Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Pilica

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Dobraków, Podleśna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Joanna Maria Kaniecka
      168 (68,02%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Lucyna Barbara Borówka
      79 (31,98%)

    Okręg 2

    Wierzbica

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Arkadiusz Wieczorek
      49 (25,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Robert Skutnik
      144 (74,61%)

    Okręg 3

    Kidów ul.: Graniczna, Kasztanowa, Piaskowa, Słoneczna, Starowiejska, Szkolna, Zakościelna; Jasieniec, Przychody, Siadcza, Solca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Jan Mikołaj Pająk
      165 (42,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Barbara Anna Przybylik
      224 (57,58%)

    Okręg 4

    Pilica ul. Engliszówka, Zawierciańska, 3 Maja, Barbary, Czaplicowej, Jana Pawła II, Klasztorna, Marszałka Piłsudskiego, Reformacka, Różana, Strażacka, Targowa, Partyzantów; Biskupice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Łukasz Błażkiewicz
      157 (48,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Irena Zofia Pilarczyk
      90 (27,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINA GAJDA

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Marcin Grzegorz Rachwał
      75 (23,29%)

    Okręg 5

    Pilica ul. Krakowska, pl. Mickiewicza, Żarnowiecka, Krótka, Łazienna, Markowska, Ogrodowa, Wolności, Armii Krajowej

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Andrzej Jan Grabowski
      86 (37,72%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Tomasz Jan Karpała
      142 (62,28%)

    Okręg 6

    Pilica ul. Pileckich, Kościuszki, Mickiewicza, Kwapisza, Marii Sobieskiej, 11 Listopada, Piaskowa, Królowej Elżbiety Jagiełłowej, Niepodległości; Zarzecze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Olga Małgorzata Bigaj
      49 (13,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Dominik Hubert Śrubarczyk
      144 (39,67%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Jacek Jan Miklas
      170 (46,83%)

    Okręg 7

    Pilica ul. Zamkowa, Senatorska, Księżna, 17 Stycznia, Osiedle nad zalewem, Osiedle Wilcze Doły, Raszki;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Renata Maria Wyrodek
      114 (41,01%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Szymon Aleksander Kot
      94 (33,81%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Karina Gunia
      70 (25,18%)

    Okręg 8

    Kocikowa ul. Wola Kocikowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Janusz Marek Gajda
      90 (32,61%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINA GAJDA

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Paulina Aneta Gajda
      186 (67,39%)

    Okręg 9

    Smoleń; Złożeniec ul. Wiesławów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Iwona Anna Śrubarczyk
      136 (48,40%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁUKASZA MAJKI

    kandydatliczba głosów

    1. 24 Łukasz Aleksy Majka
      145 (51,60%)

    Okręg 10

    Szyce ul. Kościuszki, Reymonta, Wesoła; Sierbowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Bogusława Helena Więckowska
      91 (36,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Łukasz Marian Kudra
      157 (63,31%)

    Okręg 11

    Dzwono-Sierbowice, Dzwonowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Joanna Dorota Dąbrowska
      81 (38,03%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Kazimierz Grzesiak
      132 (61,97%)

    Okręg 12

    Dobra; Dobra Kolonia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Arkadiusz Jan Płatek
      48 (24,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Grzegorz Artur Piąty
      64 (32,49%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Stanisława Ewa Węglarz
      85 (43,15%)

    Okręg 13

    Sławniów ul. Długa, Piaskowa, Wodna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Robert Stanisław Kotliński
      79 (20,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Wojciech Gamrot
      316 (80,00%)

    Okręg 14

    Wierbka ul. Fabryczna, Główna, Górna, Kochanowskiego, Kościelna, Leśna, Maleszyńska, Moesa, Nadrzeczna, Plac Św. Maksymiliana Kolbego, Szkolna, Widok, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Lidia Zofia Całek
      46 (10,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Michał Piotr Szota
      196 (46,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINA GAJDA

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Wojciech Adam Siejka
      177 (42,24%)

    Okręg 15

    Kleszczowa; Cisowa ul. Podcisowie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY I MIASTA

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Marcin Henryk Omyła
      63 (21,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA JANOSIKA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marcin Omyła
      155 (53,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAULINA GAJDA

    kandydatliczba głosów

    1. 23 Robert Jan Szwaja
      74 (25,34%)