Chojniczanka Chojnice znokautowana przez Pogoń Siedlce!

Piotr Hukało
To nie był udany początek sezonu dla piłkarzy Chojniczanki. Podopieczni trenera Mariusza Pawlaka przegrali na wyjeździe z Pogonią Siedlce aż 1:4.

Piłkarze Chojniczanki będą chcieli zapomnieć o niedzielnym meczu jak najszybciej. Inauguracyjny pojedynek z Pogonią Siedlce okazał się kompletną klapą. Pewne jest, że w "Chojnie" coś nie zadziałało, a trener Mariusz Pawlak musi wyeliminować usterkę jak najszybciej.

Na początku pierwszej połowy nic nie zapowiadało takiego pogromu. Obydwa zespoły długo skupiały się na wymianie podań w środku pola. Tuż przed przerwą wynik otworzyli gospodarze, bramką po rzucie rożnym.

Po rozpoczęciu drugiej połowy to goście przejęli inicjatywę. Ataki na bramkę Pogoni nie zakończyły się jednak wyrównaniem, a skutecznym kontratakiem gospodarzy. Po trafieniu na 2:0 założenia taktyczne Chojniczanki rozsypały się. Nasz zespół prezentował spore niechlujstwo i brak dokładności, co bez skrupułów wykorzystywał rywal, wbijając "Chojnie" kolejne bramki.

Teraz trener Mariusz Pawlak musi jak najszybciej wyciągnąć wnioski, bo taką grą nie da się powstrzymać kolejnych rywali.