Drugi dzień Lech Fire Festiwal 2016 w Ustce (zdjęcia, wideo)

Krzysztof Głowinkowski
Krzysztof Głowinkowski
Zaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (68 zdjęć)
Lech Fire Festiwal w Ustce za nami. Tegoroczne zmagania pirotechników wygrała grupa PSO.

Piątkową i sobotnią noc, mieszkańcy regionu oraz turyści przebywający na wakacjach w Ustce spędzili wystrzałowo. Było hucznie i zjawiskowo. Na niebie rozbłysły kolorowe fajerwerki. Przypomnijmy, że podczas pierwszego dnia festiwalu widzowie zobaczyli pokazy dwóch firm: Surex oraz Grom Zbig.

Zobacz także: Pierwszy dzień Lech Fire Festiwal 2016 w Ustce

Drugiego dnia zaprezentowały się Triplex i PSO. To właśnie grupa PSO z Częstochowy okazała się zwycięzcą tegorocznych pokazów sztucznych ogni. Tradycyjnie przed pokazami można było posłuchać muzyki pod ustecką sceną. W sobotę wystąpiły dwa zespoły, Parafraza i Róże Europy.

Lech Fire Festival USTKA (PSO)

Przeczytaj także:

gp24

Materiał oryginalny: Drugi dzień Lech Fire Festiwal 2016 w Ustce (zdjęcia, wideo) - Głos Pomorza

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 22

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
W dniu 03.07.2016 o 23:00, ja napisał:

no przecież napisałem , że to festyn a nie festiwal  ..... formuła się zgrała i na horyzoncie żadnego pomysłu na ożywienie imprezy , schemat  , zero inwencji  ,,,,,,,

Zgadzam się absolutnie. Nie myl tylko formuły festiwalu (albo festynu) z Formułą 1.

j
ja
W dniu 03.07.2016 o 19:29, Gość napisał:

Naprawdę myślisz, że "znany" wykonawca muzyki (np.POP) jest w stanie zmienić oblicze całego Festiwalu?

no przecież napisałem , że to festyn a nie festiwal  ..... formuła się zgrała i na horyzoncie żadnego pomysłu na ożywienie imprezy , schemat  , zero inwencji  ,,,,,,,

G
Gość
W dniu 03.07.2016 o 18:38, Gość napisał:

nie chodzi o disco polo od tego są dancingi chodzi o jakiegos znanego wykonawce POP z radia zet np. przecież tacy grali dawniej przed pokazem pare lat temu zauważam że z roku na rok jest gorzej

Naprawdę myślisz, że "znany" wykonawca muzyki (np.POP) jest w stanie zmienić oblicze całego Festiwalu?

G
Gość
W dniu 03.07.2016 o 16:42, gość napisał:

Że to to idzie na koncert zespołu rockowego a chciałby disco, dja disco polo i narzeka Włącz se, płytkę idola disco, disco polo, będziesz w niebie i nie łaź na koncerty innego gatunku muzyki.

nie chodzi o disco polo od tego są dancingi chodzi o jakiegos znanego wykonawce POP z radia zet np. przecież tacy grali dawniej przed pokazem pare lat temu zauważam że z roku na rok jest gorzej

F
Fan Parafrazy
W dniu 03.07.2016 o 18:11, Gość napisał:

..................................... nie mieszam ze sobą Parafrazy z resztą festiwalu /sztuczne ognie/.

I bardzo słusznie!

G
Gość

Naprawdę rzadko dochodzi do sytuacji, gdy na koncert zespołu /mowa o Parafrazie/ poszło aż tylu "zacnych" krytyków muzyki. Jeśli w ramach zawodowych funkcji krytykujecie muzykę Parafrazy to chyba należałoby się przedstawić ukazując własny dorobek krytyka. Apeluję do krytyków muzycznych Parafrazy o podanie nazwisk. ..........................................................................I nie mieszam ze sobą Parafrazy z resztą festiwalu /sztuczne ognie/.

f
forómowicz gp
W dniu 03.07.2016 o 16:42, gość napisał:

Że to to idzie na koncert zespołu rockowego a chciałby disco, dja disco polo i narzeka.. Włącz se,płytkę idola disco, disco polo, będziesz w niebie i nie łaź na koncerty innego gatunku muzyki.

 

Problem w tym że na fajerwerkach nie ma innego gatunku muzyki od iluś lat. I nie chodzi wcale o disco polo. Świat nie jest albo biały albo czarny.

g
gość
W dniu 03.07.2016 o 16:40, Gość napisał:

Grabarz wyluzuj nie wszyscy lubią twoją muzykę, było tak i jest. A nie jesteś artystą ze światowej czołówki, żeby strzelać fochy, obrażać się, itd. Festiwal w tym roku był wyjątkowo słaby i twoje trollowanie na forum tego nie zmieni. To, że komuś się twoja muzyka nie podoba to jego opinia, uszanuj ją a nie bluzgaj No chyba, że to nie ty tutaj pisałeś, to wtedy sorry.

Koleś wyluzuj, nie jestem Grabarzem a jak muza Grabarza cię wnerwia/bądź się nie podoba, po co lazłeś na koncert? Za karę? Kapłan ci pokutę zadał?
g
gość

Że to to idzie na koncert zespołu rockowego a chciałby disco, dja disco polo i narzeka Włącz se, płytkę idola disco, disco polo, będziesz w niebie i nie łaź na koncerty innego gatunku muzyki.

G
Gość

Grabarz wyluzuj nie wszyscy lubią twoją muzykę, było tak i jest. A nie jesteś artystą ze światowej czołówki, żeby strzelać fochy, obrażać się, itd. Festiwal w tym roku był wyjątkowo słaby i twoje trollowanie na forum tego nie zmieni. To, że komuś się twoja muzyka nie podoba to jego opinia, uszanuj ją a nie bluzgaj
No chyba, że to nie ty tutaj pisałeś, to wtedy sorry.

j
ja

festyn a nie festiwal ...coraz gorzej :-(

G
Gość

Nie klocic sie plebsiki

G
Gość
W dniu 03.07.2016 o 15:20, forómowicz gp napisał:

Nie chrzanie prostaku, wyrażam swoją opinie. A że taka ameba jak ty nie może tego pojąć - trudno.

twa opinia koło 4liter mnie lata, wiesz półmózgu.
G
Gość
W dniu 03.07.2016 o 14:50, kokokondziu napisał:

Ale 10x to samo to sorry, trochę wiocha. Albo koledzy prezydenta, bo honorarium pewnie dostali za kazdym razem. I takie kolesiostwo jest nie do przyjęcia.

A co ty byś chciał? Żeby za friko grali? Parafrazując od Parafrazy to się odwal, a kolesiostwo za grubą kasę masz w urzędzie.
f
forómowicz gp
W dniu 03.07.2016 o 14:02, Gość napisał:

Parafraza ma swoich fanów i ci wraz z turystami wyśmienicie się bawili więc nie chrzań. Należało wsłuchać się w słowa niektórych utworów, są na czasie, niezwykle wymowne.

 

Nie chrzanie prostaku, wyrażam swoją opinie. A że taka ameba jak ty nie może tego pojąć - trudno.

Dodaj ogłoszenie