Bon turystyczny w Trójmieście. Gdzie można wykorzystać 500 zł na wakacje w Gdańsku, Gdyni i Sopocie? [Lista miejsc]

Sandra Janikowska
Sandra Janikowska
Gdańsk, 03.08.2020 r.
Gdańsk, 03.08.2020 r. Fot. Karolina Misztal
Wraz z początkiem sierpnia w życie wszedł nowy program rządowy - Bon Turystyczny. To właśnie dzięki niemu polscy rodzice otrzymają 500 zł na każde dziecko do wykorzystania na wypoczynek. Z pieniędzy tych można skorzystać na terenie całego kraju - w blisko 5 tys. zarejestrowanych ośrodkach turystycznych. Co istotne, z bonu turystycznego nie musisz teraz skorzystać - masz czas do końca marca 2020 roku! W których firmach w Gdańsku, Gdyni i Sopocie możemy wykorzystać bon turystyczny? Sprawdź listę!

Bon turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin w sytuacji osłabienia gospodarki pandemią koronawirusa. Świadczenie to wyniesie jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 roku życia oraz jedno dodatkowe świadczenie w formie uzupełnienia bonu, w wysokości 500 zł dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Za pośrednictwem bonu będzie można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Sprawdź, gdzie możesz wykorzystać bon turystyczny w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Bon turystyczny 2020. Lista podmiotów w Trójmieście:

GDAŃSK

  • (HOTEL GRANO ****) CAM PSZENNA SP. Z O.O. SP. K. - ul. Pszenna 3
  • (HOTEL NUMBER ONE***) CITY APART MANAGEMENT SP Z O.O. - ul. Jaglana 4
  • (HOTEL ZATOKA) ZATOKA SP. Z O. O. SP. K. A. - Trakt Św. Wojciecha 149
  • A.S.PRODUCTION ARKADIUSZ STOLARSKI - ul. Piastowska 67
  • A&A CONCIERGE SP. Z O.O. - ul. Trzy Lipy 3
  • AB AGNIESZKA BABICZ - ul. Waldorffa 5 lok. 3
  • ABAK POKOJE GOŚCINNE MACIEJ MACUR - ul. Beethovena 8
  • ABC SP. Z O.O. - ul. Powstańców Warszawskich 45
  • ABHOTEL SP. Z O.O. - ul. Południowa 8
  • ABWENTUR WYNAJEM POKOI SYLWESTER WENTK - ul. Drwęcka 7
  • ADVENTURE & CRUISES PAWEŁ ŻYTNOWSKI - ul. Rakoczego 9
  • AGATOMDOM TOMASZ SZYCH - ul. Bystrzycka 16
  • AGENCJA TURYSTYCZNO ARTYSTYCZNA YOTIME SP. Z O.O. - ul. Jednorożca 3
  • AGROBORCZ APARTAMENTY - ul. Jeleniogórska 3B lokal 6
  • AKADEMIA PIŁKARSKA JAGUAR - ul. Kartuska 370
  • AKADEMIA RUCHU RAFIK - ul. Piastowska 104 F lok. 6
  • AKADEMIA TALENT SP. Z O. O. - ul. Penelopy 4
  • AKADEMICKI ZWIĄZEK SPORTOWY COSA OŚRODEK W GDAŃSKU GÓRKI ZACH. - ul. Stogi 20
  • AKAP FALKIEWICZ ŚWIRGOŃ SZYMAŃSKA S.C. - ul. Stary Rynek Oliwski lok. 7
  • ALICJA OLAS WAKACJE Z ALICJĄ - ul. Trałowa 20
  • ANAKTUS INTERNATIONAL - KRZYSZTOF FRĄSZCZAK - ul. Marii Konopnickiej 10 lok. 7
  • ANETA RUDNICKA - ul. Mieczysława Boguckiego 77
  • ANN APARTAMENT GDAŃSK ANNA DĄBROWSKA - ul. Obrońców Wybrzeża 7 lokal 205
  • APART STUDIO JOLANTA ZELEK - ul. Piekarnicza 23 lokal 8
  • APARTAMENTY AMBER JOLANTA MARTENS - ul. Astrowa 6
  • APARTAMENTY GOSCINNE OLGA SKORUPIŃSKA - ul. Groszkowa 59
  • APARTAMENTY TRÓJMIASTO (FLATS FOR RENT SP. Z O.O. S.K.) - ul. Toruńska 11
  • APARTAMENTY ŻURAW S.C. - ul. Długie Pobrzeże 29
  • APARTINFO GUSTINELLI ANTOŃ SP.J - ul. Chmielna 26 lok. 209
  • APARTSTUDIO IWONA GŁAZIK-CZARNECKA - ul. Diany 9
  • APARTSTUDIO1 ALEKSANDER CZARNECKI - ul. Diany 9
  • ART SPIRIT - ul. Szczecińska 30 lok. 39
  • ARTEA AGNIESZKA URBANIAK - ul. Wałowa 38 lokal 30
  • ATHLEKIDS - ul. Potęgoska 6D lokal 9
  • AVENA TECHNOLOGIE - ul. Jagiellońska 5A
  • B22 SPÓŁKA CYWILNA - ul. Piastowska 106C lokal 12
  • BALTIC PRO SP. Z O.O. SP.K - ul. Grudzińskiego 9
  • BARTA TOMASZ BARTA - ul. Żurawia 3
