Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Wieleń

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Wieleń: Osiedle Północne: Ulice: Sosnowa, Daszyńskiego, Ppłk. Zdzisława Orłowskiego, Plac Zwycięstwa, Traugutta, Leśna, Waryńskiego, Piotra Wysockiego, Jana Pawła II, Pilska, Spółdzielcza, Aleja Zamkowa, Strzelecka, Międzyleska, Łowiecka, Zwierzyniecka, Myśliwska, Ostoja, Zacisze, Brzozowa.

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Robert Zbigniew Kaszkowiak
      224 (48,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Andrzej Walerian Kina
      154 (33,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Piotr Marian Jagła
      81 (17,65%)

    Okręg 2

    Miasto Wieleń : Osiedle Staromiejskie: ulice : Plac Powstańców Wlkp. , Kościelna, Kasprzaka, Nowe Miasto, Łąkowa, Polna, Portowa, Nadnotecka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Adam Marian Pazurek
      145 (48,66%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Zbigniew Faligowski
      153 (51,34%)

    Okręg 3

    Miasto Wieleń : Osiedle Staromiejskie : ulice: Józefa Wybickiego, Kościuszki, Sienkiewicza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wiesław Michał Pedda
      141 (50,36%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Karol Kornel Brzeziński
      103 (36,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jacek Józef Szymański
      36 (12,86%)

    Okręg 4

    Miasto Wieleń : Osiedle Staromiejskie : ulice: Błonie, Lipowa, Mickiewicza, Ogrodowa, Poremba, Rybaki, Stanisława Staszica, Szkolna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Piotr Kotowski
      123 (36,94%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Joanna Michalina Silińska
      118 (35,44%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Jabłoński
      55 (16,52%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Danuta Snella
      37 (11,11%)

    Okręg 5

    Miasto Wieleń: Osiedle Południowe : Ulice: Akacjowa, Bukowa, Drawska, Fryderyka Chopina, Jaryńska, Jarzębinowa, Jesionowa, Modrzewiowa, Nikoszki, Osiedle Przytorze, Sportowa, Topolowa, Zwycięstwa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Zbigniew Szymoniak
      107 (34,41%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Bogdan Najdek
      70 (22,51%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Katarzyna Kędzierska
      134 (43,09%)

    Okręg 6

    Miasto Wieleń : Osiedle Południowe : ulice: Bohaterów Westerplatte, Czarnkowska, Gen. Sikorskiego, Henryka Sucharskiego, Ignacego Krasickiego, Janka z Czarnkowa, Kazimierza Brownsforda, Kopernika, Krótka, Mężykowska, Mjr. Hubala, Na Skarpie, Nojego, Piękna, Wojska Polskiego, Wybudowanie, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Martyna Kupczyk
      83 (19,48%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Sławomir Paweł Mumot
      133 (31,22%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Marek Pioroński
      90 (21,13%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Małgorzata Andrejczuk
      120 (28,17%)

    Okręg 7

    Miasto Wieleń : Osiedle Południowe : ulice : Dworcowa, Przemysłowa, Bęglewska, Potrzebowicka, Fiołkowa, Różana, Storczykowa, Konwaliowa, Jaśminowa, Słonecznikowa, Krokusowa, Gerberowa, Tulipanowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Tadeusz Jan Borczyk
      125 (28,22%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Krzysztof Stanisław Waligóra
      72 (16,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Kotowski
      42 (9,48%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Jakub Michał Rzeźnik
      204 (46,05%)

    Okręg 8

    Rosko – wieś ulice: Powstańców Wielkopolskich, Polna, Kanałowa, Mężykowska, Studniowa, Śluza

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Regina Justyna Zagórska
      21 (7,45%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewa Matuszczak
      113 (40,07%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Szymon Dominik Ranke
      148 (52,48%)

    Okręg 9

    Rosko – wieś ulice : Cmentarna, Dworcowa, Dworzec, Duża Kolonia, Kwiatowa, Tęczowa, Jarzębinowa, Leśniczówka, Podgórna, Słoneczna, Wybudowanie

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Mateusz Bielawski
      51 (17,06%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Beata Teresa Krystek
      84 (28,09%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Henryk Józef Helak
      164 (54,85%)

    Okręg 10

    Miały, Mężyk, Bielsko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Piotr Szczepan Nowak
      126 (31,66%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Marek Doczekalski
      272 (68,34%)

    Okręg 11

    Gulcz, Hamrzysko, Biała, Gniewomierz, Maciejewo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Wiesław Antoni Ćwiertniak
      112 (36,84%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Stanisław Wieczorek
      192 (63,16%)

    Okręg 12

    Wrzeszczyna, Potrzebowice, Osina, Bęglewo, Łaski, Brzeźno, Zawada, Jaryń, Stępy Młyn

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krystyna Sierocka
      66 (21,02%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Mirosław Tadeusz Myszkowski
      248 (78,98%)

    Okręg 13

    Kałądek, Folsztyn, Nowe Dwory, Zielonowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marek Tomasz Sobotta
      93 (28,27%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Duczyński
      236 (71,73%)

    Okręg 14

    Dzierżążno Wielkie, Dzierżążno Małe, Lipinki, Kocień Wielki, Kuźniczka, Usypisko

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Leszek Józef Krecak
      92 (32,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Sienkiewicz
      75 (26,22%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marta Krystyna Sobieska
      119 (41,61%)

    Okręg 15

    Dębogóra, Gieczynek, Brzezinki, Herburtowo, Marianowo, Mniszek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA GMINY WIELEŃ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Anna Maria Musarz
      175 (53,35%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Ewelina Fuczko
      153 (46,65%)