Bez przegranej

Kaszubia Kościerzyna w dwóch ostatnich ligowych meczach zanotowała remis i zwycięstwo.

W spotkaniu z Aniołami Garczegorze padł bezbramkowy remis, co należy uznać za niespodziankę. Zespół Aniołów postawił głównie na defensywę, której biało-bordowi nie potrafili sforsować. Jedyną okazję strzelecką w 75 min. miał Filip Patok, po którego strzale głową, piłka minęła minimalnie bramkę. Inny przebieg miało wyjazdowe spotkanie z Powiślem Dzierzgoń. Kaszubia wyszła na prowadzenie już 24 min., a autorem gola był Roland Kazubowski. Ten sam zawodnik na listę strzelców wpisał się 12 minut później. Wynik spotkania na 3:0 ustalił w 49 minucie meczu Mariusz Węgliński.

W najbliższą sobotę Duma Kaszub zagra na własnym boisku z GKS Kolbudy. Warto podkreślić, że zmieniła się godzina tego meczu. Początkowo zawody były zaplanowane na godz. 12. Mecz odbędzie się jednak o godz. 14.