  • BETTER BUSINESS EVENT SP. Z O.O. - ul. Partyzantów 76 lokal 121-122
  • BILLBERRY CAPITAL GROUP SA - ul. Trakt Św. Wojciecha 149
  • BIURO DORADZTWA GOSP.HM SP. Z O.O. - ul. Tuwima 12
  • BIURO PODRÓŻY ROSPOND SP. Z O.O. - ul. Ogarna 97 lok. 2
  • BIURO PODRÓŻY SZCZYPTA ŚWIATA MICHAŁ SZCZEPANKIEWICZ - ul. Św. Ducha 26-39 lok. 3
  • BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL SC - ul. Bieganskiego 10 lok. 11
  • BIURO TURYSTYKI AKTYWNEJ KOMPAS - ul. Asesora 72
  • BIURO TURYSTYKI UNITUR - Aleja Hallera 14
  • BLUE APARTMENTS VIOLETTA IGRAS - Nadmorski Dwór 1B lokal 14
  • BOOKING WIOLETTA LESZCZYŃSKA - ul. Kaznodziejska 7 lokal 15
  • BRH VERSUS SP. ZOO SK - Podwale Grodzkie 4
  • BSH SP. Z O. O. SP.K. - ul. Długa 74
  • BT GDANKA TRAVEL ANNA KUSKOWSKA - ul. Rzeczypospolitej 8
  • BTH EID-POL SPÓŁKA CYWILNA - ul. Kowalska 7 lok. 1
  • 'BURSZTYNOWA WYSPA' PHU FILIPEK JOANNA SIDORKO-FILIPOWICZ - ul. Nadwiślańska 22
  • BURSZTYNOWE PIASKI ANDRZEJ KRAJEWSKI - ul. Węgorzowa 9B
  • CAMPING 'STOGI' NR 218 TOMASZ PYRZOWSKI - ul. Wydmy 9
  • CELESTIN RESIDENCE / SUNSHINE GDAŃSK SP. Z O.O. - ul. Straganiarska 19
  • CENTRUM TAŃCA GABI MACIEJ RUDNICKI - ul. Chałubińskiego 25C
  • 'CS NATURA TOUR' SP. Z O.O. - ul. Dyrekcyjna 2-4
  • D&P APARTMENTS PATRYK BIEŃKOWSKI - ul. Św. Barbary 12 lok. 13
  • DADAISME SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ul. Pomorska 90B lokal 83
  • DAKAMA ALICJA KUCZYŃSKA - ul. Myśliborska 9
  • DAKAMA ALICJA KUCZYŃSKA - ul. Myśliborska 9
  • DAKKAR DARIUSZ KOWKIEL - ul. Tadeusza Kościuszki 6
  • DELBUD 2 SP.Z O.O. SP.K. - ul. Dywizjonu 303 5K lokal 12
  • DELIGHT MGT SP. Z O.O. - ul. Bytowska 4
  • DENTICA BOGUSŁAWA PŁOŃSKA - ul. Ludwika Waryńskiego 22 lokal 6
  • DEO HOTEL SP. Z O. O. SP. K. - ul. Chmielna 10
  • DOMEK NA WYSPIE SOBIESZEWSKIEJ SYLWIA SOWIŃSKA - Uzdrowiskowa 29
  • DOMEK POD GRABAMI IZABELA WOJNECKA - ul. Tęczowa 19
  • DOMKI NA WYSPIE ANNA MICHNO - ul. Boguckiego 28
  • DOMKI LETNISKOWE W OGRODZIE BOŻENKI BOŻENA GROTHA - ul. Przegalińska 9
  • 'DOMKI W SADZIE' JOANNA MIESZKOWSKA - ul. Boguckiego 41
  • DOMOTEL SP. Z O.O. - ul. Szafarnia 10
  • DOWNTOWN APARTMENTS WOJCIECH RATAJSKI - ul. Chmielna 72 lokal 8
  • EDEN WIKTORIA POBŁOCKA - ul. Sikorzyno 68/67
  • ELITE APARTMENTS TRICITY PAULINA KOZŁOWSKA - ul. Wajdeloty 21 lok. 1
  • ELITE POMERANIA APARTMENTS GDAŃSK / GUMIŚ BOGDAN KREFT - ul. Grudziądzka 10 lok. 104
  • ELKOMPLEX ANDRZEJ JARZĄBKOWSKI - ul. Niepołomicka 36
  • ELŻBIETA BARANOWSKA NOCLEGI - ul. Sokola 22
  • ESSENTIEL SP. Z O.O. - Wały Jagiellońskie 8
  • EUGENIUSZ LIPIŃSKI - ul. Partyzantów 45 lokal 9
  • EUROWAX SP. Z O.O. - ul. Marynarki Polskiej 71
  • EWKA ENTERPRISE EWA HOŁOWNIA - ul. Pawła Gdańca 4A lokal 7
  • 'FALA' OŚRODEK WYPOCZYNKOWY S.C - ul. Falowa 3
  • FHU MICHOLA SC DARIUSZ BIELIŃSKI KRYSTYNA BIELIŃSKA - ul. Kielnieńska 173
  • FIFI TRAVEL - ul. Chałubińskiego 12 lok. 40
  • FILIP WÓJCIKIEWICZ HLT - Targ Rybny 1
  • FLASH - MEDIA - ul. Za murami 19A
  • FLAUTA RENATA OLSZEWSKA - ul. Lazurowa 5
  • FOOD INDUSTRIE SERVICE SP. Z O.O. - ul. Wiosłowa 42A
  • FPTM MAGDA SMUTEK - ul. Turystyczna 94
  • FUN FACTORY JOANNA NOWAK-KARPIŃSKA - ul. Harfowa 24A
  • FUNDACJA INNOWACJI SPOŁECZNEJ - ul. Gościnna 14
  • FUNDACJA POMORSKI INSTYTUT EDUKACJI - ul. Zakosy 20
  • GDANZIGER DOM ROMAN KAMROWSKI - ul. Maki 22A
  • GDAŃSKI ZESPÓŁ SCHRONISK I SPORTU SZKOLNEGO - ul. Grunwaldzka 244
  • GDAŃSKIE APARTAMENTY SP. Z O.O. - ul. Św. Ducha 41/43 lokal 3
  • GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE - ul. Chłopska 22D lokal 10
  • GKS STOCZNIOWIEC - ul. Grunwaldzka 470
  • GO EMC2 SP Z O.O - ul. Słowackiego 69 lokal 38
  • GRAND-TOURIST KOSSAKOWSKI SIDORCZAK SPÓŁKA JAWNA - ul. Garncarska 29
  • GSH Q HOTEL SP. Z O.O. SP.K. - ul. Rycerska 11-12
  • H.HOTELS SP. Z O.O. - ul. Źródlana 3A
  • HANDEL USŁUGI TRANSPORT JACEK CEGIELSKI - ul. Kanałowa 12
  • HOLIDAYS WIESŁAW NIECHWIEDOWICZ - ul. Grunwaldzka 76/78 lok. 12
  • HOSSA.BIZ SP. Z O. O. (RADISSON BLU HOTEL SOPOT; SMART HOTEL) - ul. Norwida 4
  • HOSTEL ELEWATOR - ul. Spichrzowa 19
  • HOSTEL PRZYMORZE/CREATIV SL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ - ul. Krzywoustego 24
  • HOTEL BARTAN GDANSK SEASIDE - ul. Turystyczna 9A
  • HOTEL BONUM SP. Z O.O. - ul. Sieroca 3
  • HOTEL FAHRENHEIT KRZYSZTOF BERBEĆ - ul. Grodzka 19
  • HOTEL GDAŃSK BROVARNIA SP. Z O. O. - Szafarnia 9
  • HOTEL HANZA - ul. Tokarska 6
  • HOTEL LIVAL WALDEMAR TKACZ - ul. Młodzieży Polskiej 10
  • HOTEL MORIS - ul. Bursztynowa 10
  • HOTEL ORLE K. PODKÓWKA M. ZDANOWSKI SJ - ul. Lazurowa 8
  • HOTEL RENUSZ DANUTA RENUSZ - ul. Nadwiślańska 56
  • HOTEL SZYDŁOWSKI SP. Z O. O. - Aleja Grunwaldzka 114
  • HOTELE POLSKIE SP. Z O.O. - ul. Piwna 36/39
  • HOTELE SP. Z O.O. - Ołowianka 1
  • HUMAN ELEMENT SZYMON WITKOWSKI - ul. Grunwaldzka 71/73 lokal 1
  • INA MANAGEMENT SP. Z O.O. - ul. Heweliusza 11
  • INITIUM PAWEŁ JARZYŃSKI - ul. Jagiellońska 10M lok. 127
  • IRENA SEMKÓW - ul. Bądkowskiego 22 lok. 4
  • IRS CAPITAL PIRS & CO. SPÓŁKA - ul. Hubula 14
  • JACEK FAŁTYNOWICZ - ul. Skarpowa 26 lokal 1
  • JACEK JASNOCH - Jaśkowa Dolina 29 lokal 5
  • JADWIGA KLAMANN I DARIUSZ PARLICKI S.C. - ul. Kanałowa 1
  • JOANNA DERWICH - ul. Kolonia Zręby 46
  • JUST HOSTEL JUSTYNA BORTKUN - ul. Zawodzie 20
  • KAROL DUDIJ PROFIT PLUS - ul. Moniuszki 27 lokal 2
  • KJH CONSULT KATARZYNA BŁASZCZYK - ul. Guderskiego 13 lok. 2
  • KLANGOR DOMKI NA WYSPIE MIROSŁAW NOWAKOWSKI - ul. Turystyczna 78C
  • KLUB PODRÓŻNIKÓW APETYT NA ŚWIAT PIOTR KAŹNICA - ul. Kielnieńska 114
  • KLUB SPORTOWY QUMPLE - ul. Jaśminowy Stok 65 lok. 21
  • LA PETITE NA ZBOCZU NOCLEGI HANNA BIENIECKA - ul. Na zboczu 39
  • LAZUROWE SP. Z O.O. - Jelitkowski Dwór 1C lok. 18
  • LESYA SZYMCZAK - ul. Jednorożca 28
  • LIDO JERZY SZYMANIK - ul. Brzeźnieńska 4
  • LIVE & TRAVEL APARTMENTS PL SEBASTIAN BARANOWSKI - ul. Kolorowa 6 lokal 20
  • LUNA APART GDAŃSK - ul. Konstelacji 24
  • M-BART MARCIN BARTKOWSKI - ul. Pasteura 13A
  • M&J APARTMENTS - Długie Ogrody 18
  • MA HOLDING MARTA MATYJASZCZYK - ul. Hallera 223 lokal 401
  • MAC MACIEJ MOGILNICKI - ul. Wiosłowa 40
  • MACH2.05 LESZEK STACHURSKI - ul. Myśliwska 105
  • MACIEJ BIELSKI INFORMATYKPROGRAMISTA.PL - ul. Kilińskiego 4
  • MALINA - ul. Pileckiego 6 lok. 6A
  • MAŁGORZATA KWIATKOWSKA - ul. Oksywska 1
  • MAŁGORZATA SMOLAREK-GODLEWSKA - ul. Jachtowa 2
  • MAREK NIEGRZYBOWSKI - ul. Nagietkowa 12
  • MARINUS APARTMENTS - ul. Chmielna 71 lokal 20
  • MARIUSZ STALEWSKI - ul. Stężycka 65 lokal 2
  • MARTA POLIŃSKA - ul. Sternicza 13A
  • MARTEL KRZYSZTOF STEPOKURA - Jaśkowa Dolina 57A
  • MATI MARCIN ORTEL - ul. Przetoczna 30 lok. 1
  • METAMORPHOSIS BOŻENTYNA SKOCZEWSKA-SEMENOWICZ - ul. Płocka 3A lok. 5
  • MICHAŁ ŁASIŃSKI - TARG RYBNY 10C lokal 5
  • MICHAŁ REDLIN - ul. Jagiellońska 44H lok. 9
  • MIĘDZY NAMI SP. Z O.O. - ul. Krzywoustego 19A lokal 31
  • MK-APARTAMENT - ul. Wawelska 16BM3 lok. 3
  • MORSKIE OKO FILIP PODGÓRCZYK - ul. Morska 5
  • MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ W GDAŃSKU - Plac Władysława Bartoszewskiego 1
