Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
część sołectwa Mieleszyn od numeru 1 do 17 i od 81 do 97
Pokaż więcej
Tadeusz Jan Bereźnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
91
(66,42%)
Łukasz Śniadecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
46
(33,58%)
Okręg 2
część sołectwa Mieleszyn od numeru 40 do 80
Pokaż więcej
Mariusz Adam Mikołajczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
125
(93,28%)
Malwina Maria Szymańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
9
(6,72%)
Okręg 3
część sołectwa Mieleszyn od numeru 18 do 39 i od 98 do 118
Pokaż więcej
Artur Jan Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
88
(69,84%)
Paweł Krzysztof Głowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
38
(30,16%)
Okręg 4
sołectwo Przysieka
Pokaż więcej
Maciej Jakubik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
47
(43,93%)
Arkadiusz Koperski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
60
(56,07%)
Okręg 5
sołectwo Mielno
Pokaż więcej
Zbigniew Kaczmarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
79
(50,32%)
Eugeniusz Grzegorz Strzeżyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
78
(49,68%)
Okręg 6
sołectwo Popowo-Ignacewo obejmujące wsie: Popowo-Ignacewo i Popowo Podleśne
Pokaż więcej
Jakub Wojnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
56
(81,16%)
Tomasz Banicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
13
(18,84%)
Okręg 7
sołectwo Popowo Tomkowe
Pokaż więcej
Justyna Grunwald
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
38
(40,86%)
Renata Czekalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
55
(59,14%)
Okręg 8
sołectwo Kowalewo obejmujące wsie: Kowalewo i Kowalewko, sołectwo Dziadkówko obejmujące wsie: Dziadkówko i Dziadkowo
Pokaż więcej
Waldemar Marian Kozłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
37
(31,36%)
Wojciech Cegiel
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(68,64%)
Okręg 9
część sołectwa Łopienno od numeru 1 do 22, od 85 do 120 i od 178 do 188
Pokaż więcej
Beata Skarbińska - Lukstaedt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
39
(32,50%)
Janusz Ciszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
81
(67,50%)
Okręg 10
część sołectwa Łopienno od numeru 23 do 49, od 51 do 56, od 58 do 84A i od 121 do 130B
Pokaż więcej
Adam Pilarowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
53
(59,55%)
Grażyna Teresa Karwańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
36
(40,45%)
Okręg 11
część sołectwa Łopienno nr 50, 50A, od 57 do 57B i od 131 do 177
Pokaż więcej
Wojciech Tadeusz Blejwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
31
(32,98%)
Adam Mościcki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(67,02%)
Okręg 12
część sołectwa Karniszewo od numeru 10A do 44
Pokaż więcej
Andrzej Eugeniusz Filary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
65
(65,66%)
Krzysztof Jan Zdrojewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(34,34%)
Okręg 13
część sołectwa Karniszewo od numeru 1 do 10 i od 45 do 55, sołectwo Dobiejewo sołectwo Borzątew
Pokaż więcej
Wiesława Żyła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
52
(48,15%)
Janusz Ryszard Dalbor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZGODA I POROZUMIENIE”
56
(51,85%)
Okręg 14
sołectwo Świątniki Wielkie sołectwo Dębłowo obejmujące wsie: Dębłowo i Nowaszyce
Pokaż więcej
Tadeusz Leszek Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
62
(45,59%)
Bartłomiej Adamczewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(54,41%)
Okręg 15
sołectwo Sokolniki sołectwo Świątniki Małe
Pokaż więcej
Robert Imbierowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MIELESZYN
86
(60,56%)
Eugeniusz Meller
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
56
(39,44%)