Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Holendry, Ujny
Pokaż więcej
Jan Stęplowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
0
(0,00%)
Okręg 2
Sołectwo: Pierzchnianka
Pokaż więcej
Jadwiga Łopatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
97
(71,32%)
Dorota Agnieszka Foltyn
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(28,68%)
Okręg 3
Sołectwo: Osiny
Pokaż więcej
Joanna Litwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
43
(40,95%)
Łukasz Kowalski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
32
(30,48%)
Ryszard Władysław Bryk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(28,57%)
Okręg 4
Sołectwa: Gumienice, Straszniów Gumienicki
Pokaż więcej
Jarosław Stanisław Stawiarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
90
(39,13%)
Piotr Cendrowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
140
(60,87%)
Okręg 5
Sołectwo: Podlesie
Pokaż więcej
Michał Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
0
(0,00%)
Okręg 6
Sołectwo: Drugnia
Pokaż więcej
Marek Waldemar Wąsik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
59
(39,60%)
Magdalena Maria Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(60,40%)
Okręg 7
Sołectwa: Drugnia Rządowa, Podstoła
Pokaż więcej
Stanisław Tomasz Kwapisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
51
(43,97%)
Stanisław Henryk Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ
65
(56,03%)
Okręg 8
Sołectwa: Strojnów, Wierzbie
Pokaż więcej
Kamila Sabina Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ WSI WIERZBIE
74
(53,24%)
Henryk Pitek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
65
(46,76%)
Okręg 9
Sołectwo: Skrzelczyce (od Nr 1 do 58, od Nr 107 do Nr 113 i od Nr 114 do Nr 133)
Pokaż więcej
Halina Ewa Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
0
(0,00%)
Okręg 10
Sołectwo: Skrzelczyce (od Nr 59 do Nr 106, Nr 113A i od Nr 134 do końca)
Pokaż więcej
Malwina Magdalena Wrona
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
0
(0,00%)
Okręg 11
Sołectwa: Brody, Górki
Pokaż więcej
Renata Błaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
0
(0,00%)
Okręg 12
Sołectwa: Pierzchnica (ulice: Błońska, Kielecka, Kwiatowa, Łąkowa, Mleczna, Polna, Stawowa od Nr 1 do Nr 7, nr 9, nr 11 i od Nr 13 do końca)
Pokaż więcej
Wiesław Marian Kwaśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
120
(68,18%)
Bogusława Moskwa
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(31,82%)
Okręg 13
Sołectwa: Pierzchnica (ulice: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Kościelna, Krótka, Mariana Langiewicza, Rynek, Stawowa Nr 8, Nr 10 i Nr 12, Urzędnicza, Stefana Żeromskiego)
Pokaż więcej
Maria Łopatowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
85
(51,83%)
Justyna Mońko
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(48,17%)
Okręg 14
Sołectwa: Pierzchnica (ulice: Dębowa, Dąbie, Jana Pawła II, Jesionowa, Jodłowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Klonowa, Lipowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mrowia, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa, Św. Anny)
Pokaż więcej
Arkadiusz Przemysław Ogłoza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
112
(53,59%)
Ewa Dworniczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
97
(46,41%)
Okręg 15
Sołectwo: Maleszowa
Pokaż więcej
Sławomir Piotr Rożkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW STANISŁAWA STRĄKA - WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ
0
(0,00%)