  • NATALIA ANZULEWICZ-PYZIK N.A.P - Długie Ogrody 27 lokal 5
  • NOCLEGI DANUTA SZCZEBIOT - ul. Kartuska 78 lokal 3
  • NOCLEGI EWA LEŚNIEWSKA-JAGACIAK - ul. Spichrowa 15 lok. 1
  • NOCLEGI NA WYSPIE ANDRZEJ LEWKOWICZ - ul. Wiosłowa 53
  • NOCLEGI NAD MOTŁAWĄ ANDRZEJ KWAŚNIEWSKI - ul. Jaglana 6C lok. 34
  • OHANA MARZENA PIOTROWICZ - ul. Gnilna 22-24
  • ONE INGREDIENT PRZEMYSŁAW KOWALSKI - ul. Północna 4 lokal 5
  • ONGAMEMEDIA SP.Z O.O. - ul. Cefeusza 4
  • OŚRODEK DOM HARCERZA ZHP - ul. Za murami 2/10
  • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY 'PERŁA' J. I K. BŁASZCZAK S.C. - ul. Dygasińskiego 1
  • OŚRODEK WYPOCZYNKOWY NEPTUN ELŻBIETA KACZMAREK - ul. Tęczowa 12
  • OVIA IWONA ZINIEWICZ - ul. Turzycowa 8
  • PALLADIUM SP. Z O.O. SP. K. - ul. Czyżewskiego 20
  • PAULINA KOCENKO-MERKS - ul. Nadmorski Dwór 1B lok. 17
  • PAWEŁ ANTONOWICZ - ul. Lutniowa 26
  • PAWEŁ LEWKOWICZ NOCLEGI - ul. Klimatyczna 94
  • PENSJONAT STARA WĘDZARNIA BARTOSZ GRABOWSKI - ul. Nadwiślańska 79
  • POKOJE GOSCINNE ANNA GRABARCZYK - ul. Nadwiślańska 62
  • POKOJE GOŚCINNE 'U BULISA' - ul. Kościuszki 69 lokal 10
  • POKOJE W JELITKOWIE MAG-MAR - ul. Bursztynowa 20A
  • POMORZANIN SP. Z O.O. - ul. Piastowska 198
  • POSZUKIWACZE PRZYGÓD PAJĄK KOCHANOWSKI SPÓŁKA JAWNA - ul. Planetarna 6
  • PPUH DEKOM SP. Z O.O. - Wały Piastowskie 24
  • PRACOWNIA PRYZMAT - ul. Mariana Hemara 19
  • PRO SYLWIA DYBACZEWSKA - ul. Piwna 50/51 lok. 2
  • PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GRANIT- MARMUR SPÓŁKA JAWNA - ul. Kartuska 234B
  • PTTK ODDZIAŁ GDAŃSKI - ul. Długa 45
  • PUH SPLINTER JAROSŁAW SZWAJ - ul. Perseusza 18A lokal 2
  • PURO HOTEL GDANSK SP. Z O.O. - ul. Stągiewna 26
  • Q-BART BARTOSZ KUCZYK - ul. Kołobrzeska 63F lok. 7
  • Q4 APARTMENTS MICHAŁ KUDELA - ul. Chrzanowskiego 37 lok. 6
  • QUMPLE SP. Z O.O - Jaśminowy Stok 65 lok. 21
  • R&S ADVENTURE - ul. Suchanka 35 lok. 52
  • R4M BŁAŻEJ BIERNACKI - ul. Asesora 5
  • RADSAS FUN RADOSŁAW SĄSIADEK - ul. Pilotów 19F lok. 8
  • RENT A FLAT SŁAWOMIR KUCZKOWSKI - ul. Bydgoska 4 lok. 20
  • RENTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - ul. Kilińskiego 3E lok. 3
  • RESIDENCE RESIDENCE SP. Z O.O. - ul. Na zboczu 67A
  • ROBERT WOJTALA HOTEL SERVICE - ul. Ogarna 89/90 lokal 12
  • ROBOTYKA - WIKTOR PIOTROWSKI - ul. Sternicza 13
  • ROYAL HOUSE JACEK MADEY - ul. Kartuska 366A
  • SADOWA SP. Z O.O. - Łąkowa 60
  • SCANDIC POLEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Podwale Grodzkie 9
  • SEJF HOUSE - ul. Karłowicza 86
  • SILVER ONE APARTMENTS - ul. Jelitkowska 17 lok. 21
  • SLEEP&FLY (ZUP MARCO JAN PONIEWIERSKI) - ul. Spadochroniarzy 12
  • SŁONECZNY DOMEK KAROLINA KĄKOL - Królewskie Wzgórze 9 lok. 18
  • SO SOUL - ul. Gospody 15B lok. 8
  • SPORT FUN - ul. Kościuszki 73 lokal 8
  • SPORTZONE MICHAŁ ORŁOWSKI -ul. Zeusa 81 lokal 28
  • SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA DŁUGIE OGRODY - ul. Rzęsna 1
  • STAY INN S.C. - ul. Piwna 28 lok. 31
  • STOWARZYSZENIE 'KLUB SPORTOWY OLIMPIA OSOWA - ul. Myśliborska 6
  • STOWARZYSZENIE NASZA GEDANIA - Czarny Dwór 12 lokal 3
  • STOWARZYSZENIE TREFL POMORZE - Plac Dwóch Miast 1
  • STUDENCKIE BIURO TURYSTYCZNE BILL - ul. Rajska 1/5C lokal 1
  • STUDIO 44 SP. Z O.O. - ul. Hausbrandta 36 lok. 77
  • SURMO TOMASZ CZERNIAWSKI - ul. Stwosza 50 lok. 54
  • SZANSA WERONIKA PYDA-LEDWOŃ - ul. Karłowicza 61
  • SZANSA-START GDAŃSK - ul. Puszkina 8 lok. 1A
