Arka Gdynia strzeliła siedem goli Startowi Warlubie

Janusz Woźniak
Tomasz Bołt/Polskapresse
W środowy wieczór do Gdyni przyjechała drużyna wicelidera III ligi Startu Warlubie. Arka ostre strzelanie rozpoczęła pomiędzy 26 a 33 minutą gry, gdy do siatki Startu trafiali kolejno Piotr Karłowicz, Patrik Lomski i Marcus da Silva. Wynik 3:0 utrzymał się do przerwy.

W drugiej połowie Arka nie przestała być pazerna na kolejne bramki. Tuż po wznowieniu gry rezultat podwyższył Michał Szubert. 5:0 to zasługa Łukasza Kowalskiego. Kolejną bramkę dorzucił Michał Nalepa, a wynik na 7:0 ustalił ostatecznie Michał Rzuchowski.
Już w sobotę do Gdyni przyjadą II-ligowi Błękitni Stargard Szczeciński. Mecz rozpocznie się na NSR o godz. 15.

Arka Gdynia - Start Warlubie 7:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Piotr Karłowicz (26), 2:0 Patrik Lomski (27), 3:0 Marcus da Silva (33), 4:0 Michał Szubert (48), 5:0 Łukasz Kowalski (59), 6:0 Michał Nalepa (75), 7:0 Michał Rzuchowski (87)

Arka: Kędra (46 Miszczuk) - Stolc (46 Kowalski), Wojcinowicz (46 Szur), Sobieraj (46 Marcjanik), Warcholak (46 Dampc) - Lomski (46 Renusz), Łukasiewicz (46 Rzuchowski), Gałecki (46 Nalepa), da Silva (46 Tomasiewicz), Wojowski (46 Jagiełło) - Karłowicz (46 Szubert)

Start: Skowroński (46 Woźniak) - Lipiński (82 Oparka), Żurek, B. Kowalski, Simson, Żurowski (70 Rombalski), Binerowski, Maziarz (60 Fafiński), Mielcarek, Sulej, Tabaczyński (46 Adamczyk).