozegranych spotkań w I lidze ma tej wiosny drużyna Druteksu-Bytovii. Na jej koncie znalazły się do tej pory tylko cztery punkty. Nie trudno zgadnąć, że zespół trenera Adriana Stawskiego jest w ogonie wiosennego zestawienia. Niebezpiecznie zostaje też w tyle tabeli.

W niedzielę bytowianie nie sprostali w Niepołomicach Puszczy, czyli sąsiadom z tabeli. Michała Szromnika już w 3. minucie, strzałem głową, zaskoczył Krzysztof Drzyzga. Tuż przed przerwą na 2:0 podwyższył jeszcze, również strzałem głową, Konrad Stępień. Bytovia nacierała, ale nie zdobyła nawet honorowej bramki. Emocje były tak duże, że trener Stawski został wyrzucony przez sędziego na trybuny.

Robert Kubica: Tylko marzenie o pełnym powrocie do F1 sprawia, że codziennie chce mi się wstawać z łóżka