Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lanckorona

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Lanckorona-ulice: Rynek, św. Jana, Podgórska, św. Marka, Zamkowa, Stefana Czarnieckiego, Legionistów, Świętokrzyska, Zacisze, Cicha, Szkolna, Józefa Piłsudskiego, Krakowska, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Marcin Siwek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (36,79%)

    Józef Grzegorz Gąsiorski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    122 (63,21%)

    Okręg 2

    Sołectwo Lanckorona – ulice: Konfederatów Barskich, Ławki, Dębowa, Jaworkowa, Góralska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Józef Woźnica

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    69 (43,95%)

    Natalia Klimowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    15 (9,55%)

    Jolanta Elżbieta Hytkowska-Fąfara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA LANCKORONA

    73 (46,50%)

    Okręg 3

    Sołectwo Lanckorona – ulice: Kazimierza Wielkiego, Kardynała Karola Wojtyły, 70 - lecia Niepodległości Polski, 3 Maja, Jagiellońska, Targowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Miska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    156 (89,66%)

    Krzysztof Wojciech Chorąży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    18 (10,34%)

    Okręg 4

    Sołectwo Lanckorona – ulice: Kopań, Polna, Bańdury, Leśna, Kępa, Widokowa, Słoneczne Tarasy, Palecka, Cegielnia, Piaskowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Godula

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (43,78%)

    Katarzyna Małgorzata Łukasiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (51,24%)

    Krzysztof Jakub Mirocha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    10 (4,98%)

    Okręg 5

    Sołectwo Lanckorona – ulice: Kalwaryjska, Łaśnicka, Ogrodowa, Tondyry, Gronowa, Spacerowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Jan Szambelan

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    147 (65,63%)

    Rafał Adrian Chorąży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    33 (14,73%)

    Anna Danuta Ciecieręga

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA LANCKORONA

    44 (19,64%)

    Okręg 6

    Sołectwo Skawinki Część sołectwa od granicy z sołectwem Lanckorona (działka nr 3063) w stronę południową granicą z gmina Budzów do działki nr 2516/5, dalej linią prostą do działki nr 2345/2 i do działki nr 2291 i dalej linią prostą do działki nr 2923/3 i dalej linią prostą do drogi powiatowej Skawinki – Palcza do działki nr 2906/7 i dalej drogą powiatową do działki nr 824 i dalej do działki nr 3498 linią prostą do działki nr 3272/3, dalej linią prostą do granicy z sołectwem Lanckorona działka nr 3228, po granicy z sołectwem Lanckorona do działki nr 3063

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Burdek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    35 (25,18%)

    Jan Bogusław Chorąży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNY SAMORZĄD

    73 (52,52%)

    Wiesław Chorąży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    31 (22,30%)

    Okręg 7

    Sołectwo Skawinki Część sołectwa od działki nr 2416/5 granica administracyjną z gminą Budzów do drogi powiatowej (działka nr 3323/1), dalej linią prostą do działki nr 977, dalej linią prostą do działki nr 819/2, dalej linią prostą do działki nr 824, dalej drogą powiatową do działki nr 2938 a następnie w linii prostej do działki nr 1565/2 i dalej linią prostą do działki nr 2292, dalej do działki 2345/2, następnie linią prostą do działki nr 2416/5

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Stanisław Chorąży

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    90 (78,95%)

    Daniel Tomasz Gibas

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    24 (21,05%)

    Okręg 8

    Sołectwo Skawinki Część sołectwa od działki nr 3660/3 granicą administracyjną z gminą Stryszów do działki nr 1, a następnie granicą sołectwa Lanckorona do działki nr 3237, dalej linia prostą do działki nr 3521, linią prostą do działki nr 428/3, linią prostą do działki nr 819/2, dalej linią prostą do działki nr 977, dalej linią prostą do działki nr 3660/3 do granicy z gminą Stryszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Wyka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    114 (85,07%)

    Mariusz Szymon Chorąży

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    20 (14,93%)

    Okręg 9

    Sołectwo Jastrzębia: Część sołectwa Jastrzębia od działki ewidencyjnej nr 537/1 kierując się w stronę na wschód granicą z sołectwem Izdebnik i dalej granicą administracyjną z gminą Sułkowice do działki 925/21 i dalej w linii prostej w kierunku na zachód do działki 900/3 i dalej w linii prostej do działki 860/1, dalej w linii prostej do działki 878 i dalej przez działki 880/14, 882/3, 882/1, 880/10 do działki 885/1, dalej potokiem w kierunku zachodnim do działki 587 i dalej granicą z sołectwem Lanckorona do działki 537/1

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Józef Frączek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwo Jastrzębia: Część sołectwa Jastrzębia położona na południe od linii opisanej w okręgu nr 9

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hubert Maksymilian Skupień

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (59,28%)

    Stanisław Bartyzel

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    68 (40,72%)

