Chojniczanka prowadziła w Katowicach 1:0, a przegrała 1:2

RR
W Katowicach przerwana została seria 6 meczów bez porażki Chojniczanki
W Katowicach przerwana została seria 6 meczów bez porażki Chojniczanki P. Hukało
Drużyna z Chojnic w sobotę trafiła z nieba do piekła. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka od 25 minuty prowadzili w Katowicach z GKS 1:0 po trafieniu Adama Dudy. Nie ustrzegli się jednak błędów, które kosztowały ich stratę prowadzenia, a w efekcie przegraną.

Wypożyczony z gdańskiej Lechii Adam Duda zdobył swoją drugą bramkę dla Chojniczanki w meczu I ligi. Tym razem pokonał bramkarza GKS Katowice. Napastnik w 25 minucie wykorzystał zamieszanie po rzucie wolnym.

Kolejne trafienia były jednak autorstwa gospodarzy. Jeszcze przed przerwą wyrównał strzałem głową Przemysław Pitry, a w 63 minucie wynik ustalił Grzegorz Goncerz. Tym samym Chojniczanka zakończyła serię sześciu spotkań bez porażki, a katowiczanie wygrali po raz pierwszy przed własną publicznością... od listopada ubiegłego roku.

Tekstowa relacja z meczu w Katowicach jest dostępna TUTAJ.