Drutex Bytovia Bytów pożegnała się z Pucharem Polski

Paweł Janas, trener Bytovii
Paweł Janas, trener Bytovii Tomasz Bołt/Polskapresse
Piłkarze Druteksu Bytovii Bytów pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski. W meczu rundy przedwstępnej przegrali w Siedlcach z Pogonią 1:2 (1:2).

Bytovii prowadzenie dał Michał Jakóbowski w 1 minucie. Później jednak bramki dla Pogoni strzelili Tomasz Lewandowski w 3 minucie i Jarosław Ratajczak w 20 minucie.

Od 16 minucie Bytovia grała w liczbym osłabieniu po czerwonej kartce dla bramkarza Mateusza Oszmańca. Piłkarze z Bytowa mogli jednak wyrównać, ale w 66 minucie Robert Hirsz strzelił w poprzeczkę z rzutu karnego.

Bytovia: Oszmaniec - Wilczyński, Bąk, Juraszek, Szewczyk (46 Mąka) - Kikut, Pietroń, Kryszak (85 Kazimierowicz), Hirsz, Jakóbowski (19 Laskowski) - Surdykowski.