  • SZKOŁA JĘZYKÓW EUROPEJSKICH 'UNIVERSUS' SP. Z O.O. - ul. Podgarbary 10
  • TIMETOUR JACEK WÓJCIK - ul. Rzeczypospolitej 4 lok. 97
  • TIPTOP SP.ZOO - ul. Majewskich 20
  • TMC S.C. IWONA CZERNIEWICZ TOMASZ CZERNIEWICZ - Lubczykowa 5
  • TRAGAR SP. Z O.O. - ul. Szafarnia 11
  • TRIGLAV SP. Z O.O. - ul. Tartaczna 3
  • TWÓJ MANAGEMENT SP. Z O.O. - Wały Piastowskie 1 lokal 1508
  • UBM HOTEL GRANARY SP. Z O.O. - ul. Chmielna 1
  • UKS ZASPA - ul. Burzyńskiego 10
  • UNIQUE APARTMENTS ŻANETA MARCINIAK - ul. Lelewela 6D lokal 11
  • UNITED4IT PAWEŁ KUSZCZAK - ul. Panieńska 3 lok. 18
  • URSZULA KAJKA 'TOMULA' - ul. Słowackiego 4
  • USŁUGI TURYSTYCZNE PIOTR RADZIEJ - ul. Buguckiego 11A
  • USŁUGI TURYSTYCZNO - WCZASOWE KAMILA ZWIERZCHOWSKA - ul. Prof. Stefana Hausbrandta 32 lokal 25
  • USŁUGI WCZASOWE RELAKS S.C. MARIA KLIMCZYK DANIEL KLIMCZYK - ul. Jabłońskiego 34
  • VAP - ul. Wypoczynkowa 14 lokal 63
  • VEGA MARZENA KOWSZYK - ul. Falowa 4A
  • VIA STESO - ul. Nad Jarem 53
  • VIDE-SAT FILIP KACZMAREK - ul. Rzeźnicka 2
  • VILLA AKME BIENIECKI TADEUSZ - ul. Drwęcka 1
  • VILLA ANGELA ANDŻELIKA MILEWCZYK - ul. Beethovena 12 lok. 1
  • VILLA EVA EWA KULCZYCKA - ul. Batorego 28B
  • VILLA GDAŃSK S.C. - ul. Potokowa 21E
  • VILLA JOSEF - ul. Turystyczna 68
  • VILLA LENA IROSŁAWA DAŁKIEWICZ - ul. Arkońska 9
  • LA LOUVRE SP. Z O.O. - ul. Mariacka 1
  • VILLA OSOWIANKA BARBARA CYWIŃSKA - ul. Balcerskiego 18B
  • VILLA PASCAL S.BORKOWSKI SP.J. - ul. Łamana 5
  • VILLA RAMZES - ul. Dworska 4A
  • VILLA SART - ul. Wąsowicza 2A
  • VILLA ZOSIEŃKA - ul. Na Zboczu 105
  • VILLASTRATUS ZBIGNIEW KRASZEWSKI - ul. Wronki 14
  • WAKACJE NA WYSPIE MARCIN MARCZUK - ul. Boguckiego 27A
  • WALEWSCY SC MACIEJ WALEWSKI SZYMON WALEWSKI - ul. Kartuska 477
  • WANDRUS TRAVEL SP Z O.O. - ul. Kubacza 12 lok. 1
  • WHITE VILLAGE TOMASZ WANDZIK - ul. Magellana 14B lok. 28
  • WILLA BEA BEATA HOŁUB - ul. Pomorska 47
  • WILLA ELA - ul. Mściwoja II 79
  • WILLA OSOWIANKA - ul. Balcerskiego 18B
  • WML S.C. B.WASILEWSKI P. LASSOTA Ł.MICHALUK - ul. Długa 84/85
  • WYNAJEM POKOJI MARIUSZM KARMAN - ul. Boguckiego 113 lokal 113
  • ZAPPIO SP. Z O.O. SP.K. - ul. Świętojańska 49
  • ZEFIRO JAROSŁAW PRZEDWOJSKI - Zielone Wzgórze 9
  • ZHP CHORĄGIEW GDAŃSKA - ul. Za murami 2/10
  • ZNP HOTEL LOGOS - ul. Uphagena 28
  • ZOJKA-RENT - ul. Baczyńskiego 8C lok. 1
  • 'ŻABKA' PIOTR KRAWCZYK - ul. Pilotów 18D lokal 10
  • ŻEGLARSTWO EWA MAŃKUCKA - ul. Miłosza 51 lok. 94
  • 1.WORLD HOSTEL 2.OLYMPIC HOSTEL - ul. Brygidki 16

GDYNIA

  • ABBA ALEKSANDRA KOŁECKA - ul. Genowefy Młynarz 8
  • ADAM IDZI FHU - ul. Władysława IV 7-15A lokal 19
  • AGNIESZKA MALSKA POKOJE GOŚCINNE ALEK-GDYNIA - ul. Witomińska 17
  • AKADEMIA PINGPONGA - ul. Makuszyńskiego 17F lok. 5
  • ALEKSANDRA BRZESKA - ul. Strzelców 14 lokal 13
  • ALEKSANDRA RYFA - ul. Łowicka 55
  • ALICE SWIM - ul. Leśna 36C lokal 4
  • AMBIT LICZNERSKI I WALDER SP. J. - ul. Pułkownika Dąbka 21 lokal 2
  • AMBIT LICZNERSKI I WALDER SP. J. - ul. Pułkownika Dąbka 21 lok. 2
  • APARTAMENT 10 OS - PARTER DOMU W GDYNI-ORŁOWIE - ul. Techniczna 1
  • APARTAMENTY GDYNIA - ul. Dywizji Kościuszkowskiej 7
  • APARTAMENTY4YOU MARTA KAROLAK - ul. Leśna 14H lokal 3
  • ARCHAMO ARCHITEKTURA MAŁGORZATA PIOTROWSKA- KREFFT - ul. Kalsztajnów 29
  • ATRIUM ROBERT ŚCIBIORSKI - ul. Starowiejska 41-43A lok. 21
  • BALTIC HOTEL SP. Z O.O. - ul. Starodworcowa 1
  • BALTIT TOMASZ CZERKO - ul. Myśliwska 11D lokal 7
  • BANK WOLNYCH MIEJSC WCZASOWYCH IWONA RYBICKA - ul. Balladyny 22
  • BARBARA WILDA - ul. Zamenhofa 3 lok. 45
  • BARTUSCH SC - ul. Chwarznieńska 83
  • BEROLLO MICHAŁ BEREŻECKI - ul. Wzgórze Bernadowo 128
  • BIURO PODRÓŻY POLANNA - ul. Bosmańska 42U lokal 1
  • BIURO TURYSTYCZNE 'CAMEL TRAVEL' EWA KOZAK - ul. Gorczycowa 2E lokal 3
  • BLICK SP. Z O.O. - ul. Jana z Kolna 6
  • BOJA PIOTR GRALAK - ul. Skarbka 70 lok. 25
  • BPE - ul. Rumska 3C lok. 12
  • BRZÓZKA NIERUCHOMOŚCI - ul. Podolska 14 lokal 9
  • BURSZTYNEK JOLANTA JANOWICZ - ul. Wyspiańskiego 15
  • CARPE DIEM DANIEL DEC - ul. Świętopełka 30
  • CENTRUM REHABILITACJI I ODNOWY - Aleja Zwycięstwa 255
  • CLASSIC MEBLE-BALTIC SUMMER - ul. Kartuska 41 lok. 3
  • DANPOL - ul. Polska 17
  • DARIUSZ DZIELIŃSKI WYNAJEM POKOI GOŚCINNYCH WILLA FALEZA - ul. Jałowcowa 32
  • DIAGO JANUSZ GIEDRYS - ul. Rdestowa 4/12
  • DOM GOŚCINNY RAIDO - 'EWA' PAULINA KACPRZAK-WYRWAS - ul. Balladyny 24
  • DTS PIOTR NIEWIŃSKI - ul. Szarych Szeregów 3
  • E-SIR JAROSŁAW KULIŃSKI - ul. Przemysłowa 18 lok. 6
  • FABRYKA PRZYGÓD - ul. Zielona 19E lokal 11
  • FIKAK DRON-FLY PIOTR SKŁADANOWSKI - ul. Górnicza 6 lok. 22
  • GRAND TULIPAN AGNIESZKA SIECH - ul. Siemiradzkiego 10
  • GRAŻYNA LINKE VILLA GARDENA - ul. Światowida 14A
  • GRUPA WESTA SP. Z O.O. - Plac Kaszubski 8 lok. 311
  • HADES STANISŁAW TOMAŚKO - ul. Oficerska 4A
  • HAPPY STAY.PL IRENA SŁUPSKA - ul. Władysława IV 28
  • HO.RE.CA.NET.PL - ul. Amona 27
  • HOLIDAY3CITY - ul. Filipkowskiego 11 lok. 11
  • HOSTEL BIAŁY SŁOŃ - ul. Masztowa 5
  • HOSTEL CITY CENTER GDYNIA FHU BENE - Skwer Kościuszki 13
  • HOTEL GDYNIA BOUTIQUE SP. Z O.O. - ul. Abrahama 39
  • HOTEL NADMORSKI / HADEX S.A. - ul. Ejsmonda 2
  • HOTTON HOTEL SP. Z O.O. - ul. Św. Piotra 8
  • HUBERT SCHULZ - ul. Mickiewicza 17 lok. 2
  • IMPENSA KANCELARIA PODATKOWO-PRAWNA - ul. Hryniewickiego 6B/76
  • IMPRESARIAT ARTYSTYCZNY EDUART - Wzgórze Bernadowo 249
  • IRENEUSZ BOJANOWSKI - ul. Nowowiczlińska 109
  • JAKUB GRUSZKA STUDIO GRUSZKA - ul. Starowiejska 46 lok. 8
  • JAKUBOWY HOTEL / ALLVISION ELZBIETA KAMIŃSKA - ul. Jana z Kolna 2
  • JASNA POLANA - ul. Parkowa 8C lokal 3
  • JOLANTA SKOWRON-HANKE - ul. Balladyny 13A
  • JOMI JOLANTA TOMASZEWSKA - ul. Moniuszki 24
  • JUSTROM U.H. JUSTYNA NAJDA - ul. Morska 20
  • KAROLINA ĆWIK - ul. Młyńska 21A
  • KLUB SPORTOWY KOKARTKA MARTA LISIECKA - ul. Kameliowa 43
  • KOSAYAR SP. Z O.O. - ul. Morska 162A
  • LA CUBITA DOMKI APARTAMENTY - ul. Lukrecjowa 53B lokal 4
  • LECH ŚLEZIŃSKI - ul. Pucka 135
  • LUX HOSTEL JOANNA DRANIA - ul. Świętojańska 67 lok. 2
  • LUXUS GRZEGORZ WAŁKOWSKI - ul. Buraczana 9D lok. 20
  • ŁUKASZ STYCZYŃSKI - ul. Rybaków 30B
  • MAGDALENA LACHOWICZ - ul. Partyzantów 39 lok. 80
  • MARCIN TWARDOWSKI - ul. Hryniewickiego 6A lokal 164
  • MARI-CAT - ul. Bazyliowa 3
  • MAWOS AGNIESZKA DUDEK - ul. Lukrecjowa 34C lokal 6
  • MEDIA NORD - ul. Kotwiczna 24
  • 'MILTECH' JAN GABRYŚ -ul. Marii Curie-Skłodowskiej 10B lok. 5
  • MIRELLA PASIKOWSKA - ul. Kostki Napierskiego 13
  • MIROSŁAW KOPACZ - ul. Strzelców 22A lok. 22
  • MIROSŁAWA KRÓL P.H.U OŚRODEK PRZYSTAŃ - ul. Rybińskiego 13
  • MITRO-POL PAWEŁ MITROSZ - ul. Chylońska 55
  • MŁYNARZOWY DWOREK MAŁGORZATA BORKOWSKA - ul. Zawackiego 2
  • MONIKA RUFFIN - ul. Pola 12 lok. 1
  • MOTŁAWIANKA MAŁGORZATA KANIEWSKA-BIANGA - ul. Kopernika 84
  • MW SP. Z O.O. - ul. Śląska 53
  • NAD MORZEM GRAŻYNA MICHALSKA - ul. Okluska 107A
  • NIERUCHOMOŚCI - TAXI - ul. Wzgórze Bernadowo 234 lokal 3
  • NIERUCHOMOŚCI KRASNOWSKI - ul. Hryniewickiego 6B lokal 12
  • P.H.U.BLUES CLUB - ul. Portowa
