Chojniczanka pokonała GKS Tychy

Chojniczanka pokonała GKS Tychy 2:0 (1:0) w piłkarskim meczu sparingowym, który rozegrany został w Grodzisku Wielkopolskim.

Pierwszego gola dla Chojniczanki strzelił Bartłomiej Niedziela w 43 minucie spotkania, a wynik spotkania ustalił Hieronim Gierszewski w 76 minucie.

Chojniczanka: (skład wyjściowy) Michał Dumieński - Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Marcin Biernat, Jakub Mrozik - Bartłomiej Niedziela, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, Filip Kozłowski, Michał Jakóbowski - Patryk Mikita.

GKS Tychy: Marek Igaz - Tomasz Górkiewicz (46 Mateusz Grzybek), Tomasz Boczek, Daniel Tanżyna (46 Seweryn Gancarczyk), Maciej Mańka (79 Michał Rutkowski) - Jakub Kowalski (46 Marcin Radzewicz), Mateusz Bukowiec (46 Artur Lenartowski), Stepan Hirskyj (69 Mariusz Zganiacz), Łukasz Grzeszczyk (79 Daniel Duda), Mateusz Mączyński - Adam Varadi (35 Artur Pląskowski - 69 Krystian Tomaszewski).