Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
I Brygady Pancernej WP (od Bolszewa do przystanku SKM Wejherowo-Nanice), Akacjowa, Architektów, Broniewskiego, Budowlanych, Chełmońskiego, Chopina, Derdowskiego, Dolna, Geodetów, Gołębia, Graniczna, Gulgowskiego, Księdza Heyki, Inżynierska, Jagalskiego, Jana z Kolna, Jaskółcza, Jasna, Karnowskiego, Kąpino Dolne, Kochanowskiego, Kolejowa, Kołłątaja, Kossaka, Krasińskiego, Krucza, Kusocińskiego, Lelewela, Lipowa, Łabędzia, Majkowskiego, Mostowa, Nabrzeże Redy, Nad Kanałem, Nadrzeczna, Nanicka, Narutowicza, Niska, Nowowiejskiego, Obrońców Helu, Obrońców Wybrzeża, Ofiar Piaśnicy, Ogrody Nanickie, Okrężna, Panek, Partyzantów, Podmiejska, Pruszkowskiego, Przemysłowa, Pułaskiego, Rejtana, Rogali, Słoneczna, Słowackiego, Słowicza, Staromłyńska, Stolarska, Tartaczna, Techników, Traugutta, Wczasowa, Wierzbowa, Wyczółkowskiego, Wyspiańskiego, Zwycięstwa, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA
-
2
Piotr Dariusz Bławat
38
(0,76%)
-
7
Anna Angelika Musiałek
50
(1,00%)
-
1
Arkadiusz Wiesław Szczygieł
343
(6,84%)
-
3
Marta Maria Dębiec
48
(0,96%)
-
4
Grzegorz Dariusz Skowroński
163
(3,25%)
-
6
Aleksandra Klejdysz
10
(0,20%)
-
5
Robert Andrzej Szultk
18
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA”
-
4
Teresa Malinowska
77
(1,53%)
-
1
Krzysztof Mikołaj Hildebrandt
1 032
(20,57%)
-
3
Krzysztof Stanisław Gajewski
123
(2,45%)
-
2
Paweł Grzegorz Formela
572
(11,40%)
-
5
Bartłomiej Michał Frey
131
(2,61%)
-
7
Dorota Janina Chodubska
136
(2,71%)
-
6
Elżbieta Irena Chylak
93
(1,85%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Rafał Bogusław Szlas
734
(14,63%)
-
5
Grażyna Teresa Białk
89
(1,77%)
-
4
Szymon Piotr Czoska
63
(1,26%)
-
2
Maciej Mariusz Nowociński
137
(2,73%)
-
6
Angelika Małgorzata Durajewska
14
(0,28%)
-
7
Mariusz Stanisław Krawiec
71
(1,41%)
-
3
Joanna Maria Stachowiak
174
(3,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Marcin Paweł Drewa
554
(11,04%)
-
2
Dariusz Antoni Jankowski
63
(1,26%)
-
4
Marek Talaga
59
(1,18%)
-
6
Krystyna Teofila Dziekańska
59
(1,18%)
-
7
Krzysztof Robert Ginejt
21
(0,42%)
-
5
Jowita Krystyna Ponka
62
(1,24%)
-
3
Mirosława Teresa Łukowicz
84
(1,67%)
Okręg 2
I Brygady Pancernej WP (od przystanku SKM Wejherowo-Nanice do ul. Gdańskiej), I Morskiego Pułku Strzelców, Asnyka, Baczyńskiego, Bema, Bolduana, Borowiacka, Brzechwy, Ceynowy, Chmielewskiego, Stefana Czarnieckiego, Kazimierza Dzięcielskiego, Drzeżdżona, Franciszka Fenikowskiego, Gdańska, Grottgera, Gryfa Pomorskiego, Hufca Harcerzy Gdyńskich, Iwaszkiewicza, Jaśminowa, Kaszubska, Kociewska, Konopnickiej, Kropidłowskiej, Leśmiana, Ludowa, Maszopów, Mestwina, Mokwy, Morska, Necla, Norwida, Obrońców Kępy Oksywskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Ogrodowa, Orzeszkowej, Osiedle Kaszubskie, Patoka, Pokoju, Pomorska, Prusa, Reja, Rybacka, Księdza Skargi, Staffa, Stefczyka, Otylii Szczukowskiej, Szyprów, Świętopełka, Trepczyka, Tuwima, Waśkowskiego, Weteranów.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA
-
1
Wojciech Paweł Wasiakowski
309
(5,10%)
-
2
Artur Jan Cierzniewski
283
(4,67%)
-
6
Magdalena Wojewska
27
(0,45%)
-
7
Monika Mielewczyk
53
(0,88%)
-
3
Maria Barbara Lis
50
(0,83%)
-
5
Dorota Stanisława Bławat
28
(0,46%)
-
4
Tomasz Paweł Mrzygłocki
73
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA”
-
5
Dorota Joanna Ściślak
89
(1,47%)
-
1
Beata Katarzyna Rutkiewicz
492
(8,12%)
-
2
Henryk Leon Kanczkowski
316
(5,22%)
-
3
Henryk Jarosz
241
(3,98%)
-
8
Mariusz Janusz Łupina
611
(10,09%)
-
4
Czesław Józef Kukowski
464
(7,66%)
-
7
Izabela Ewa Sikora
173
(2,86%)
-
6
Jarosław Florian Kierznikowicz
110
(1,82%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Jacek Kazimierz Gafka
770
(12,71%)
-
4
Katarzyna Anna Drausal
102
(1,68%)
-
2
Bartłomiej Woźniak
241
(3,98%)
-
5
Erwin Jan Hierasimczyk
28
(0,46%)
-
3
Katarzyna Anna Nowocińska
127
(2,10%)
-
6
Aleksandra Helena Szlas
186
(3,07%)
-
8
Artur Andrzej Aderek
57
(0,94%)
-
7
Krzysztof Kazimierz Wicki
48
(0,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Andrzej Stanisław Wesołka
248
(4,10%)
-
5
Sylwia Maria Mejer
74
(1,22%)
-
1
Tomir Gerard Ponka
601
(9,92%)
-
3
Violeta Alina Szweda
91
(1,50%)
-
8
Zdzisław Franciszek Wiczkowski
72
(1,19%)
-
4
Małgorzata Maria Fisch
24
(0,40%)
-
6
Jakub Szymon Reszke
52
(0,86%)
-
7
Łukasz Karol Reschke
16
(0,26%)
Okręg 3
1 Maja, 12 Marca, Abrahama, Boczna, Brzozowa, Cicha, Czeladnicza, Pułkownika Dąbka, Dąbrowskiego, Gniewowska, Judyckiego, Kamienna, Kasprowicza, Klasztorna, Krasickiego, Kościelna, Kościuszki, Krótka, Krzywa, Krzyżowa, Leśna, Łąkowa, Marynarki Wojennej, Matejki, Mickiewicza, Myśliwska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Odrębna, Ofiar Grudnia 1970, Ojców Reformatów, Osiedla Staszica, Paderewskiego, Parkowa, Plac Jakuba Wejhera, Podgórna, Pogodna, Polna, Południowa, Poprzeczna, Północna, Przebendowskiego, Pucka, Roszczynialskiego, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Sędzickiego, Sikorskiego, Dżanet Skibniewskiej, Sobieskiego (od Placu Jakuba Wejhera do ulicy 3 Maja), Srebrny Potok, Śmiechowska, Środkowa, Świętej Anny, Świętego Jacka, Świętego Jana, Torowa, Wałowa, Wąska, Wniebowstąpienia, Wschodnia, Wybickiego, Wysoka, Zamkowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA
-
4
Grażyna Teresa Ostojska
19
(0,43%)
-
2
Mateusz Jakub Schmidt
159
(3,64%)
-
3
Paweł Przemysław Thiel
170
(3,89%)
-
1
Teresa Agnieszka Skowrońska
536
(12,25%)
-
6
Wiesława Anna Szypelt
12
(0,27%)
-
7
Joanna Małgorzata Pionk
73
(1,67%)
-
5
Krzysztof Eugeniusz Szlagowski
15
(0,34%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA”
-
1
Wojciech Andrzej Kozłowski
332
(7,59%)
-
3
Beata Eugenia Dymarczyk
77
(1,76%)
-
5
Mateusz Michał Makurat
295
(6,74%)
-
6
Sonia Halina Skiba
145
(3,32%)
-
7
Ryszard Dariusz Nalepka
101
(2,31%)
-
2
Piotr Witold Bochiński
340
(7,77%)
-
4
Marta Czoska
117
(2,67%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
3
Izabela Hanna Szczodrowska
182
(4,16%)
-
4
Grażyna Anna Ropel
93
(2,13%)
-
5
Lucyna Małgorzata Gafka
62
(1,42%)
-
2
Piotr Dawszewski
93
(2,13%)
-
6
Anna Maria Halmann
32
(0,73%)
-
7
Marcin Rafał Skowronek
118
(2,70%)
-
1
Marek Stanisław Budnik
611
(13,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Franciszek Andrzej Sychowski
169
(3,86%)
-
2
Katarzyna Loewnau
72
(1,65%)
-
1
Piotr Brunon Reszke
405
(9,26%)
-
5
Aleksandra Krystyna Szmidke
39
(0,89%)
-
7
Anna Kamila Kuczkowska
30
(0,69%)
-
4
Zenon Jacek Frankowski
52
(1,19%)
-
6
Urszula Maria Krzebietka
25
(0,57%)
Okręg 4
3 Maja, 10 Lutego, Bukowa, Drzewiarza, Dworcowa, Generała Hallera, Harcerska, Inwalidów Wojennych, Kalwaryjska, Kopernika, Kotłowskiego, Krofeya, Kwiatowa, Łęgowskiego, Modra, Mostnika, Osiedle 1000 Lecia PP, Osiedle Przyjaźni, Plac Józefa Piłsudskiego, Przyjaźni, Rogaczewskiego, Sienkiewicza, Słowińców, Sobieskiego (od ul. 3 Maja do końca), Spacerowa, Spokojna, Sportowa, Strzelecka, Sucharskiego, Szczęśliwa, Transportowa, Urocza, Wejherowska, Wzgórze Wolności, Zachodnia, Zielna, Złota.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA WEJHEROWA
-
2
Daniel Mariusz Szczygieł
112
(2,72%)
-
7
Janina Marta Czerwionke
9
(0,22%)
-
6
Adam Robert Ciskowski
16
(0,39%)
-
1
Tomasz Józef Willma
130
(3,16%)
-
4
Aleksandra Dorota Żywicka
20
(0,49%)
-
5
Danuta Irena Wojewska
27
(0,66%)
-
3
Agata Katarzyna Świerzb
50
(1,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „WOLĘ WEJHEROWO KRZYSZTOFA HILDEBRANDTA”
-
3
Dariusz Stanisław Kreft
378
(9,18%)
-
7
Marek Jerzy Kukuczka
56
(1,36%)
-
6
Radosław Bartłomiej Jeżowski
45
(1,09%)
-
4
Justyna Anna Ostrowska
190
(4,62%)
-
1
Arkadiusz Marek Kraszkiewicz
591
(14,36%)
-
2
Olga Irena Tomaszewska
226
(5,49%)
-
5
Iweta Anna Włodarczak
167
(4,06%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Bogusław Zdzisław Gosz
65
(1,58%)
-
4
Szymon Andrzej Krauze
66
(1,60%)
-
3
Katarzyna Elżbieta Potrykus
182
(4,42%)
-
2
Ryszard Andrzej Kandzora
244
(5,93%)
-
1
Tomasz Jacek Groth
454
(11,03%)
-
5
Joanna Krystyna Czarnecka
50
(1,21%)
-
6
Romualda Wioletta Skrzypkowska
53
(1,29%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Patrycja Magdalena Walkusz
18
(0,44%)
-
1
Jacek Piotr Drewa
259
(6,29%)
-
2
Leszek Wojciech Szczypior
309
(7,51%)
-
4
Grzegorz Antoni Rybakowski
143
(3,47%)
-
3
Mirosław Piotr Lademann
191
(4,64%)
-
6
Mariola Natalia Milewska
30
(0,73%)
-
5
Monika Maria Noske
35
(0,85%)