Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWA GRĄBCZEWO, NOWE NARUSZEWO, POTYRY, SKARBOSZEWO
Pokaż więcej
Ilona Rosmanowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(19,44%)
Paweł Piotrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
70
(27,78%)
Agnieszka Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
133
(52,78%)
Okręg 2
SOŁECTWA: NARUSZEWO, SKWARY
Pokaż więcej
Paweł Kaniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
96
(41,92%)
Tadeusz Krawczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
133
(58,08%)
Okręg 3
SOŁECTWO DROCHOWO, MIEJSCOWOŚCI: DROCHOWO, WOLA-KRYSK SOŁECTWO KRYSK, MIEJSCOWOŚCI: KRYSK, NOWY KRYSK
Pokaż więcej
Zbigniew Pyrzakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
45
(24,46%)
Marek Napiórkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
139
(75,54%)
Okręg 4
SOŁECTWO MICHAŁOWO, MIEJSCOWOŚCI MICHAŁOWO, BESZYNO, SOŁECTWO STACHOWO, SOŁECTWO TROSKI, MIEJSCOWOŚCI: TROSKI, WRÓBLEWO, WRÓBLEWO-OSIEDLE, SOŁECTWO WRONINO.
Pokaż więcej
Anna Zmysłowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(18,40%)
Urszula Teresa Kozakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
21
(9,91%)
Tomasz Marcin Górnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
152
(71,70%)
Okręg 5
SOŁECTWA: POSTRÓŻE, WICHOROWO
Pokaż więcej
Grzegorz Trębiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
21
(11,73%)
Anna Krynicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
20
(11,17%)
Mieczysław Popławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
62
(34,64%)
Paweł Zakrzewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ZAKRZEWSKIEGO
76
(42,46%)
Okręg 6
SOŁECTWO RADZYMIN, MIEJSCOWOŚCI: RADZYMIN, RADZYMINEK
Pokaż więcej
Marcin Grzeszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
196
(73,68%)
Dariusz Żochowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
70
(26,32%)
Okręg 7
SOŁECTWO ZABOROWO II-CZĘŚĆ MIEJSCOWOŚCI ZABOROWO OD NR 1 - NR 87
Pokaż więcej
Mariusz Rybicki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(31,29%)
Igor Adamski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
112
(68,71%)
Okręg 8
SOŁECTWO KOZARZEWO, SOŁECTWO ZABOROWO I-CZĘŚĆ MIEJSCOWOŚCI ZABOROWO OD NR 88 DO NR 153
Pokaż więcej
Piotr Kozera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
44
(26,04%)
Magdalena Adamska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
20
(11,83%)
Arkadiusz Grzegorz Tomaszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
105
(62,13%)
Okręg 9
SOŁECTWO STARY NACPOLSK, MIEJSCOWOŚCI: STARY NACPOLSK, ŻUKOWO POŚWIĘTNE, SOŁECTWO ŻUKOWO, MIEJSCOWOŚCI: ŻUKOWO, ŻUKÓWEK
Pokaż więcej
Łukasz Szostak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(10,22%)
Jarosław Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
65
(47,45%)
Anna Pekról
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
58
(42,34%)
Okręg 10
SOŁECTWO NACPOLSK
Pokaż więcej
Bohdan Chmielewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(34,92%)
Jacek Januszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
61
(20,68%)
Monika Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
100
(33,90%)
Tadeusz Antczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TADEUSZA ANTCZAKA
31
(10,51%)
Okręg 11
SOŁECTWA: ŁAZĘKI, SOBANICE, SREBRNA
Pokaż więcej
Zenon Szczypiorski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
155
(61,26%)
Adam Figurski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
70
(27,67%)
Marcin Mariusz Stasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA STASIAKA
28
(11,07%)
Okręg 12
SOŁECTWO: SKARSZYN, SOŁECTWO NOWY NACPOLSK, SOŁECTWO SOSENKOWO, MIEJSCOWOŚCI SOSENKOWO, SOSENKOWO-OSIEDLE
Pokaż więcej
Krzysztof Bronisław Pielat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA PIELATA
131
(62,68%)
Sławomir Domański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
78
(37,32%)
Okręg 13
SOŁECTWA: STRZEMBOWO, KĘBŁOWICE
Pokaż więcej
Tomasz Cuber
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
52
(26,94%)
Jarosław Krzysztof Banasiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JAROSŁAW BANASIAK
64
(33,16%)
Zbigniew Szpakiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
77
(39,90%)
Okręg 14
SOŁECTWO: DROCHÓWKA, MIEJSCOWOŚCI: DROCHÓWKA, RĄBIEŻ, SOŁECTWO: DŁUTOWO
Pokaż więcej
Jerzy Jan Rybicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
98
(54,14%)
Magdalena Gilewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
83
(45,86%)
Okręg 15
SOŁECTWA: JANUSZEWO, PIEŚCIDŁA
Pokaż więcej
Aneta Wiśniewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(11,58%)
Krzysztof Grzegorz Parkoła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA JAROSŁAWA MARCINIAKA
63
(33,16%)
Zbigniew Nowicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY PIERŚCIŃSKIEJ
105
(55,26%)