Czytelnicy docenili naszego chirurga. Dr Wojciech Makarewicz w czołówce

E. Okoniewska, J. SurażyńskaZaktualizowano 
Plebiscyt Hipokrates Pomorza zakończony. Nasi kandydaci zajęli wysokie miejsca w rankingu wojewódzkim. Wszystkim gratulujemy!

W piątek 12 sierpnia o godz. 21 zakończyło się głosowanie w etapie regionalnym plebiscytu Hipokrates Pomorza. Przypomnijmy, że w powiecie kościerskim w kategorii Lekarz Rodzinny zwyciężył Oskar Wawrzyniak, NZOZ Wielki Klincz. W kategorii Pediatra Roku najwięcej głosów otrzymała Aleksandra Grocholska, Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie. W kategorii Stomatolog Roku wygrał Bronisław Domarus, NZOZ FACH-DENT DOMARUS. W kategorii Pielęgniarka/Położna Roku zwyciężyła Katarzyna Skwierawska, Niepubliczny Specjalistyczny Onkologiczny ZOZ Piotr Duszyński. W kategorii Farmaceuta Roku wygrała Teresa Mollin. W kategorii Placówka Medyczna Roku najwięcej głosów otrzymała Joanna Peplińska Dietetyk Medyczny, Kościerzyna.

Uroczysta gala

Czytelnicy głosowali również, aby przyznać tytuł Hipokratesa Pomorza 2016 pomorskim lekarzom specjalistom. Wybrali Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Ortopedę Roku, Okulistę Roku i Kardiologa Roku oraz Szpital Roku na Pomorzu. Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie statuetek, dyplomów i nagród odbędzie się pod koniec sierpnia podczas uroczystej gali plebiscytu w Gdańsku. Do „Dziennika Bałtyckiego” zostanie dołączony też specjalny dodatek, na łamach którego przedstawimy wszystkich laureatów.

Sukces chirurga z kościerskiego szpitala

Kandydaci z powiatu kościerskiego dobrze poradzili sobie w etapie regionalnym. Największy sukces zanotował dr hab. n. med. Wojciech Makarewicz ze Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie, który zajął trzecie miejsce w województwie pomorskim w kategorii Chirurg Roku.

Czytelnicy docenili także Szpital Specjalistyczny w Koś-cierzynie. Placówka zajęła drugie miejsce w kategorii Szpital Roku w woj. pomorskim.

Czwarte miejsce na Pomorzu w kat. Farmaceuta Roku zajęła Teresa Mollin z Apteki „Wracam do Zdrowia” na kościerskim Rynku.

Na siódmym miejscu w województwie w kategorii Pielęgniarka/Położna Roku znalazła się Katarzyna Skwierawska z Niepublicznego Specjalistycznego Onkologicznego ZOZ, powiat kościerski.

Wszystkie wyniki plebiscytu znajdziesz na stronie www. dziennikbaltycki.pl.

polecane: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie