Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Dębno

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: DĘBNO Nr domów: 1, 5 - 7, 9 - 23, 25, 25A, 27, 28, 35 - 53, 55 - 60, 62, 63, 65, 67 - 72, 74, 76, 78, 81, 83 - 86, 92, 92A, 93, 96 - 99, 103, 105, 106, 108 - 111A, 114, 118 - 121, 123, 124, 126, 127, 130, 131, 133 - 135, 137 - 141, 143 - 147, 149, 150, 153, 154, 156 - 160, 173, 174, 177 - 180, 186, 187, 189, 194, 197, 201, 203, 206, 208 - 210, 216, 220 - 222, 224, 226, 227, 230 - 234, 236, 237, 240, 242, 245 - 247, 249 - 252, 254, 255, 257 - 259, 261 - 266, 274 - 277, 279, 280, 282, 285, 286, 290, 292, 294 - 296, 298, 300, 302, 303, 306, 308, 312, 325, 330, 334, 336, 340, 343, 346, 347, 349, 354 - 357, 359, 360, 366, 367, 369, 373, 378, 385, 387 - 389, 395, 396, 398, 406 - 408, 410, 411, 413, 416, 421, 423, 431, 440, 441, 443, 446, 448, 449, 453, 467, 483. Do okręgu należą domy położone w przysiółku: Na Rzędzie, Smyków, Domonie, Granice Dębińskie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marta Stefania Przeklasa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    120 (27,78%)

    Grzegorz Gurgul

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    312 (72,22%)

    Okręg 2

    Sołectwo: DĘBNO Nr domów: 2 - 4A, 8, 24, 26, 29 - 32, 33, 34, 54, 61, 64, 66, 73, 75, 77, 79, 87 - 91, 95, 100, 101, 104, 107, 112, 115 - 117, 122, 125, 128, 129, 132, 142, 148, 152, 155, 162 - 172, 175, 176, 181 - 185, 190 - 193, 195, 196, 198 - 200, 202, 204, 205, 207, 217 - 219, 223, 225, 228, 229, 235, 238, 239, 241, 243, 244, 248, 253, 256, 267 - 273, 278, 281, 283, 287 - 289, 297, 299, 301, 304, 305, 309 - 311, 313 - 315, 317, 318, 320 - 323, 326 - 329, 331 - 333, 335, 338, 339, 341, 342, 344, 345, 348, 350, 352, 353, 358, 361 - 365, 368, 370, 372, 374 - 377, 379, 381 - 384, 390 - 394, 401 - 403, 405, 409, 418, 419, 422, 424 - 428, 432, 433, 436, 438, 442, 445, 447, 450, 458, 459, 462, 466, 469, 470, 472, 474, 476, 496. Do okręgu należą domy położone w przysiółkach: Dębczak, Kąty, Szwaby, domy przy drodze powiatowej na Melsztyn.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bonawentura Katarzyna Pałucka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    138 (38,33%)

    Andrzej Baca

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    222 (61,67%)

    Okręg 3

    Sołectwo: PORĄBKA USZEWSKA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Genowefa Rzepa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    400 (67,11%)

    Urszula Bronisława Zielińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    196 (32,89%)

    Okręg 4

    Sołectwo: JASTEW, Sołectwo: WOLA DĘBIŃSKA Nr domów: 1, 9 - 12A, 14, 26, 29, 39, 57, 61 - 63, 66, 68, 73, 74, 78, 80, 84, 88, 89, 95, 99, 100, 108, 114, 118, 119 - 124, 128, 130, 136, 139, 141, 143, 145, 151, 152, 165, 169 - 174, 183, 185, 197, 201 - 204, 209, 211, 212, 227, 230, 253, 257, 258, 260, 280, 286, 287, 291, 295, 296, 298, 306, 307, 314, 316, 326, 341, 348, 349, 357 - 359, 361 - 363, 365, 367, 369, 370, 373, 384, 387, 392, 395, 398, 400, 408, 412, 413, 416, 417, 422, 424, 435, 439, 445, 449, 457, 464, 466. Do okręgu należą domy położone po zachodniej stronie rzeki Niedźwiedź oraz domy położone od oczyszczalni ścieków po południowej stronie drogi Zielona do powiatowej drogi Bieleckiej.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Marek Hebda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    226 (53,55%)

