Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwa: Lekaszyn i Wilamów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brzozówka, Góry, Kuczki i Skotniki
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Czepów i Stanisławów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Dąbrowa, Kozanki Wielkie, Pęgów, Rożniatów, Rożniatów-Kolonia i Zaborów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Hipolitów, Wielenin i Wielenin-Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwa: Łęg Baliński i Spycimierz
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Człopy, Spycimierz-Kolonia, Wieścice i Zieleń
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Orzeszków, Orzeszków-Kolonia i Ostrowsko
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Brzeziny, Czekaj, Felicjanów i Wola Przedmiejska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Uniejów, ulice: I. Krasińskiego, Bolesława Prusa, C. K. Norwida, J. Słowackiego, A. Mickiewicza, E. Orzeszkowej, Targowa-z wyjątkiem nr 9, 9A i 9B, Asnyka, Reymonta nr 2
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
miasto Uniejów, ulice: Targowa nr 9, 9A i 9B, Ireny Bojakowskiej oraz Rynek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
miasto Uniejów, ulice: Kościelnicka, Portowa, Dolna, Wodna, Turecka, Szkolna, Kościelna, Plac Kolegiacki, Przechodnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Uniejów, ulice: Sienkiewicza, płk. Szczepana Ścibiora, Łęczycka, abp. Jakuba Świnki, Polna, Dębowa, Kilińskiego, Zamkowa, Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Uniejów, ulice: Reymonta-z wyjątkiem nr 2, Jana Pawła II, Makowa, Wiejska, Kwiatowa, Tęczowa, Wąska, Wiśniowa, Zielona, Lipowa, Różana, Marii Konopnickiej, Orzechowa, Spacerowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
miasto Uniejów, ulice: Awaryjna, Biskupa Wojciecha Owczarka, Błogosławionego Bogumiła, Dąbska, Krótka, Ogrodowa, Rzeczna, Miodowa, Wschodnia, Łączna, Cicha
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów