Derby Trójmiasta. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk. Oprawa kibiców [WIDEO]

ŁŻ, Szymon Szadurski
Piotrhukalo
Podczas 38. derbów Trójmiasta kibice przygotowali rzecz jasna oprawę na trybunach. Przypomnijmy, że Lechia pokonała Arkę 1:0 po bramce Flavio Paixao w końcówce spotkania.

Na trybunach, podczas piątkowego spotkania, pojawił się wielki transparent z napisem „Najbardziej utytułowany klub w Trójmieście”. Oczywiście jest to nawiązanie gdynian do zdobytych niedawno tytułów: Pucharu Polski i Superpucharu Polski.

A jak wyglądała oprawa kibiców gdańskiej Lechii? Niestety, tej nie zobaczyliśmy z prostego względu. Fani biało-zielonych nie mogli pojawić się w piątek na trybunach stadionu miejskiego w Gdyni ze względu na zakaz udziału kibiców gości podczas meczów derbowych.

W Gdyni długo wydawało się, że padnie bezbramkowy remis. Dopiero w piątej minucie doliczonego czasu gry w drugiej połowie, po dośrodkowaniu Milosa Krasicia, piłkę głową do bramki skierował Flavio Paixao, który został bohaterem derbów Trójmiasta.