Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Miastków Kościelny

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Brzegi od nr 1 do nr 49A, od nr 87 do nr 103, nr 118, nr 119 i od nr 120 do nr 124

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Borkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Brzegi od nr 50 do nr 86, nr 103A, nr 103B, od nr 104 do nr 117, nr 119A I od 125 do nr 128

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Szubiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Miastków Kościelny ulice: ul. Górna, ul. Marii Konopnickiej, ul. Piaskowa, ul. Szkolna, ul. Warszawska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Baran

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 4

    Sołectwo Miastków Kościelny ulice: ul. Adama Mickiewicza, ul. Garwolińska, ul. Gąsowska, ul. Henryka Sienkiewicza, ul. Jana Kochanowskiego, ul. Juliusza Słowackiego, ul. Krótka, ul. Leona Wyczółkowskiego, ul. Parkowa, ul. Słoneczna, ul. Rynek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Zając

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Kujawy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Szostak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Glinki, Ryczyska, Zasiadały.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Ducka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Oziemkówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Wielgosz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Stary Miastków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Odziemczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Kruszówka, Wola Miastkowska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Kuśmierczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    112 (72,26%)

    Michał Odziemczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (27,74%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Zabruzdy, Zabruzdy-Kolonia.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Jan Pasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Przykory

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Władysław Włodarczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwo Zgórze od nr 1 do nr 63

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Frelik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Zgórze od nr 63a do nr 106

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Łubian

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Sołectwo Zwola od nr 2 do nr 92

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Salamonik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Zwola od nr 92A do nr 133, Zwola Poduchowna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Piotr Moreń

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY

    0 (0,00%)