Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Pawłowiczki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Pawłowiczki ulice: Wyzwolenia od 1 do 72, Kościelna, Kozielska, Księdza Kuliga, Morcinka, Opatrzność, Słoneczna, Akacjowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Lidia Stefania Kukowka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Pawłowiczki ulice: Wyzwolenia od 73 do końca, Dworcowa, Korfantego, Kościuszki, Leśna, Lipowa, Magnoliowa, Miarki, Mickiewicza, Nowa, Ogrodowa, Parkowa, Plac Jedności Narodu, Plac Smykały, Polna, Raciborska, Smykały, Szkolna, Cicha, Dąbrowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Przemysław Maciej Malinka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Chrósty, Dobieszów, Radoszowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Marcin Wolny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    75 (60,98%)

    Bernard Wieczorek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    48 (39,02%)

    Okręg 4

    Sołectwo Ostrożnica ulice: Chróstecka, Grodzisko, Klasztorna, Kopidolska, Kościelna, Ogrodowa, Pawłowska, Polna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernard Józef Rybka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    96 (64,00%)

    Norbert Antoni Lasenga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    54 (36,00%)

    Okręg 5

    Sołectwo Ostrożnica ulice: Kąty, Leśna, Olszewska, Parkowa, Przedborowska, Sienkiewicza, Sołectwo Przedborowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Brygida Felicyta Kopitzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    96 (65,75%)

    Michał Łukasz Patoła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    50 (34,25%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Dobrosławice, Maciowakrze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hubert Marek Kubanek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Ucieszków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Wychowaniec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Grudynia Wielka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Józef Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    105 (64,02%)

    Izabela Agnieszka Kusznik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MAŁA OJCZYZNA

    59 (35,98%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Grudynia Mała, Jakubowice, Milice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Józef Kołek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    62 (45,59%)

    Jan Łata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW - MAŁA OJCZYZNA

    74 (54,41%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Borzysławice, Karchów-Ligota Wielka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Julian Duda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW DUDA SILNA WIEŚ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    Sołectwo Gościęcin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Piotr Wielgan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŚCIĘCIN

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    Sołectwa: Kózki, Mierzęcin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Józef Frohs

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Urbanowice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zygfryd Adolf Krauze

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    95 (66,90%)

    Gabriel Józef Bolcek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOŚCIĘCIN

    47 (33,10%)

    Okręg 14

    Sołectwo Trawniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Weigel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA

    60 (41,96%)

    Jan Paweł Trautberg

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „DOBRA WIEŚ” JAN TRAUTBERG

    83 (58,04%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Grodzisko, Naczęsławice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Eryk Feliks Kontny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNE DOBRO GMINY

    0 (0,00%)