Drutex Bytovia Bytów w ostatniej chwili uratowała remis z Flotą Świnoujście

Łukasz Boyke
Drutex Bytovia Bytów zremisowała z Flotą Świnoujście 1:1 (0:1) w meczu pierwszej ligi piłki nożnej. Podopieczni trenera Pawła Janasa wyrównali dopiero w 90 minucie za sprawą Michała Pietronia.

Bytovia chciała wygrać u siebie z Flotą, żeby odbić się w kierunku środka pierwszoligowej tabeli. Szybko jednak bramkę strzelili podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego i gospodarze musieli gonić wynik. A szło im to ciężko. Bytovia miała przewagę, atakowała, stwarzała sobie okazje bramkowe, ale szwankowała skuteczność.

W drugiej połowie trener Paweł Janas robił zmiany, jego podopieczni nadal atakowali, ale kibice gola nie mogli się doczekać. I tak było do 90 minuty spotkania. Wtedy to rezerwowy Michał Pietroń trafił w końcu do siatki, a to był gol na wagę uratowania jednego punktu w meczu z Flotą.