Chojniczanka zremisowała 2:2 z GKS Tychy [ZDJĘCIA]

RR
Walczący o utrzymanie w I lidze piłkarze Chojniczanki zaprzepaścili szansę, aby wyrwać się ze strefy spadkowej. W sobotę przed własną publicznością zmierzyli się z tyskim GKS. Strzelili jedną bramkę, a mimo to zremisowali 2:2.

Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka rozpoczęli sobotni mecz z GKS Tychy od prowadzenia. W 34 minucie doszło w polu karnym gości do sporego zamieszania, po którym Denis Popović skierował futbolówkę do własnej bramki.

Radość chojniczan nie trwała długo. Tuż przed przerwą tyszanie wyrównali za sprawą Mateusza Mączyńskiego, a tuż po niej na prowadzenie wyszli po uderzeniu Pavola Ruskovský'ego.

Remis "Chojnie" uratował w 63 minucie Tomasz Mikołajczak, który wykorzystał niezbyt pewne piąstkowanie bramkarza GKS.