Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Lidzbark Warmiński
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
8
Łukasz Szymański
24
(0,37%)
-
1
Rafał Tkaczuk
211
(3,28%)
-
2
Maria Katarzyna Trypucka
26
(0,40%)
-
5
Zbigniew Lewandowski
26
(0,40%)
-
3
Andrzej Wojciech Gieryszewski
23
(0,36%)
-
7
Adam Mateusz Mickiewicz
12
(0,19%)
-
4
Teresa Iljuczonek
16
(0,25%)
-
6
Zofia Maria Wojtowicz
23
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Grażyna Leśniewska
34
(0,53%)
-
7
Wiesław Giers
39
(0,61%)
-
4
Maria Żylińska
197
(3,06%)
-
3
Rafał Józef Zieliński
169
(2,62%)
-
8
Waldemar Jerzy Korzeniewski
83
(1,29%)
-
1
Leszek Sierputowicz
483
(7,50%)
-
2
Janina Mirosława Sobczak
120
(1,86%)
-
6
Marek Myśliwiec
132
(2,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
5
Maria Felenczak
82
(1,27%)
-
4
Oksana Anna Sytczyk
38
(0,59%)
-
6
Artur Wangin
135
(2,10%)
-
2
Damian Olaf Kardymowicz
173
(2,69%)
-
7
Joanna Katarzyna Tarasewicz
73
(1,13%)
-
8
Andrzej Kamiński
179
(2,78%)
-
3
Bartosz Andrzej Buczyński
59
(0,92%)
-
1
Ewa Jolanta Huss-Nowosielska
120
(1,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marcin Rafał Gasperowicz
113
(1,75%)
-
6
Piotr Łazowski
28
(0,43%)
-
2
Janina Tausiewicz
68
(1,06%)
-
3
Monika Osowska
30
(0,47%)
-
4
Waldemar Leon Dobrzeniecki
29
(0,45%)
-
7
Dorota Romanik
51
(0,79%)
-
8
Adam Frączak
21
(0,33%)
-
5
Wojciech Staniszewski
17
(0,26%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Janusz Mucha
327
(5,08%)
-
5
Aldona Anna Borys
33
(0,51%)
-
4
Cezary Styczewski
67
(1,04%)
-
3
Ewa Maria Giedryś
175
(2,72%)
-
1
Jan Harhaj
1 361
(21,13%)
-
6
Paweł Łukian
83
(1,29%)
-
8
Bartłomiej Pacholak
92
(1,43%)
-
7
Jolanta Nicewicz
27
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
4
Monika Mazuro
123
(1,91%)
-
2
Zenon Ramotowski
93
(1,44%)
-
1
Sebastian Kuźniewski
537
(8,34%)
-
5
Paweł Piątek
89
(1,38%)
-
3
Karol Stanisław Szczebiot
116
(1,80%)
-
6
Anna Wilk
76
(1,18%)
-
7
Piotr Paweł Szutowicz
320
(4,97%)
-
8
Monika Agnieszka Borowa
89
(1,38%)
Okręg 2
Gminy: Kiwity, Lidzbark Warmiński
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Daniela Dworczyk
22
(0,61%)
-
6
Mateusz Komuda
53
(1,48%)
-
1
Ryszard Nałęcz
72
(2,00%)
-
4
Stanisław Jagiełło
23
(0,64%)
-
2
Katarzyna Bąk
25
(0,70%)
-
5
Anna Mickiewicz
3
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Brygida Małeć
227
(6,32%)
-
4
Jacek Bakuła
89
(2,48%)
-
1
Jerzy Kielak
309
(8,60%)
-
5
Małgorzata Trochimowicz
70
(1,95%)
-
3
Mariusz Prokopowicz
117
(3,26%)
-
6
Marzanna Sartanowicz
81
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
1
Krzysztof Brzeziński
105
(2,92%)
-
2
Agnieszka Dubrawska
37
(1,03%)
-
3
Mariusz Gulbiński
24
(0,67%)
-
4
Barbara Koźlik
60
(1,67%)
-
5
Józef Borkowski
140
(3,90%)
-
6
Bożena Pelik-Ogonowska
44
(1,22%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Sylwia Znamierowska
90
(2,50%)
-
1
Marcin Kania
217
(6,04%)
-
4
Władysława Baraniak
74
(2,06%)
