Arka Gdynia zremisowała z GKS-em Bełchatów [ZDJĘCIA]

pk
Arka fatalnie rozpoczęła spotkanie z liderem I ligi, ale szybko zdołała doprowadzić do wyrównania. Niestety, gdynianie nie potrafili pójść za ciosem, wskutek czego zremisowali na własnym boisku z GKS-em Bełchatów 1:1.

Żółto-niebiescy kiepsko spisali się już w pierwszych minutach. Choć należało sobie zdawać sprawę z ogromnych możliwości ofensywnych rywala, to jednak gdynianie popełnili spory błąd, który kosztował ich utratę gola już w piątej minucie. Gości na prowadzenie wyprowadził Mateusz Mak.

Całe szczęście, że Arka się nie podłamała i nie została zdominowana przez przeciwnika. Nasz zespół wziął się w garść i zdołał szybko doprowadzić do wyrównania. W 18. minucie meczu do siatki trafił Paweł Wojowski, który popisał się naprawdę ładnym uderzeniem.

Później nie brakowało emocji, sytuacji, ale żadna ze stron nie potrafiła już wpakować piłki do bramki. Wydaje się, iż przeważającą stroną była Arka, lecz nie miało to żadnego przełożenia na wynik. Trzeba też dodać, iż w drugiej połowie mecz nie stał już na tak wysokim poziomie. Zawiódł bez wątpienia arbiter Piotr Lasyk, który popełniał rażące błędy.