  • PATRYK ŁUCZKOWSKI 110 - ul. Świętojańska 110 lokal 4/5
  • PHU DARIUSZ BONIK - ul. Światowida 36
  • PHU PAWEŁ TUTKOWSKI - ul. Starowiejska 9
  • POL-LEVANT LINIE ŻEGLUGOWE SP. Z O.O. - Aleja Marszałka Piłsudskiego 1
  • PPHU JOKERS JERZY STRONIAWSKI - ul. Chwarznieńska 47
  • PRO BONO SOCIETAS - ul. Senatorska 17
  • PRO-OPTIMO PIOTR JAŁOCHA - ul. Kielecka 97A lokal 7
  • PROSPERITY - Aleja Zwycięstwa 246-248
  • PRZEDSIĘBIORSTWO EKOTRONIK SP. Z O.O. - ul. Komandorska 59
  • PUCYFIK - MORZE WYPOCZYNKU - ul. Równoległa 3
  • QUALITY BUSINESS SP. Z O.O. - ul. Strzelców 20 lok. 1
  • RESORT NADMORSKIE HOTELE SP. Z O.O. - ul. Sędzickiego 19
  • REST ANNA TWORK - ul. Pucka 133 lok. 1
  • SEA ME SONIA MIROŃSKA - ul. Św. Faustyny 8 lokal 43
  • SEBASTIAN NAGÓRSKI - ul. Chylońska 293
  • SILO SP.ZOO - ul. Jana z Kolna 4 lokal 3
  • SMART STAY HOSTEL - ul. Poleska 25
  • SPORT SPACE PIOTR ŻUK - ul. Gen. Mariusza Zaruskiego 16 lokal 15
  • SPTS MARCIN KOSOW - ul. Władysława IV 28
  • SUN&SAIL ENERGY PIOTR JASKUŁA - ul. Rdestowa 142F lok. 56
  • SYLWIA GRABLOWSKA - ul. Portowa 8
  • T-T&WB BEATA PIEŃKOWSKA - ul. Gabriela Władysławskiego 14
  • UKS AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW - ul. Wejherowska 55
  • VENTURE CAPITAL - ul. Młyńska 3 lokal 35
  • VILLA MILLA ALEKSANDRA MILLER - ul. Gen. Marii Wittekówny 2D lok. 3
  • WAKSA AGNIESZKA WARAKSA - ul. Pruszkowskiego 4C lok. 14
  • WIK PRZEMYSŁAW WYCINKA - ul. Batorego 9 lok. 67
  • 'WILLA ANNA' MAJA WIKTORIA WAGNER - ul. Hetmańska 1 lokal 1
  • WILLA BELMONT WOJCIECH KOSTANEK - ul. Księżycowa 32
  • WILLA LUBICZ SP. Z O.O. - ul. Orłowskiego 43
  • WILLA MEWA - ul. Chwarznieńska 148
  • WILLA WENEDA - ul. Światowida 14
  • WOJCIECH BALSEWICZ - ul. Swarzewska 56
  • 10 OS - MIREK STABROWSKI - ul. Legionów 77 lok. 2
  • 2MPRO MONIKA TRZEBIŃSKA - ul. Rybaków 32D
  • 4DAPARTAMENTY DARIUSZ DMOWSKI - Plac Górnośląski 21

SOPOT

  • A MONIKA WÓJCIK - ul. Jana Jerzego Haffnera 86 lok 13
  • ACCO RENT SP. Z O.O. - ul. Gen. Kazimierza Pułaskiego 7
  • ACTIVE PARK SP. Z O.O. - ul. Bitwy pod Płowcami 55
  • ADMIRAŁA.STROMSKI S.J. - ul. Powstańców Warszawy 80
  • ALTUS HOTEL MIĘCZKOWSKI SP. K. - ul. Pułaskiego 18-20
  • AMS PIOTR PODGÓRSKI - ul. Bohaterów Monte Cassino 39/8
  • APARTAMENT ALEKSANDER SOPOT - ul. Bohaterów Monte Cassino 36 lokal 22
  • APARTAMENT KRAJOWEJ/BEATA GOŁYGA - ul. Armii Krajowej 116A lokal 43
  • APARTAMENT TAJEMNICZY OGRÓD BERNADETA MAINA - ul. Okrzei 32 lokal 2
  • APARTMENTS FACTORY - ul. Helska 4 lok. 3
  • ARCHITEKT STUDIO PRACOWNIA PROJEKTOWA DOROTA CHUDOWSKA-RĄCZKA - ul. Powstańców Warszawy 35 lokal 1
  • AUTO-MARTEX FHU MAREK ZEHNER (ICECREAM APARTMENTS SOPOT) - ul. Chopina 1 lokal 2-3
  • BAJAN88 MARTA JASIAK - ul. Haffnera 71 lokal 5
  • BALT-TUR GRUPA HOTELOWA HENRYK PIEKOŚ I WSPÓLNICY S.C. - Aleja Niepodległoś 766
  • BAŁTYCKA GRUPA INWESTYCYJNA S.A. - ul. Dworcowa 7
  • BEMA 6 APARTMENTS SP. Z O.O. - ul. Bema 6
  • BWS BARY WACŁAW SZCZEPKOWSKI - ul. Poniatowskiego 7
  • CNTI-ZBIGNIEW CZAJKA - ul. Chopina 26B
  • DAWID MYSIOR - ul. Sobieskiego 21
  • DOBRY HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K. - ul. Pułaskiego 18-20
  • DOM & HOUSE SP. Z O.O. SP. K. - ul. 3 MAJA 42 lokal 2
  • DREAM SP. Z O. O. - ul. Niepodległości 739 lok. 2
  • DS HOTELE I APARTAMENTY SP. Z O.O. SP. K. - ul. Niepodległości 710
  • EUREKA SP. Z O.O. - 81-777 SOPOT, ul. Emilii Plater 7/9/11
  • EVENTS & HOTELS SP. Z O.O. - ul. Niepodległości 710A
  • EX-BUD SP. Z O.O. - Aleja Niepodległości 829