-
3
Elżbieta Janina Walesiak
19
(0,53%)
-
2
Paweł Suchomski
50
(1,39%)
-
6
Maciej Rozmysłowicz
67
(1,86%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Aleksander Olechnowicz
388
(10,80%)
-
2
Anna Czeryba
163
(4,54%)
-
5
Justyna Zielińska
66
(1,84%)
-
4
Grażyna Kraczek
40
(1,11%)
-
3
Wojciech Pliszka
98
(2,73%)
-
6
Krzysztof Osowski
105
(2,92%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
2
Alicja Maria Szukis
106
(2,95%)
-
6
Adrian Wajda
63
(1,75%)
-
4
Monika Kapuścińska
89
(2,48%)
-
3
Zbigniew Michał Salmanowicz
152
(4,23%)
-
5
Iwona Miecznikowska
37
(1,03%)
-
1
Marek Grzegorz Kuźniewski
268
(7,46%)
Okręg 3
Gminy: Orneta, Lubomino
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
9
Andrzej Wojciech Janulewicz
47
(0,77%)
-
1
Artur Józef Poddubiuk
679
(11,13%)
-
2
Anna Sopyło
44
(0,72%)
-
3
Ireneusz Gołębiewski
242
(3,97%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Szyszko
71
(1,16%)
-
5
Zygmunt Wiesław Piotrowski
59
(0,97%)
-
7
Zbigniew Wieczorek
32
(0,52%)
-
8
Joanna Wanda Michalik
5
(0,08%)
-
6
Bogusława Małgorzata Karpińska-Głowacka
25
(0,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tadeusz Walenty Fiodorowicz
297
(4,87%)
-
5
Kamila Teresa Warcaba
68
(1,11%)
-
4
Beata Strzyżewska-Ossowska
28
(0,46%)
-
3
Joanna Wojciechowska
81
(1,33%)
-
2
Wojciech Jerzy Broszkiewicz
134
(2,20%)
-
6
Tadeusz Wojciech Fijałkowski
121
(1,98%)
-
7
Ewa Anna Zaobidna
112
(1,84%)
-
8
Barbara Lipiak
69
(1,13%)
-
9
Wojciech Naruszewicz
138
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDOWCÓW
-
7
Zbigniew Antoni Matula
35
(0,57%)
-
2
Wojciech Michańczyk
448
(7,34%)
-
3
Anna Halina Bartoszewicz
68
(1,11%)
-
4
Karol Łasiński
227
(3,72%)
-
1
Jan Dyba
152
(2,49%)
-
6
Teresa Gabriela Naguszewska
45
(0,74%)
-
5
Beata Buszowiecka
26
(0,43%)
-
8
Justyna Anna Podleś
180
(2,95%)
-
9
Andrzej Gierlof
129
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Mirosław Zdunek
179
(2,93%)
-
3
Barbara Zawadzka
68
(1,11%)
-
2
Sylwia Ciszewska
118
(1,93%)
-
5
Jacek Andrzej Świniarski
37
(0,61%)
-
6
Beata Milewska
44
(0,72%)
-
8
Alina Kukuła
30
(0,49%)
-
4
Danuta Maria Kuś
60
(0,98%)
-
7
Janusz Ryszard Łazarczuk
32
(0,52%)
-
9
Jan Kamieniecki
19
(0,31%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jarosław Kogut
665
(10,90%)
-
2
Elżbieta Suchodolska
168
(2,75%)
-
8
Jolanta Maria Wagner
16
(0,26%)
-
9
Mateusz Jurkiewicz
97
(1,59%)
-
7
Tadeusz Makiewicz
34
(0,56%)
-
3
Robert Tadeusz Sielicki
173
(2,84%)
-
6
Józef Marijko
77
(1,26%)
-
4
Elżbieta Ewa Fijarczyk
114
(1,87%)
-
5
Bożena Hermanowicz
63
(1,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIĘCIU GMIN
-
1
Wojciech Dominik Szybko
200
(3,28%)
-
2
Teresa Piórko
34
(0,56%)
-
3
Dariusz Kazimierz Butkiewicz
27
(0,44%)
-
4
Paulina Mikielewicz
28
(0,46%)
-
5
Justyn Krzysztof Waraksa
13
(0,21%)
-
8
Dorota Wiśniewska
35
(0,57%)
-
6
Agnieszka Frągnowska
72
(1,18%)
-
7
Jerzy Uscki
40
(0,66%)
-
9
Andrzej Ołtuszewski
97
(1,59%)