    Kazimierz Roczniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    196 (46,45%)

    Okręg 5

    Sołectwo: WOLA DĘBIŃSKA Nr domów: 2 - 8, 13, 15 - 25, 27, 28, 30 - 38, 40 - 56, 58 - 60, 64, 65, 67, 69 - 72, 75 - 77, 79, 81 - 83, 85 - 87, 90 - 94, 96 - 98, 101 - 105, 107, 109 - 113, 117, 125 - 127, 129, 131 - 135, 137, 138, 140, 142, 144, 146 - 150, 159 - 164, 166 - 168, 175 - 182, 184, 186 - 196, 198 - 200, 205 - 208, 210, 213 - 215, 217 - 226, 228, 229, 231 - 239, 241, 242, 244 - 252, 254 - 256, 259, 261 - 266, 268 - 273, 275 - 279, 281 - 285, 288 - 290, 292, 294, 297, 299 - 305, 308 - 310, 312, 313, 315, 317, 319, 321 - 325, 328, 329, 332 - 337, 339, 340, 342, 343, 345 - 347, 350 - 355, 360, 364, 366, 368, 372, 374, 376 - 383, 385, 386, 389, 391, 393, 394, 396, 397, 399, 401 - 403, 404 - 407, 409 - 411, 414, 415, 418 - 421, 426, 427, 429, 433, 434 , 436 - 438, 441, 444, 446 - 448, 451, 452, 454, 455, 458, 459, 461, 463. Domy położone po wschodniej stronie rzeki Niedźwiedź.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Karol Przybyło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    222 (40,36%)

    Józef Ciuruś

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    328 (59,64%)

    Okręg 6

    Sołectwo: MASZKIENICE Nr domów: 1 - 3, 6 - 7, 10 - 12, 14, 22, 25, 28, 30, 31, 34, 37, 38, 42, 49 - 51, 54, 57, 60, 62, 64, 66, 68, 69, 72 - 75, 80 - 84, 86 - 103, 106 - 109, 111 - 113, 116, 120, 121, 123 - 128, 130, 131, 135, 139, 140, 145 - 149, 151, 152, 154, 156 - 158, 160, 167, 168, 170, 171, 173 - 175, 177, 178, 181 - 183, 186 - 189, 192, 194, 196 - 199, 201 - 204, 209 - 211, 214, 216, 219, 221, 222, 229, 232, 233, 235, 237, 238, 240 - 244, 246 - 250, 255, 257, 258, 261, 263, 268 - 270A, 272, 277 - 280, 287 - 291, 296, 298, 299, 301, 303 - 307, 310, 311, 313, 314, 320, 321, 325 - 327, 332, 336 - 345, 347, 348, 353, 354, 362, 368, 371 - 373, 375, 377, 381, 383, 386, 387, 389, 391, 392, 394, 395, 397, 399, 400, 402, 407, 417, 418. Do okręgu należą domy położone po wschodniej stronie rzeki Niedźwiedź i Uszwicy oraz przysiółek Zajazie.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Michał Marcin Gruszkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    211 (71,28%)

    Jacek Czesław Bodzioch

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (28,72%)

