Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Babilas, Dąbrowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kośnego Bolesława, Mickiewicza, Nad Rzeką, Polna, Reja, Sienkiewicza, św. Jacka, Świętej Jadwigi, Żeromskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Broniewskiego, Chopina, Koszykarzy, Kwaśna, Orzeszkowej, Szkolna, Warszawska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Boczna, Damrota, Grunwaldzka, Kopiec, Korfantego, Nowowiejska, Prusa, Reka, Słodka, Świętego Rocha, Wąska, Wyzwolenia.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: Cebuli, Gajówka, Jana Sobieskiego, Kołłątaja, Kopernika, Kośnego Augusta, Leśna, Młyńska, Parkowa, Piaskowa, Plac Wolności, Podlesie, Świerkowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Chróścice – część obejmująca ulice: 1 Maja, Kąty, Ligonia, Nad Ujściem, Odrzańska, Ostrówek, Powstańców Śląskich, Stawy, Świętego Jana, Wiatraki.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Mały
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Asnyka, Drzymały, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kopernika, Korfantego, Krasickiego Ignacego, Leśna, Mickiewicza, Miłosza, Osieckiej, Reja, Sienkiewicza, Zapolskiej.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Brzozowa, Chopina, Dąbrowskiego, Herberta, Jańskiego, Jodłowa, Kani, Mehla, Piaskowa, Prusa, Sosnowa, Stawy, Świerkowa, Świętego Rocha, Tuwima, Żeromskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Dworcowa, Jagiellonów, Jana Sobieskiego, Kościuszki, Ligonia, Namysłowska – część od nr 47 do końca, Piastowska, Sokołów, Sportowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Boczna, Fiołkowa, Irysowa, Kwiatowa, Liliowa, Młyńska, Namysłowska – część od nr 1 do nr 46, Reymonta, Tulipanowa, Wspólna oraz Osiedle Energetyk od nr 16 do końca.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca Osiedle Energetyk od nr 1 do nr 15
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: 22 Lipca, Aleja Księdza Kraika, Bolesława Chrobrego, Dambonia, Dratwy, Knosały, Koraszewskiego, Kościelna, Krótka, Księdza Poziemby, Księdza Scheitzy, Kubisów, Miarki, Miła, Morcinka, Nowowiejska, Opolska, Osiedlowa, Osiniec, Polna, Słoneczna, Topolowa, Wyszyńskiego, Zbożowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Dobrzeń Wielki – część obejmująca ulice: Ks. Fiecka, Matejki, Nowa, Powstańców Śląskich, Strzelców Bytomskich, Wrocławska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Kup – część obejmująca ulice: Brynicka, Katowicka, Kwiatowa, Ligonia, Miarki, Ogrodowa, Piaskowa, Sosnowa, Sportowa, Szpitalna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
Sołectwo Kup – część obejmująca ulice: 11 Listopada, 1 Maja, Jana Pawła II, Leśna, Miła, Młyńska, Polna, Rynek, Stawowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów