Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gminy: Kazanów, Tczów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Janusz Waldemar Puk
445
(9,56%)
-
4
Artur Tomasz Wulczyński
123
(2,64%)
-
3
Ewa Dąbrowska
96
(2,06%)
-
6
Kinga Anna Kołaga
481
(10,34%)
-
5
Izabela Elżbieta Bochniak
97
(2,08%)
-
1
Andrzej Wojciech Szczypiór
459
(9,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
5
Andrzej Wroński
44
(0,95%)
-
3
Krystyna Matuska
47
(1,01%)
-
2
Jan Madej
169
(3,63%)
-
1
Stefan Bernaciak
496
(10,66%)
-
4
Marzena Iwona Chojnacka
30
(0,64%)
-
6
Elżbieta Płaza
46
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM BUDUJEMY
-
5
Aneta Justyna Pietrzyk
194
(4,17%)
-
2
Danuta Mroczek
69
(1,48%)
-
1
Władysław Stanisław Michalik
361
(7,76%)
-
3
Alina Krystyna Nędzi
63
(1,35%)
-
6
Piotr Leszek Rzepa
68
(1,46%)
-
4
Rafał Górecki
38
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Piotr Fijołek
517
(11,11%)
-
6
Aneta Rutkowska
37
(0,80%)
-
4
Danuta Anna Sajnóg
77
(1,65%)
-
3
Mieczysław Dariusz Kozuń
290
(6,23%)
-
2
Bogusław Bernaciak
328
(7,05%)
-
5
Małgorzata Stawarz
78
(1,68%)
Okręg 2
Gminy: Policzna, Przyłęk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Łukasz Badeński
518
(10,00%)
-
5
Justyna Krzysztoszek
162
(3,13%)
-
4
Halina Małgorzata Bocian
70
(1,35%)
-
2
Anna Monika Fiet
434
(8,38%)
-
3
Danuta Marszałek
288
(5,56%)
-
6
Jacek Maciej Kowalczyk
58
(1,12%)
-
7
Zbigniew Wawrzyniec Ziemianek
54
(1,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
7
Henryk Adam Małek
31
(0,60%)
-
2
Krzysztof Gaweł
116
(2,24%)
-
3
Tadeusz Stanisław Głowacki
31
(0,60%)
-
1
Honorata Dziwisz
64
(1,24%)
-
4
Beata Malesa
108
(2,09%)
-
6
Ewa Rogala
34
(0,66%)
-
5
Krzysztof Michał Miękus
11
(0,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM BUDUJEMY
-
3
Marian Wiesław Kuś
206
(3,98%)
-
5
Bogusław Zdzisław Szumilas
91
(1,76%)
-
1
Jerzy Andrzej Kamionka
480
(9,27%)
-
4
Krystyna Ociesa
64
(1,24%)
-
6
Jacek Rogala
56
(1,08%)
-
2
Małgorzata Gdala
161
(3,11%)
-
7
Elżbieta Teresa Szczepaniak
47
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Stanisław Bartosiewicz
502
(9,69%)
-
2
Arkadiusz Piotr Jasik
110
(2,12%)
-
4
Agnieszka Wioleta Rogala
88
(1,70%)
-
3
Piotr Grudziński
107
(2,07%)
-
6
Magdalena Katarzyna Chołuj-Tomaszewska
149
(2,88%)
-
5
Angelika Justyna Przerwa
128
(2,47%)
-
7
Michał Ciupak
71
(1,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
3
Piotr Włodarczyk
88
(1,70%)
-
4
Barbara Chołuj
42
(0,81%)
-
2
Renata Wójcik
25
(0,48%)
-
1
Waldemar Wiesław Łukaszuk
77
(1,49%)
-
5
Jarosław Furga
21
(0,41%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Mirosław Koniarz
45
(0,87%)
-
4
Marek Edward Pajączkowski
102
(1,97%)
-
2
Ewa Kowalczyk
91
(1,76%)
-
7
Justyna Sikora
34
(0,66%)
-
1
Ewa Bożena Fijoł
314
(6,06%)
-
5
Leszek Rutkowski
63
(1,22%)
-
6
Barbara Małgorzata Śrubka
37
(0,71%)
Okręg 3
Miasto i Gmina Zwoleń
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Wiktoria Joanna Zdżalik
132
(1,89%)
-
8
Irmina Klaudia Kamińska
121
(1,73%)
-
6
Krzysztof Marcin Figurski
393
(5,63%)
-
4
Mirosław Jan Urbanek
295
(4,22%)
-
2
Jarosław Gnyś
333
(4,77%)
-
3
Katarzyna Monika Nowak
193
(2,76%)
-
5
Ewa Bachanek
256
(3,66%)
-
1
Zbigniew Stanisław Rek
562
(8,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA SAMORZĄDOWA
-
3
Katarzyna Gorczyca
33
(0,47%)
-
2
Krzysztof Płachta
147
(2,10%)
-
1
Jan Henryk Pęksyk
194
(2,78%)
-
4
Roman Furga
59
(0,84%)
-
5
Angelika Maria Nowak
24
(0,34%)
-
8
Sebastian Marian Lasota
22
(0,31%)
-
6
Grzegorz Kwieciński
36
(0,52%)
-
7
Urszula Adamiec
99
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM BUDUJEMY
-
2
Andrzej Skorek
451
(6,46%)
-
1
Zbigniew Buczma
179
(2,56%)
-
6
Piotr Wajs
50
(0,72%)
-
4
Małgorzata Kaczmarczyk
71
(1,02%)
-
3
Krzysztof Zaborski
84
(1,20%)
-
7
Lucyna Jolanta Stępień
114
(1,63%)
-
5
Marta Izabela Baczkowska
48
(0,69%)
-
8
Dariusz Pyciarz
122
(1,75%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Waldemar Urbański
665
(9,52%)
-
4
Krzysztof Cywka
200
(2,86%)
-
7
Aneta Urszula Koncka
51
(0,73%)
-
2
Mirosław Zbigniew Chołuj
344
(4,92%)
-
3
Marcin Liberadzki
236
(3,38%)
-
6
Magdalena Stefańska
47
(0,67%)
-
8
Robert Cezary Kukliński
73
(1,05%)
-
5
Bernadeta Maria Woźniak
79
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Angelika Anna Orzełek-Kapciak
7
(0,10%)
-
3
Grzegorz Chrost
45
(0,64%)
-
1
Paweł Kaca
194
(2,78%)
-
2
Michał Rzeszót
273
(3,91%)
-
6
Renata Chrost
29
(0,42%)
-
5
Iwona Wilkiewicz
43
(0,62%)
-
7
Jacek Paweł Szarpak
58
(0,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Grażyna Chołuj
8
(0,11%)
-
3
Leokadia Julianna Dąbrowska
58
(0,83%)
-
1
Edward Mirosław Rybak
359
(5,14%)
-
4
Romuald Paklerski
48
(0,69%)
-
8
Rafał Kramek
33
(0,47%)
-
2
Andrzej Stankiewicz
60
(0,86%)
-
6
Marcin Wróblewski
24
(0,34%)
-
5
Małgorzata Kutyła
33
(0,47%)