Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Cześć sołectwa Michałowice I (część miejscowości Michałowice, ulice: Jana Pawła II, Graniczna nr 2 - 84, Brzozowa, Jutrzenki. Fiołkowa, Źródlana nr parzyste 2 - 20, Źródlana nr nieparzyste 1 - 11, Zacisze, Michałki, Słoneczna, Pogodna, Jesionowa, Nad Strugą nr nieparzyste 1 – 65, Majowa, Jagodowa, Poziomkowa)
Pokaż więcej
Agnieszka Maria Przeniosło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(15,79%)
Daniel Dariusz Gajoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
256
(84,21%)
Okręg 2
Cześć sołectwa Michałowice I (część miejscowości Michałowice, ulice: Akacjowa, Miodowa, Księdza Mariana Pałęgi, Hugona Kołłątaja, Koźlica, Nad Dłubnią, Dąbrowskich, Adwańców, Sąsiedzka, Zanidzie, Podedworze, Krakowska nr parzyste 68 - 166 nr nieparzyste 79 - 209, Ogrodowa, Parkowa, Na Gródek, Marglowa, Kwiatowa, Czekoladowa, Mostowa, Parkurowa, Za Dworem)
Pokaż więcej
Marcela Maria Florek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(24,91%)
Renata Danuta Browarnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
205
(75,09%)
Okręg 3
Cześć sołectwa Michałowice I (część miejscowość Michałowice, ulice: Banasiówka, Działkowa, Wiśniowa, Wichrowe Wzgórze, Widokowa, Legionowa, Wesoła, Komora, Urocza, Krótka, Radosna, Wspólna, Galicyjska, Malownicza, Krakowska nr parzyste 2 - 66 nr nieparzyste 1 - 77, Kameralna, Klonowa, Lawendowa)
Pokaż więcej
Zofia Barbara Puchalska-Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
0
(0,00%)
Okręg 4
Sołectwo Michałowice II (część miejscowości Michałowice)
Pokaż więcej
Arkadiusz Kazimierz Król
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(13,91%)
Jacek Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GALICJA
56
(16,23%)
Elżbieta Teresa Zębala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
164
(47,54%)
Adam Marian Bubka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
77
(22,32%)
Okręg 5
Sołectwo Michałowice III (część miejscowości Michałowice)
Pokaż więcej
Andrzej Jerzy Grabowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
119
(47,41%)
Wanda Janina Wesołowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁOWICE - TO MY
132
(52,59%)
Okręg 6
Sołectwo Górna Wieś (miejscowość Górna Wieś)
Pokaż więcej
Grzegorz Ryszard Rodzeń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(15,53%)
Elżbieta Anna Cielecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
174
(84,47%)
Okręg 7
Sołectwo Wola Więcławska (miejscowość Wola Więcławska) Sołectwo Zerwana (miejscowość Zerwana)
Pokaż więcej
Ewa Renata Dąbrowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(20,20%)
Eleonora Dyląg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
245
(79,80%)
Okręg 8
Sołectwo Kozierów (miejscowość Kozierów) Sołectwo Wilczkowice (miejscowość Wilczkowice)
Pokaż więcej
Małgorzata Irena Wójcik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
141
(44,62%)
Alicja Zofia Bednarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
175
(55,38%)
Okręg 9
Sołectwo Masłomiąca (miejscowość Masłomiąca)
Pokaż więcej
Marek Józef Kozłowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
255
(56,67%)
Beata Danuta Doniec-Cygan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
195
(43,33%)
Okręg 10
Sołectwo Młodziejowice (miejscowość Młodziejowice)
Pokaż więcej
Edward Józef Michalski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(29,21%)
Aneta Agnieszka Szydłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
143
(70,79%)
Okręg 11
Sołectwo Pielgrzymowice (miejscowość Pielgrzymowice) Sołectwo Zdzięsławice (miejscowość Zdzięsławice)
Pokaż więcej
Grzegorz Marian Janas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
111
(32,84%)
Ewa Teresa Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
227
(67,16%)
Okręg 12
Sołectwo Więcławice (miejscowości Więcławice Dworskie i Więcławice Stare)
Pokaż więcej
Ryszard Robert Szydło
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(20,75%)
Iwona Magdalena Bińczycka-Kołacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
114
(43,02%)
Maciej Józef Podymkiewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(36,23%)
Okręg 13
Sołectwo Sieborowice (miejscowość Sieborowice) Sołectwo Zagórzyce (miejscowości Zagórzyce Dworskie i Zagórzyce Stare)
Pokaż więcej
Robert Artur Franczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
102
(29,74%)
Władysław Andrzej Dyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
241
(70,26%)
Okręg 14
Sołectwo Kończyce (miejscowość Kończyce) Sołectwo Książniczki (miejscowość Książniczki)
Pokaż więcej
Jarosław Jacek Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
48
(17,65%)
Jerzy Józef Moryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GALICJA
64
(23,53%)
Adam Jan Jurek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
160
(58,82%)
Okręg 15
Sołectwo Raciborowice (część miejscowości Raciborowice) Sołectwo Prawda (część miejscowości Raciborowice)
Pokaż więcej
Jakub Józef Fluder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GALICJA
174
(41,83%)
Gabriela Katarzyna Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNOTA SAMORZĄDOWA MICHAŁOWICE
64
(15,38%)
Dariusz Poznański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "RACIBOROWICE"
142
(34,13%)
Anna Jolanta Grabczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
36
(8,65%)