Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Golub-Dobrzyń

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Cieszyny, Pląchoty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Kopaczewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW PANTER

    98 (42,98%)

    Marta Maria Czarzyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    95 (41,67%)

    Grzegorz Dróżdż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    35 (15,35%)

    Okręg 2

    Bobrowisko, Hamer, Józefat, Karczewo, Konstancjewo, Kujawa, Mokry Las, Pusta Dąbrówka, Tokary, Sortyka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Bogdan Klonowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    113 (45,75%)

    Wojciech Dariusz Angowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    121 (48,99%)

    Wacław Majewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (5,26%)

    Okręg 3

    Suwała, Wrocki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Tomasz Panter

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEW PANTER

    124 (38,87%)

    Krzysztof Romanowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    139 (43,57%)

    Przemysław Zakrzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    56 (17,55%)

    Okręg 4

    Gałczewko, Gałczewo, Mokrylas, Nowawieś, Przeszkoda, Zawada

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Henryk Skrzyniecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    205 (68,56%)

    Grzegorz Dąbski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    94 (31,44%)

    Okręg 5

    Kolonia Lipnica, Owieczkowo, Sokoligóra

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Artur Józef Kaszyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    123 (53,95%)

    Joanna Katarzyna Jasieniecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    105 (46,05%)

    Okręg 6

    Handlowy Młyn, Lisak, Lisewo, Lisewo-Młyn, Nowy Młyn

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Piotr Stefański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    204 (67,11%)

    Joanna Wojciechowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    100 (32,89%)

    Okręg 7

    Ostrowite, Poćwiardowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Hnatusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    223 (56,31%)

    Jan Nowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    173 (43,69%)

    Okręg 8

    Gajewo, Skępsk, Słuchaj, Pasieka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Maria Topolewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    87 (35,22%)

    Tomasz Kazimierz Sadakiewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    127 (51,42%)

    Paweł Wower

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    33 (13,36%)

    Okręg 9

    Krążno, Podzamek Golubski, Antoniewo, Olszówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Opacki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    142 (39,01%)

    Lidia Anna Jankowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    82 (22,53%)

    Mirosław Wojciech Hossa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAW HOSSA

    140 (38,46%)

    Okręg 10

    Bierzgło, Kamienny Smug, Nowogród, Praczka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Jagielski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    132 (55,46%)

    Krystian Rozwonkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    38 (15,97%)

    Stanisław Zadrużyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (28,57%)

    Okręg 11

    Grudza, Paliwodzizna, Pomorzany, Ruziec, Wygoda, Zaręba, Strachowo, Strachówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Rozwonkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    200 (65,36%)

    Sebastian Łukasz Wrzesiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    57 (18,63%)

    Janusz Łukasz Targowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (16,01%)

    Okręg 12

    Węgiersk

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    103 (44,98%)

    Hieronim Jan Gutmański

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (39,69%)

    Okręg 13

    Macikowo, Carski Dar, Babiak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Jerzy Boniecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    96 (57,14%)

    Wiesław Jachowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    72 (42,86%)

    Okręg 14

    Sokołowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Gutkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA

    64 (33,68%)

    Szymon Piotr Badowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE - CZAS DOBRYCH GOSPODARZY I ZGODA DLA POWIATU

    126 (66,32%)

    Okręg 15

    Białkowo, Sadykierz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karolina Rosołowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)