Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Lubenia numery: 1 - 167
Pokaż więcej
Adam Raczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
69
(34,67%)
Ireneusz Stanisław Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
36
(18,09%)
Józef Bieda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
94
(47,24%)
Okręg 2
Lubenia numery: 168 - 235, od nr 848 do końca
Pokaż więcej
Zbigniew Jerzy Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
175
(85,78%)
Beata Olchowy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
29
(14,22%)
Okręg 3
Lubenia numery: 236 - 381
Pokaż więcej
Barbara Maria Kuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
119
(59,50%)
Maria Jadwiga Kopiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
81
(40,50%)
Okręg 4
Lubenia numery: 382 - 492
Pokaż więcej
Grzegorz Warchoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
109
(57,67%)
Andrzej Czopik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
33
(17,46%)
Barbara Solecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
47
(24,87%)
Okręg 5
Lubenia numery: 493 - 642
Pokaż więcej
Marek Kluska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
81
(43,09%)
Stanisław Duda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
47
(25,00%)
Piotr Jerzy Sobuś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
60
(31,91%)
Okręg 6
Lubenia numery: 643 - 847
Pokaż więcej
Zenon Mieczysław Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
82
(51,25%)
Andrzej Lubas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
38
(23,75%)
Barbara Natalia Warzybok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
40
(25,00%)
Okręg 7
Siedliska numery: 1 - 73, 436 - 477
Pokaż więcej
Zbigniew Szypuła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
61
(27,98%)
Agnieszka Małgorzata Czarnik-Buż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
103
(47,25%)
Elżbieta Weronika Gniewek-Warchoł
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
54
(24,77%)
Okręg 8
Siedliska numery: 74 - 107, 416 - 435, od nr 478 do końca
Pokaż więcej
Łukasz Mateusz Wiśniowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
90
(46,39%)
Tomasz Władysław Kotowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
43
(22,16%)
Zbigniew Andrzej Czopik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
61
(31,44%)
Okręg 9
Siedliska numery: 108 - 170, 319 - 415
Pokaż więcej
Wojciech Józef Tatara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
0
(0,00%)
Okręg 10
Siedliska numery: 171 - 318
Pokaż więcej
Leszek Szpiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
0
(0,00%)
Okręg 11
Straszydle numery: 1 - 152, od nr 627 do końca
Pokaż więcej
Krzysztof Józef Binek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
123
(65,78%)
Małgorzata Iwona Rokitowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
43
(22,99%)
Piotr Stanisław Wilk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
21
(11,23%)
Okręg 12
Straszydle numery: 153 - 223, 540 - 626
Pokaż więcej
Józef Tadeusz Solecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
110
(48,25%)
Grażyna Dorota Piecusiak-Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
118
(51,75%)
Okręg 13
Straszydle numery: 224 - 338, 498 - 539
Pokaż więcej
Roman Kałucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
98
(57,31%)
Agata Pietrzyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
73
(42,69%)
Okręg 14
Straszydle numery: 339 - 497
Pokaż więcej
Feliks Jacek Solecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
117
(59,09%)
Damian Sylwester Rogalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDNA GMINA LUBENIA
81
(40,91%)
Okręg 15
Tadeusz Podgórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA GMINA LUBENIA
126
(57,27%)
Klaudia Maria Smalarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DLA CIEBIE
94
(42,73%)