Drutex Bytovia Bytów uratowała remis z Wigrami Suwałki [ZDJĘCIA]

Drutex Bytovia Bytów zremisowała z Wigrami Suwałki 1:1 w meczu pierwszej ligi piłki nożnej.

Podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego dłużej utrzymywali się przy piłce i od początku meczu dążyli do strzelenia gola. Cierpliwie rozgrywali akcje, ale to nie przekładało się na zbyt wiele sytuacji bramkowych, a kiedy wreszcie w dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Klichowicz to strzelił nad poprzeczką. Tuż przed przerwą gospodarze mieli jeszcze dwie okazje. Hieronim Zoch obronił jednak uderzenie Klichowicza, a po strzale Roberta Mandrysza futbolówka przeleciała obok słupka.

Druga połowa dobrze zaczęła się dla Wigier, po zagraniu ręką przez Martina Cseha rzut karny na bramkę zamienił Damian Kądzior. Szansę na wyrównanie miał Juliusz Letniowski, ale spudłował z kilku metrów. Gospodarze długo nie mogli stworzyć sobie okazji bramkowej, aż w 80 minucie po zagraniu Klichowicza samobójczego gola strzelił Frank Adu Kwame. W doliczonym czasie gry Drutex Bytovia mogła zapewnić sobie zwycięstwo, ale Janusz Surdykowski nie wykończył podania Sebastiana Kamińskiego.