Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Nowy Wiśnicz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Chronów, Łomna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Henryk Zygmunt
      146 (32,96%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Izabela Małgorzata Prokop
      297 (67,04%)

    Okręg 2

    Kobyle

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Maciej Bartosz Poznański
      248 (45,76%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jan Zbigniew Gazda
      294 (54,24%)

    Okręg 3

    Połom Duży

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Angelika Olga Sadza
      26 (10,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Jan Daniec
      220 (89,43%)

    Okręg 4

    Kopaliny

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Beata Ewa Barabasz
      19 (7,20%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Cieśla
      66 (25,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Joanna Maria Pyrz
      179 (67,80%)

    Okręg 5

    Leksandrowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Adam Daniec
      167 (48,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Zbigniew Stanisław Klimek
      175 (51,17%)

    Okręg 6

    Muchówka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Władysław Stary
      280 (56,22%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Sławomir Wojtas
      218 (43,78%)

    Okręg 7

    Olchawa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Halina Józefa Wójcik
      58 (19,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mateusz Grzegorz Kruk
      53 (17,79%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Aneta Barbara Sopata
      187 (62,75%)

    Okręg 8

    Wiśnicz Mały

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Andrzej Palej
      141 (55,95%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Łukasz Stanisław Paluch
      111 (44,05%)

    Okręg 9

    Królówka: 91, 111, 114 - 215, 217 - 223, 225, 226, 243 - 256, 258 - 262, 265 - 286, 288 - 298A, 301 - 302, 311, 317, 321, 340, 344, 345, 347, 348, 351, 355, 356, 358, 365 - 368, 370, 372 - 374, 378, 380 - 383, 385, 387, 389, 390, 393, 394, 396, 397, 399, 400, 404 - 408, 411, 413, 415 - 421, 423 - 428, 432 - 435, 437 - 442, 445, 446, 450 - 454, 456 - 460, 464 - 466, 469 - 472, 474, 477 - 480, 483, 484, 486, 488, 490, 492 - 500, 503, 505 - 508, 511 - 513, 516, 518, 519, 522 - 526, 528, 530 - 535, 537;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Piotr Tadeusz Brzegowy
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    Królówka: 3 - 90, 92 - 110, 112, 113, 216, 224, 229 - 242, 257, 263, 264, 287, 299, 300, 303 - 310, 312 - 316, 318 - 320, 322 - 339, 341 - 343, 346, 349, 350, 352 - 354, 357, 360 - 364, 369, 371, 375 - 377, 379, 384, 386, 388, 391, 392, 395, 398, 401, 402, 409, 410, 412, 414, 422, 429 - 431, 436, 443, 444, 447 - 449, 455, 461 - 463, 467, 468, 473, 475, 476, 481, 482, 485, 487, 489, 491, 501, 502, 504, 509, 510, 514, 515, 517, 520, 521, 527, 529, 536;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Stanisława Guzak
      208 (47,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYS

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Stanisław Tabor
      228 (52,29%)

    Okręg 11

    Nowy Wiśnicz: Bukowa, Henryka Sienkiewicza, Jana Matejki, Juliusza Kossaka, Kazimierza Brodzińskiego, Klonowa, Kwiatowa, Leśna, Marii Konopnickiej, Ogrodowa, Widok, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Kazimierz Palczewski
      129 (27,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marcin Piotr Korta
      339 (72,44%)

    Okręg 12

    Nowy Wiśnicz: Bartosza Głowackiego, Bolesława Chrobrego, Długa, Jagiellońska, Jana Brzękowskiego, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Limanowska, Lipnicka, Nowa, Pogodna, Słoneczna, Stanisława Wyspiańskiego, Szkolna, Władysława Jagiełły, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Przemysław Konrad Knap
      20 (4,26%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Stańczyk
      108 (23,03%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesław Maciej Mikulski
      125 (26,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Henryk Paweł Adamczyk
      216 (46,06%)

    Okręg 13

    Nowy Wiśnicz: Adama Mickiewicza, Bocheńska, Grunwaldzka, Jana Kilińskiego, Juliusza Słowackiego, Kmitów, Krzywa, Ks. Józefa Białki, Leszczyny, Olchawska, Osiedle Leszczyny, Plac Kościelny, Podzamcze, Prof. Stanisława Fischera, Rynek, Targowa, Wodociągowa, Zamkowa, Ziołowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wacław Michał Koniuch
      76 (23,38%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Radosław Nabielec
      249 (76,62%)

    Okręg 14

    Stary Wiśnicz: 1 - 94, 96, 98, 216, 221, 279 - 377, 379, 382 - 385, 387, 395, 396, 398, 399, 402, 408 - 410, 412, 414, 416, 418, 419 - 425, 430 - 432, 434 - 439, 441 - 443, 447, 453 - 457, 459, 463 - 467, 469, 472, 474, 475 - 478, 480 - 485, 487 - 490, 494 - 499, 501 - 511, 513, 517, 519, 520, 522, 524 - 528, 530, 533, 536, 542 - 544, 546 - 550, 552 - 554, 557, 559 - 561, 563, 564, 566, 567, 569 - 571, 579, 580, 582 - 584, 590, 593 - 595, 597, 599 - 601, 603, 606, 608, 610, 611, 613, 616, 620 - 622, 624 - 629, 631, 633, 636, 641, 642, 644, 645, 647, 649 - 651, 653, 654, 656 - 662, 664, 667 - 669, 671, 673 - 675, 678, 683 - 686, 688, 690, 692;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA NOWY WIŚNICZ

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Jan Błoniarz
      395 (53,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mirosław Adam Chodur
      349 (46,91%)

    Okręg 15

    Stary Wiśnicz: 95, 97, 99, 100 - 214, 217 - 220, 222 - 278, 378, 380, 381, 386, 389 - 394, 397, 400, 401, 403 - 406, 411, 413, 415, 417, 428, 429, 433, 440, 444 - 446, 448 - 452, 458, 460, 461, 468, 471, 473, 479, 486, 491 - 493, 500, 512, 514 - 516, 518, 521, 523, 529, 531, 532, 534, 535, 537 - 541, 545, 551, 555, 556, 558, 562, 565, 568, 572 - 578, 581, 585 - 589, 591, 592, 596, 598, 602, 604, 605, 607, 609, 612, 614, 615, 617 - 619, 623, 630, 632, 634, 635, 637 - 640, 643, 646, 648, 652, 655, 663, 665, 666, 670, 672, 676, 677, 679 - 682, 687, 689, 691;

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AUTOSTRADA DO PRZYSZŁOŚCI

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Szczepan Sułek
      0 (0,00%)