Chojniczanka zremisowała w Legnicy z Miedzią 2:2

RR
Chojniccy piłkarze wywalczyli punkt w wyjazdowym meczu z Miedzią Legnica
Chojniccy piłkarze wywalczyli punkt w wyjazdowym meczu z Miedzią Legnica P. Hukało
Cenny punkt wywalczyli piłkarze Chojniczanki na trudnym terenie. W sobotę zremisowali 2:2 w Legnicy z tamtejszą Miedzią. Gole dla beniaminka I ligi zdobyli Jakub Mrozik oraz Karol Ziąbski.

Miedź to niezwykle niewygodny rywal, z czego dokładnie zdawali sobie sprawę podopieczni trenera Mariusza Pawlaka. Zbudowany na boiskowych rutyniarzach zespół gra w kratkę, ale po słabym początku zaczyna punktować.

Sobotnie spotkanie kiepsko ułożyło się dla Chojniczanki, która w 16 minucie przegrywała 0:1, kiedy to skuteczny z rzutu karnego okazał się Krzysztof Wołczek. Później jednak nasz zespół zdołał dwukrotnie się odgryźć. Najpierw Jakub Mrozik, a potem Karol Ziąbski wpisali się na listę strzelców i "Chojna" prowadziła 2:1. Tego rezultatu nie udało się jednak utrzymać do końca, bo kilka minut po zmianie stron wyrównał Tomasz Midzierski.

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:2 (1:2)
Bramki:
1:0 Krzysztof Wołczek 16-karny), 1:1 Jakub Mrozik (22), 1:2 Karol Ziąbski (31), 2:2 Tomasz Midzierski (53)

Miedź: Ptak - Wołczek, Midzierski, Woźniczka, Zasada - Łobodziński, Bartoszewicz, Cierpka (62 Fedyna), Szczepaniak (78 Grzegorzewski), Łuszkiewicz (52 Madejski) - Zakrzewski

Chojniczanka: Misztal - Wypij, Radler, Jędrzejczyk, Bednarek - Orłowski (89 Laskowski), Mrozik, Feciuch, Ziąbski (65 Ropiejko), Wojdyga - Mikołajczak (73 Pląskowski)