    Okręg 11

    Sołectwo Izdebnik: Część sołectwa Izdebnik od działki nr 4708/1 w linii prostej do działki nr 4169/2 i dalej w linii prostej do działki nr 4194 i dalej w linii prostej do działki nr 2260/12 a następnie w linii prostej do drogi krajowej nr 52 (działka nr 5213), dalej ciągiem drogi krajowej nr 52 do działki nr 5025/30, dalej granicą z Gminą Sułkowice do działki nr 1/29, dalej ciągiem drogi krajowej nr 52 do działki nr 13/13 i granicą z gminą Sułkowice do działki nr 5040. Następnie drogą krajową nr 52 do działki nr 1/29, dalej granicą z Gminą Sułkowice do działki nr 4708/1.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Małgorzata Zaremba

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (27,21%)

    Katarzyna Beata Zaremba

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (44,12%)

    Andrzej Marcin Godzik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    39 (28,68%)

    Okręg 12

    Sołectwo Izdebnik: Część sołectwa Izdebnik od działki nr 4708/1 granicą administracyjną z gminą Sułkowice a następnie granicą z sołectwem Jastrzębia i sołectwem Lanckorona do drogi krajowej (działka nr 5213), dalej granicą administracyjną z gminą Kalwaria Zebrzydowska do działki nr 3078/1 i dalej linią prostą do drogi krajowej nr 52 (obok starej Poczty). Od działki 3101/7 poprzez działki nr 3101/12, 2938/1, 4108/3, 4152/2, 5889, 5569, 4163/2 do działki nr 4169/2 i dalej do działki 4708/1.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Kucała

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    108 (54,27%)

    Witold Unzeitig

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #IZDEBNIK

    10 (5,03%)

    Katarzyna Marcela Kwaśnica

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    81 (40,70%)

    Okręg 13

    Sołectwo Izdebnik: Część sołectwa Izdebnik od działki nr 4194 przez działki nr 4156, 5889, 4145/2, 4108/3, 2938/1, 3101/12 i dalej w linii prostej do granicy administracyjnej z gminą Kalwaria Zebrzydowska do działki nr 3078/1, dalej granicą administracyjną z gminą Kalwaria Zebrzydowska do działki nr 2614/2 i linią prostą do działki nr 1900/2 i linia prostą do działki nr 1887 i linią prostą do drogi krajowej nr 52, dalej od działki nr 4898/3 i droga krajową nr 52, od działki nr 4898/3 i drogą krajową nr 52 do działki nr 2322/7 i do działki 2272/50 w linii prostej do działki 2260/12, dalej do działki nr 4194.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Julian Piekarz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    106 (49,07%)

    Piotr Dominik Wierzbiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #IZDEBNIK

    110 (50,93%)

    Okręg 14

    Sołectwo Izdebnik Część sołectwa od działki nr 4898/4 linią prosta do działki nr 1887 i dalej linią prostą do działki nr 1900/3 a następnie do działki 2354/1 i dalej linią prostą do działki nr 867/2 i linią prostą do działki 877/7, następnie drogą gminną Izdebnik – Podchybie do działki nr 712/2 i przez działki nr 780, 774/5, 759/1, 755, 753 i dalej od działki nr 737/5 drogą gminną Izdebnik – Podchybie do drogi krajowej nr 52 (działka nr 5293/2) i ciągiem drogi krajowej do działki nr 4898/4.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewelina Barbara Piecha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    48 (27,27%)

    Marcin Tomasz Cora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #IZDEBNIK

    71 (40,34%)

    Zbigniew Józef Radoń

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (32,39%)

    Okręg 15

    Sołectwo PODCHYBIE i część sołectwa IZDEBNIK – od działki nr 2354/1 linią prostą do granicy z gminą Kalwaria Zebrzydowska działka nr 2614/2 następnie granicą z gminą Kalwaria Zebrzydowska, dalej granicą z sołectwem Podchybie do granicy z gminą Sułkowice do drogi krajowej nr 52, dalej od działki 13/13 w ciągu drogi krajowej nr 52 do działki nr 1/29 granicą gminy Sułkowice do działki nr 5038/2 i dalej ciągiem drogi krajowej nr 52 do działki nr 5293/2 i drogą Izdebnik – Podchybie linią prostą do działki nr 737/5, dalej linią prostą do działki nr 755 i linią prostą do działki nr 774/5, dalej linią prostą do działki nr 712/2 dalej ciągiem drogi gminnej Izdebnik – Podchybie do działki nr 5405/2 i do działki 870/1 i dalej linią prostą do działki 2354/1.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Robert Leniartek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (39,23%)

    Magdalena Peterschein

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW #IZDEBNIK

    67 (37,02%)

    Marian Ciężkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    11 (6,08%)

    Anastazja Aniela Przywara

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA GMINA LANCKORONA

    32 (17,68%)