    Okręg 7

    Sołectwo: MASZKIENICE Nr domów: 4, 5, 8, 9, 13, 15 - 21, 23, 24, 26, 27, 29, 32, 35, 36, 39 - 41, 43 - 48, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 70, 71, 76, 78 - 79A, 85, 104 - 105A, 110, 114, 115, 117 - 119A, 122, 129, 132 - 134, 136 - 138, 141 - 143, 150, 153, 155, 159, 161 - 166A, 169, 172, 176, 179, 180, 184, 185, 190, 191, 193, 195, 200, 200A, 205 - 208, 212, 213, 215, 217, 218, 220, 223 - 227, 230, 231, 234, 236, 239, 245, 251 - 254, 256, 259, 260, 262, 264 - 267, 271, 273 - 276, 281 - 286, 292, 293, 295, 302, 308, 309, 312, 315 - 319, 322, 328 - 331, 333 - 335, 349, 350, 352, 355, 356, 360, 361, 363 - 365, 367, 369, 370, 374, 376, 378 - 380, 382, 384, 385, 388, 390, 393, 396, 403 - 405, 411, 420. Do okręgu należą domy położone po zachodniej stronie rzeki Niedźwiedź.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Michał Piwowarski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    126 (51,85%)

    Celina Barbara Wróbel

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    117 (48,15%)

    Okręg 8

    Sołectwo: BIADOLINY SZLACHECKIE Sołectwo: PERŁA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Władysław Pankowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    175 (30,54%)

    Grzegorz Mieczysław Kłusek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    398 (69,46%)

    Okręg 9

    Sołectwo: SUFCZYN Nr domów: 8, 17 - 19, 25 - 38, 42, 43, 45, 47 - 50A, 54, 56, 63, 70, 75, 78, 80, 84, 85, 88, 90 - 92, 94, 102, 105, 107, 114, 119, 121, 125 - 127, 130 - 132, 134, 135, 137, 145 - 147, 149, 153, 159 - 162, 165 - 167, 174, 182, 183, 185 - 190A, 193, 194, 196, 199 - 201, 203, 205, 209 - 211, 214 - 216, 219, 221, 225, 239, 241, 243, 246 - 248, 250, 254, 257, 261, 266, 268, 269, 272 - 274, 276, 279, 282, 284, 287, 291, 292, 294, 296 - 298, 301 - 303, 305, 308, 310, 312, 313, 316, 317, 319, 322, 324, 325, 328 - 334, 336 - 338, 343, 345, 346, 348, 349, 352 - 354, 356, 358, 362, 363, 368, 370, 371, 374, 377, 380, 381, 385, 387, 389, 390, 393, 394, 396, 399, 401 - 406, 408, 411, 412, 414 - 416, 418, 421, 423, 426, 427, 429, 436, 437, 440, 442, 444, 445, 447, 449, 452, 455, 464, 468, 470, 471, 474, 479, 481, 482, 485 - 488, 491, 497, 498, 501, 504, 506, 507, 509, 514, 517, 522, 544, 545, 548, 555. Domy położone w przysiołkach: Sufczyn Górny, Granice Sufczyńskie, Szkolna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysława Czyż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    136 (31,70%)

    Ewa Płaneta

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    293 (68,30%)

    Okręg 10

    Sołectwo: SUFCZYN Nr domów: 1 - 7, 9 - 16, 20 - 24, 39 - 41, 46, 51 - 53, 55, 55A, 57 - 62, 64 - 69, 71 - 74, 76, 77, 79, 81 - 83, 86, 87, 89, 93, 95 - 101, 103, 104, 106, 108 - 113, 115 - 118, 120, 122 - 124, 128, 129, 133, 136, 138, 139, 141 - 144, 148, 150 - 152, 154 - 158, 163, 168 - 173, 175 - 181, 184, 191, 192, 195, 197, 198, 202, 204, 206 - 208, 212, 213, 217, 218, 220, 222 - 224, 226 - 234, 236 - 238, 244, 245, 249, 251 - 253, 255, 256, 258 - 260, 262 - 265, 267, 270, 275, 277, 278, 280, 281, 283, 285, 286, 288 - 290, 293, 295, 299, 304, 309, 314, 315, 318, 320, 321, 323, 326, 327, 335, 339 - 342, 344, 347, 350, 351, 355, 357, 359, 364 - 367, 369, 373, 375, 376, 378, 379, 382 - 384, 391, 395, 400, 407, 410, 413, 417, 419, 424, 428, 430 - 434, 439, 441, 443, 446, 448, 450, 451, 453, 454, 456, 459 - 463, 467, 472, 473, 475 - 478, 484, 489, 490, 492, 493, 495, 496, 499, 502, 503, 505, 510 - 513, 515, 518, 519, 525, 526, 528 - 534, 546, 549. Domy położone w przysiółkach: Dolny Sufczyn, Rajsko, Zagórze.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sebastian Paweł Witek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    53 (14,89%)