  • FANTOUR AGENCJA TURYSTYCZNA SEBASTIAN WIEWIÓRKA - ul. Ogrodowa 12 lokal 4
  • FUERTA SP. Z O.O. (IMPERIAL APARTMENTS) - ul. Syrokomli 2
  • FUNDACJA PRO CARITATE GEDANENSIS - ul. Sikorskiego 2A
  • GAMBIT SPÓŁKA Z O.O. - ul. Emilii Plater 19
  • HABICON GROUP SP. Z O.O. SP. K. - ul. Bohaterów Monte Cassino 15 lok. 15
  • HIPODROM SOPOT SP. Z O.O - ul. Polna 1
  • HJK OPERATOR SP. Z O.O - ul. Kilińskiego 11
  • HOME3CITY NIERUCHOMOŚCI TOMASZ PASZKOWSKI - ul. Morska 5 lok. 1
  • HOSTELSOPOT.PL - ul. Niepodległości 798
  • HOTEL BAYJONN SOPOT - ul. Powstańców Warszawy 7
  • 'HOTEL HAFFNER' SP. Z O.O. - ul. Haffnera 59
  • HOTEL SOPOT SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - ul. Tatrzańska 19
  • HSG MISTRAL GRZEGORZ PROKOPIUK - ul. 3 Maja 13 lokal 1
  • IZYDA WYNAJEM NIERUCHOMOSCI - ul. Chopina 43
  • JAROSŁAW LIDZBARSKI 'HIPNOTIC B&B' - ul. Rzemieślnicza 26
  • JM SOPOT JOLANTA MORENO - ul. Haffnera 17 lok. 19
  • JMBJ SERVICES - ul. Małopolska 15
  • JUPICO SP. Z O.O. SP.K. - ul. Grunwaldzka 89
  • KFT SP. Z O.O. - ul. Emilii Plater 1
  • LAMAR MARIUSZ LAUDA - ul. Zamkowa Góra 25
  • LEGENDHOTELS - ul. Bitwy pod Płowcami 59
  • LION MANAGEMENT KAROLINA AMBARCUMIAN - ul. Grunwaldzka 62 lok. 1
  • MARLENA JONACK - ul. Kazimierza Wielkiego 11 lok. 7
  • 'METROPOLIS POLMETRO SP. Z O.O - Aleja Niepodległości 899
  • MINHOONG SOPOT SPÓŁKA Z O. O. - ul. Wojska Polskiego 1
  • MOLO RESIDENCE S.C. KAZIMIERZ PIWKO PIOTR PIWKO - ul. Pułaskiego 6A
  • MORADA SERVICE SP. Z O.O. - Aleja Niepodległości 719 lokal 1
  • 'NAMIB' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ - ul. Emilii Plater 12
  • NIERUCHOMOŚCI LESZEK SZYMAŃSKI - Józefa Czyżewskiego 13 lokal 1
  • PARK 45 CAMPING & RESORT KOJAR' SP.Z O. O. S.K. - ul. Bitwy pod Płowcami 73-79 73-79
  • PAUL ACADEMY SP. Z O.O. - ul. Niepodległosci 719/1
  • PAWEŁ FELKIER - ul. Jana Jerzego Haffnera 16
  • PENSJONAT EDEN S.C. - ul. Kordeckiego 4/6
  • PENSJONAT IRENA - ul. Chopina 36
  • PRZYSTANEK SOPOT PLAŻA - ul. Chopina 38
  • RE-INVEST PIOTR PIWKO - ul. Pułaskiego 17 lokal 4
  • ROZA BOŻENA MACHAJ - ul. Pułaskiego 28
  • RYSZARD NOWAK - ul. Mariana Mokwy 14A lokal 1
  • SANHAUS A. J. ZIÓŁEK SPÓŁKA JAWNA - ul. Helska4 lokal 1
  • SEASIDE SOPOT BUDGET HOTEL - Plac Zdrojowy 3
  • SHERATON SOPOT HOTEL / SOPOT ZDRÓJ SP. Z O.O. - ul. Powstańców Warszawy 6
  • SISTERS LODGE S.C. - ul. Grunwaldzka 59
  • SOPOCIANKA - ul. Stefana Żeromskiego 30 lokal 1
  • SOPOCKI DWÓR APARTMENTS / PIK S.C. P. I A. GRZESIUK - ul. Grunwaldzka 44
  • SOPOT 19 S.C. - Aleja Niepodległości 899
  • SOPOT APARTMENTS MACIEJ MORDAS-STACHOWSKI - ul. 3 Maja 17B lokal 10
  • SOPOTINN - ul. Władysława Łokietka 19A lokal 37
  • SOXO SP. Z O.O. SP. KOM. - ul. Smolna 1A
  • SUITES LA BELLA - ul. Kościuszki 50 lok. 1A
  • U ZUZANNY - MAŁGORZATA LIPIŃSKA MOCZYDŁOWSKA - Aleja Niepodległości 791 lokal 7
  • UNICUS DOBRY HOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ SPK - ul. Pułaskiego 18-20
  • USŁUGI TURYSTYCZNE BEATA KRUPIŃSKA - ul. Sobieskiego 35B lokal 8A
  • VICTUS S.C. K. SZYMAŃSKI A. I R. SZERSZYŃSCY - ul. Dworcowa 1 lok. 2

Chcesz dokonać płatności Polskim Bonem Turystycznym w innym regionie Polski? Sprawdź listę podmiotów, które przyjmują bon turystyczny. Listę podmiotów w Polsce, które akceptują bon turystyczny znajdziesz tutaj.

ZOBACZ TAKŻE: Bon turystyczny 500 plus na dziecko. Już można aktywować i płacić za usługi turystyczne. Jakie: 5.08.2020

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie