Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nowe Miasto

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Jurzyn-Modzele-Bartłomieje: miejscowości: Jurzyn, Modzele-Bartłomieje Sołectwa: Jurzynek, Kubice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Smakulski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    29 (28,71%)

    Ryszard Wędrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    72 (71,29%)

    Okręg 2

    Sołectwa: Czarnoty, Gościmin Wielki, Zawady Stare

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Hanna Krystyna Banach

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (22,56%)

    Katarzyna Agnieszka Kałuża

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (24,39%)

    Stanisław Jan Ciosek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    87 (53,05%)

    Okręg 3

    Sołectwa: Gucin, Karolinowo, Zawady B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Kołpaczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (50,98%)

    Tadeusz Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    75 (49,02%)

    Okręg 4

    Sołectwo: Anielin-Belin miejscowości: Anielin, Belin Sołectwo: Szczawin-Adamowo miejscowości: Adamowo, Szczawin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Konieczek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (40,88%)

    Józef Wiącek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    107 (59,12%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Janopole, Latonice, Władysławowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Jarosław Sobczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (49,16%)

    Barbara Niedzielska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    91 (50,84%)

    Okręg 6

    Sołectwa: Gawłowo, Gawłówek, Rostki, Zakobiel

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Mirosław Ostrowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    33 (21,29%)

    Adam Ruciński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (35,48%)

    Hanna Danuta Bafeltowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    67 (43,23%)

    Okręg 7

    Sołectwa: Grabie, Nowosiółki Sołectwo: Popielżyn Dolny-Aleksandria miejscowości: Aleksandria, Popielżyn Dolny Sołectwa: Tomaszewo, Żołędowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Damian Dalecki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    41 (41,00%)

    Anna Zawadzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    59 (59,00%)

    Okręg 8

    Sołectwa: Kadłubówka, Miszewo Wielkie, Przepitki, Salomonka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Oporski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    66 (46,48%)

    Edward Zakrzewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (26,76%)

    Damian Wiktorowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    38 (26,76%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Henrykowo, Wólka Szczawińska, Zasonie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Janina Jackiewicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    16 (12,90%)

    Rafał Adam Makowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    38 (30,65%)

    Eugeniusz Olszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    46 (37,10%)

    Elżbieta Żebrowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA WIEŚ TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ

    24 (19,35%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Miszewo B, Nowe Miasto-Folwark

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Ebert

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (43,28%)

    Emilia Leszczyńska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (41,79%)

    Sławomir Andrzej Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    20 (14,93%)

    Okręg 11

    Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Ciechanowska, Kościelna, Ludowa, Targowa, Wspólna, Zacisze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sławomir Sencerz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    90 (58,44%)

    Zbigniew Stanisław Wacholski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    64 (41,56%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Akacjowa, Brzozowa, Dębowa, Długa, Grunwaldzka, Henryka Sienkiewicza, Klonowa, Leśna, Lipowa, Młodzieżowa, Piaskowa, Pogodna, Poprzeczna, Północna, Sosnowa, Świerkowa, Wiejska, Władysława Stanisława Reymonta

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Wiesława Sotkiewicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    87 (62,14%)

    Stefan Jan Gumowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    53 (37,86%)

    Okręg 13

    Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Apteczna, Biwakowa, Cicha, Dojazd, Gościmińska, Letniskowa, Przyleśna, Spacerowa, Słoneczna, Szyszkowa, Tatarska, Wakacyjna, Wiatraczna, Wolności, Zamkowa, Zarynie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Konieczek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    89 (51,74%)

    Miron Krzysztof Zygmuntowicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    83 (48,26%)

    Okręg 14

    Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Główny Rynek, Nadrzeczna, Przechodnia, Przejazd, Tylna, Warszawska, Waryńskiego, Zakroczymska, Zaułek, Zawodzie, Zielony Rynek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Daniel Żmijewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (17,83%)

    Piotr Zadrożny

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    56 (35,67%)

    Marek Caliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    73 (46,50%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Nowe Miasto miejscowość: Nowe Miasto-ulice: Błonie, Browarna, Bursztynowa, Czernie, Graniczna, Królewska, Książęca, Kwiatowa, Ogrodowa, Piastów, Płońska, Polna, Tartaczna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wardzyński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (29,23%)

    Janusz Jacek Chyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    58 (29,74%)

    Wiesława Witaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SŁAWOMIR ZALEWSKI DLA ROZWOJU GMINY

    80 (41,03%)