    Marek Przeklasa

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    303 (85,11%)

    Okręg 11

    Sołectwo: ŁYSA GÓRA Nr domów: 1 - 8, 10 - 14, 16 - 18, 20, 22 - 25, 27, 28, 32, 36, 38, 42, 46 - 52, 54 - 59, 61 - 64, 66 - 87, 89, 90, 92, 93, 95 - 103, 105 - 108, 110, 112, 116 - 121, 124 - 127, 131, 134, 136, 138 - 143, 145 - 147, 149, 151 - 155, 157 - 164, 167, 169, 170, 173 - 178, 182 - 187, 189, 192, 194, 196 - 198, 201, 203 - 214, 216, 218 - 220, 224 - 226, 228, 230, 232 - 234, 237 - 239, 241, 242, 245, 246, 248, 251, 253, 254, 257, 258, 260 - 265, 267, 268, 271, 274, 275, 277, 278, 280 - 284, 288 - 292, 294, 295, 297, 298, 302 - 310, 312, 313, 315, 316, 318, 319, 322 - 325, 327, 329 - 331, 334 - 336, 338, 339, 341, 345, 347, 349 - 354, 358, 363, 365 - 367, 371, 373 - 375, 379, 380. Do okręgu należą domy położone w przysiółkach: Przymiarki, Zaszkole, Bloki, Podkościele, Nadole, Łąki Sufczyńskie, Zamieście, Pańska Góra i Domki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Tadeusz Sacha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    102 (21,84%)

    Piotr Matura

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    365 (78,16%)

    Okręg 12

    Sołectwo: JAWORSKO Sołectwo: ŁYSA GÓRA Nr domów: 9, 15, 21, 26, 29 - 31, 33 - 35, 37, 39 - 41, 43 - 45A, 60, 65, 88, 94, 104, 109, 111, 113 - 115, 122, 123, 128 - 130, 132, 133, 135, 137, 144, 148, 150, 156, 165, 166, 171, 172, 179 - 181, 188, 190, 191, 193, 195, 199, 200, 202, 215, 217, 221, 222, 227, 229, 235, 236, 240, 243, 244, 249, 252, 255, 259, 266, 270, 272, 273, 276, 279, 285, 287, 293, 296, 299 - 301, 311, 314, 317, 320, 321, 328, 332, 340, 342, 348, 355 - 357, 359 - 362, 364, 368 - 370, 377, 378. Do okręgu należą domy położone w Łysej Górze w przysiółkach: Siciny, Zagonie, Średnie Pole i Morgi.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Rafał Robert Pakocki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    146 (32,16%)

    Monika Anna Franczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    308 (67,84%)

    Okręg 13

    Sołectwo: NIEDŹWIEDZA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Krzysztof Malinowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    81 (30,68%)

    Marek Paweł Łośko

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    183 (69,32%)

    Okręg 14

    Sołectwo: ŁONIOWA

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Mleczko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    169 (40,05%)

    Paweł Stanisław Kraj

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    253 (59,95%)

    Okręg 15

    Sołectwo: DOŁY

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zofia Kuras

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SAMORZĄDOWA

    81 (31,52%)

    Kamil Stanisław Moskal

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    176 (68,48%)