Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Maciejowice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Maciejowice ulice: Browarna, Kochowska, Lubelska, Polna, Rynek, Spokojna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Broniewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    112 (47,46%)

    Bartłomiej Goliszewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    124 (52,54%)

    Okręg 2

    Maciejowice ulice: 11 Listopada, Bankowa, Kościelna, Kozia, Krótka, Księdza Grzegorza Piramowicza, Księdza Lucjana Antoniaka, Leśna, Niecała, Ogrodowa, Por. Eugeniusza Goliszewskiego, Przewozińska, Rotmistrza Edmunda Cichego, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Mańkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    119 (41,18%)

    Zofia Urszula Kurek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    72 (24,91%)

    Józef Szopa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

    98 (33,91%)

    Okręg 3

    Maciejowice ulice: Gościniec, Łaskarzewska, Niwa, Polikowska, Rowek, Tadeusza Kościuszki, Zakręty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Maciej Jaworski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (20,00%)

    Jacek Łoskot

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    184 (80,00%)

    Okręg 4

    sołectwa: Leonów, Polik, Pogorzelec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Piotr Cichecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    44 (25,43%)

    Jakub Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (74,57%)

    Okręg 5

    sołectwa: Podzamcze, Uchacze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Dominiak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    91 (41,36%)

    Dariusz Cholewa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    129 (58,64%)

    Okręg 6

    sołectwa: Oblin, Oblin-Grądki, Oblin-Korczunek, Podoblin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Joanna Szczypior

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    96 (33,10%)

    Stanisław Krzysztof Brzeziński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    156 (53,79%)

    Krzysztof Grzegorz Dominiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

    38 (13,10%)

    Okręg 7

    sołectwa: Kochów, Kochów-Kępa, Przewóz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Rutkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    103 (44,59%)

    Jarosław Dziubak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    128 (55,41%)

    Okręg 8

    sołectwa: Kawęczyn, Strych

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Fryc

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    93 (41,70%)

    Sławomir Kalbarczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    130 (58,30%)

    Okręg 9

    sołectwa: Antoniówka Świerżowska, Antoniówka Wilczkowska, Podstolice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Pyza

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (36,32%)

    Edward Bogusław Kondeja

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    128 (63,68%)

    Okręg 10

    sołectwa: Domaszew, Topolin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Jaworski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 11

    sołectwa: Bączki, Podłęż, Samogoszcz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Mariusz Gliwka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 12

    sołectwa: Kępa Podwierzbiańska, Ostrów, Podwierzbie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Witold Piotr Sitnik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (24,34%)

    Karol Brojek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    171 (75,66%)

    Okręg 13

    sołectwa: Budy Podłęskie, Kraski Dolne, Kraski Górne, Nowe Kraski, Pasternik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwester Bienias

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    86 (46,24%)

    Mariola Pokorska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    100 (53,76%)

    Okręg 14

    sołectwa: Kobylnica, Tyrzyn, Wróble-Wargocin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Adam Kuśmierczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    93 (30,59%)

    Halina Wójcikowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    211 (69,41%)

    Okręg 15

    sołectwa: Malamówka, Oronne

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marian Pielak

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    60 (26,09%)

    Łukasz Cyrta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    170 (73,91%)