Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Laszki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bobrówka i Wietlin Osada

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Joanna Łobaz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    127 (43,49%)

    Mirosław Janusz Broda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    165 (56,51%)

    Okręg 2

    Charytany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Domszy

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Korzenica i Bukowina

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Smoliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    91 (29,07%)

    Robert Grzegorz Bałtowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    222 (70,93%)

    Okręg 4

    Laszki od nr 1 do nr 93

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paweł Czerwiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    80 (31,01%)

    Krzysztof Marek Grenda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    178 (68,99%)

    Okręg 5

    Laszki od nr 94 do nr 183

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Król

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    134 (57,76%)

    Grzegorz Halwa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (42,24%)

    Okręg 6

    Laszki od nr 184 do nr 289

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Buczkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    92 (34,85%)

    Bogusław Adam Kuta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    172 (65,15%)

    Okręg 7

    Laszki od nr 290 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Szablan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    77 (40,53%)

    Jacek Kania

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    113 (59,47%)

    Okręg 8

    Miękisz Nowy od nr 1 do nr 88

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Czernysz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    83 (44,39%)

    Eugeniusz Romanko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (55,61%)

    Okręg 9

    Miękisz Nowy od nr 88A do końca i Czerniawka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Porada

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    87 (46,03%)

    Irena Miszczyszyn

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (47,09%)

    Iwona Marzena Fortuna

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    13 (6,88%)

    Okręg 10

    Miękisz Stary

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mateusz Łukasz Głowacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    85 (31,02%)

    Marek Zygmunt Bawoł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    189 (68,98%)

    Okręg 11

    Tuchla z osadą Tuchla

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Janusz Hirny

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM

    80 (52,98%)

    Elżbieta Józefa Pasieczna

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    71 (47,02%)

    Okręg 12

    Wietlin od nr 1 do nr 84a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mirosław Nazar

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 13

    Wietlin od nr 85 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Paweł Kałek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 14

    Wietlin Trzeci i Wietlin Pierwszy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Marian Szumlański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (29,89%)

    Edward Gajos

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    122 (70,11%)

    Okręg 15

    Wysocko

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Halina Pyrcz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    126 (49,61%)

    Robert Stanisław Wyka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (34,25%)

    Andrzej Piotr Kluz

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    41 (16,14%)